🏡 apartament per shitje misto mame tirane

🕵 Online 14 lexues | ⏳ 18 njoftime ne pritje     Print

120,001 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 2+1, për shitjeapartamenti ndodhet tek rruga besim alla, misto mame,tiranë.informacion mbi apartamentin:•kati 6siperfaqe bruto: 102m2•sipërfaqe neto: 90,8m2organizimi i brendshëm:•ambient ndenje dhe ambient gatimi•2...

24/05/2024 16:32

120,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 2+1, për shitjeapartamenti ndodhet tek rruga besim alla, misto mame,tiranë.informacion mbi apartamentin:•kati 6•sipërfaqe bruto: 102m2•sipërfaqe neto: 90,8m2organizimi i brendshëm:•ambient ndenje dhe ambient gatimi...

22/05/2024 09:32

100,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

• kati 1 banim • siperfaqja neto 88.5 m2 • siperfaqje e perbashket 8.4 m2 • i mobiluar • pallat i ri • pa ashensor • orientim lindje • zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ndër zonat më të mira, duke ofruar t...

10/02/2024 12:11

85,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

•kati 3 •sipërfaqe bruto: 85m2 •sipërfaqe neto: 75,4m2 •orientimi: jug-perëndim • bosh • me ashensor • me hipotekë ...

21/01/2024 21:05

122,400 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

Id 4131313 tek rruga besim alla, ne misto mame, shitet apartament 3+1, ne ndertim te ri, kati i 8 ( jo i fundit ) me ashensor, me siperfaqe 136 m² me hipoteke. apartamenti shitet i mobiluar, mobilim cilesor, pajisjet e kuzhines nardi, frigorifer lg...

31/10/2023 12:37

121,800 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Disponojmë, apartament 2+1+2, për shitje, me mundësi konvertimi në 3+1+2.apartamenti ndodhet në zonën e misto mames.una33942informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja bruto: 116.1m2• sipërfaqja neto: 102m2• kati i 6organizimi...

29/09/2023 13:08

135,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Disponojmë, apartament 2+1+2, për shitje, misto mame prane restorant helios. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja bruto: 108 m2 • sipërfaqja neto: 97.3 m2 • kati i 6 organizimi: • ambient ndenje dhe gatimi. • 2 dhoma gj...

21/09/2023 16:34

85,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

Ofrojme apartament 2+1+2 për shitje i pozicionuar tek pallatet cabej ,misto mame tiranë! • kati i 8-te i një pallati të ri me ashensorë • sipërfaqe e apartamentit : 92 m2 • shitet bosh . • orientimi i apartamentit lindje. ...

23/08/2023 12:56

85,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

Ofrojme apartament 2+1+2 për shitje i pozicionuar tek pallatet cabej ,misto mame tiranë! informacion mbi apartamentin: • kati i 8-te i një pallati të ri me ashensorë • sipërfaqe e apartamentit : 91.56 m2 organizimi : • ambient ndenji...

18/08/2023 13:00

75,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete

Disponojmë apartament 1+1, për shitje apartamenti ndodhet pranë kmy-së, misto mame, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 3 •sipërfaqe bruto: 73.5m2 •sipërfaqe neto: 63.8m2 organizimi i brendshëm: •ambient ndenje dhe ...

19/07/2023 11:44

230,000 Euro - Shitet Super Apartment 2+1+ 2 Tualete Me Dretare . Liqeni I That . Super Pamje

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
✨ shitet super apartament  2+1 + 2 tualete me dritare ✨📍adresa : liqeni i thate,rruga hamdi sina, jo malore 🪜kati  5 jo i fundit me ashensor📐siperfaqe neto e brendshme ne h...
📅 Date: 25/05/2024 10:24

287,000 Euro - Shitet: 2+1 **i Pabanuar Me Pare ( 📍petro Nini - Prane Nobis ) K4, Ashens - Investim I Ri **ne Qese: Mobilim Modern,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1+ballkon ** i pabanuar me pare (📍 petro nini - prane nobis ) - rr. sami frashëri  kati 4, pllt me ashensor | super investim i ri (cdo gje ne qese) premium: mobilim moder...
📅 Date: 25/05/2024 13:55

229,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni I Thate, Tirane. Li39081

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament ndodhet ne filllim te rruges peti, liqeni i thate. me pamje nga liqeni informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja totale: 106.6 m2• kati i 5 jo i funditorganizimi:• salloni i nde...
📅 Date: 25/05/2024 16:07

365,000 Euro - 📢 Shitet Apartament 2+1+verande, Kompleksi Delijorgji,🔑

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
148.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
📍shitet apartament 2+1 te kompleksi delijorgji, rruga e kavajes.✔kompleksi delijorgji ofron standart te larte ndertimi, cilesi ne konstruksion e rifiniture duke sjelle keshtu konceptimin e te jet...
📅 Date: 25/05/2024 16:24

61,000 Euro - Apartamente Per Shitje Me Çmim Okazion 📍 Tek Univers City!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (6.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne kompleksin me te ri dhe me te madh te banimit ne tirane, tek univers city mbrapa qtu, shiten apartamente te tipologjive te ndryshme ne faza te ndryshme, me cmime okazion, duke filluar nga 61.000 eu...
📅 Date: 25/05/2024 19:55

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 25/05/2024 20:17

169,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzhinë E Veçuar ( 88 M2 ) 📍kopshti Botanik - Nënkalimi ( Komuna E Parisit, Në Krah ) **brand New**

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: 2+1+kuzhinë e veçuar ( 88 m2 ) 📍kopshti botanik - nënkalimi ( komuna e parisit, në krah ) **brand new**luks - 100% e re , e kompletuar - kati 2 - pallat i ri v. 2012okazion: 169,000€ ...
📅 Date: 26/05/2024 13:21

162,000 Euro - Shitet: ✨ 2+1+2bllk ( Fiks Tek Kafe Flora, 2 Hapa Sh. Skenderbej - Qender) 100% I Ri Premium| (mbi 30,000€ Investi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartamen 2+1+2bllk - chic me mbi🔥 30,000€ investim te ri ne apartament 🔥( ne zemer te tiranes  tek kafe flora fiks - mine peza - vetem 2 hapa nga sheshi skenderbej ) 100% i ri, di...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstrukt...
📅 Date: 26/05/2024 21:46

165,000 Euro - Rruga Dibres ,kompleksi Halili Shitet Apartament 2+1, 165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga dibres ,kompleksi halili shitet apartament 2+1, 165,000 euro rruga e dibres ,kompleksi halili ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim shitet apartament i sapo investuar . ky...
📅 Date: 26/05/2024 22:54

80,000 Euro - Apartament 1+1 Për Shitje Në Porcelan Mbrapa Uet

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e nëntë të një ndërtese 11-katëshe në zonën e porcelanit, tiranë• sipërfaqe neto 56.45 m²• sipërfaqe bruto 63 m²• ideal për ata që kërkojnë t...
📅Date: 27/05/2024 01:23

96,800 Euro - Disponojme Apartament 1+1 Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 0.42 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1.rezidenca golden gate, pranë maternitetit të ri, tiranë.me sipërfaqe totale: 64.51 m2kati: 5.ndertim i ri...
📅Date: 27/05/2024 01:20

84,000 Euro - 🏡 Shitet Aparfament 2+1+2 Tek “ Kotarja “ Kamez📍

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
📌 shitet apartament 2+1+2 me verande tek “ kotarja “ ne kamez, me sip 103 m3 + 11 m2 verande.apartamenti eshte ne katin e pare banim ne faze te perfunduar  me cmime kleringute dhenat e apa...
📅Date: 27/05/2024 00:57

84,000 Euro - Kamez

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2kotarja kamez103m2 +11m2 verandei perfunduar84.000€...
📅Date: 27/05/2024 00:50

97,000 Euro - Palletet Cabej, Shitet Apartament 2+1.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 44.21 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 prane pallateve cabej me nje siperfaqe prej 80 m2 me orjentim jug-lindje, kati 4 pallat i ri me ashensor, i mobiluar.me hipoteke.per me shume informacione na kontaktoni....
📅Date: 27/05/2024 00:46

180,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2+blk Ne Dob Bosko 180.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament~2+1+2~124m2~kati 7~pallat i ri~me ashensor~2 tualete~pjeserisht e mobiluar~zone e aksesueshme dhe e favorshme~kompleksi vizion plus, don bosko~cmimi 180.000 eurokontaktoni e100...
📅Date: 26/05/2024 23:20

98,000 Euro - 🏡 Shitet Apartament 2+1 Te Fusha E Ali Demit, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 shitet apartament 2+1 te fusha e ali demit, tiranë🏷 Çmimi: 98.000 euro 📐 sipërfaqe: 75 m2🔼 kati: 3 pa ashensorℹ️ pallat ekzitues me hipotekë ☎️ kontaktoni tani për...
📅Date: 26/05/2024 23:08

108,000 Euro - ⚜ Apartament 1+1 Ne Shitje Te Pazari I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
⚜ apartament 1+1 ne shitje te pazari i ri📌rr hoxha tahsim 📐sip. 59.6 m2🧭 orientim me drite natyrale 💶 108.000 euro🧱 ndodhet ne katin e 6 ne pallat qe perfundon ne dhjetor....
📅Date: 26/05/2024 22:52

216,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc, Akull I Ri ( Selvia - Shk. Siri Kodra ) K8, Ndertim I V. 2023 - 100% I Investuar : Parket & Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament  3+1 ndertim i vitit 2023 me standarte bashkekohore dhe cilesi premium ideal per banim dhe investim.- ne proces hipotekimiq4483te dhenat e ndarjes:-1  sallon (dhome ndenje)...
📅 Date: 25/05/2024 12:36

85,000 Euro - Shitet Garsoniere Kalaja Vlore

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore ❱ Uji i ftohte
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Garsoniere 38m2 tek kalaja prane marina baybuze rruge me pamje anesore nga deti.me certifikate pronesie.85000 euro0682059906...
📅 Date: 25/05/2024 13:37

355,000 Euro - Cmim Ofertë🔥 - Shitet: 3+1+2wc & 2depo ( Qender, Sheshi Skenderbej, - Galeria, Brenda ) K7, Pllt I Ri - ( Locationi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament ne shitje, ne cmim oferte 🔥 2218 €/ m2 🔥:  3+1+2wc & 2 depo ( qender sheshi skenderbej) (2218 €/ m2 pas 15 kateshit)  - galeria, brenda) - (pas 15 kateshit " hotel i...
📅 Date: 25/05/2024 23:54

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 25/05/2024 23:59

205,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Liqeni I Thate, Tirane. Li37067

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti per qera 2+1+parkim me vendodhje tek liqeni i thate, komplaksi lim em, tirane. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 4 • sipërfaqe: 96 m2 • kubaturë e rregull...
📅 Date: 26/05/2024 06:40

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 26/05/2024 10:08

76,000 Euro - Okazion **1,270€/m2: 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K2, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ish  shqiponja - casa italia  | në proçes ndërtimi  ( sapo ka përfunduar tulla dhe suvatimet) afati përfundimit kompleksit nga "nova constrution 2012" është...
📅 Date: 26/05/2024 11:14

133,000 Euro - Shitet Penthouse Perfekt (afër K. Botanik) Me Dritë & Privatësi (100% I Ri) I Kuruar Në çdo Kënd

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: penthouse i veçant: 1+1 me design & investim perfekt (74m2), afër kopështit boranik ( rr. bill klinton)  penthouse-i eshtë 100% i ri, i rikonstektuar & dizenjuar me kujdes dhe...
📅 Date: 26/05/2024 11:41

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 26/05/2024 16:56

90,000 Euro - Shiten Apartamente Me Kredi 2+1/3+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shiten apartamente 2+1/3+1kate te ndryshme zona te ndryshme cmime te ndryshmevetem pallate siper 2015...
📅Date: 26/05/2024 22:36

1,200 Euro - Shitet 1+1 Fusha Aviacionit / 1200 Eurom2 .

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Sip 65.8 m2 = 78.960 euro totalisip 71.1 m2 = 85.320 euro totali...
📅Date: 26/05/2024 22:28

231,200 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Kopshti Zoologjik, Prane Liqenit Artificial, Ne Tirane (id 41211604)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211604,tek kopshti zoologjik, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 144,5 m² (128,62 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, koridor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orient...
📅Date: 26/05/2024 22:28

127,000 Euro - Apartament Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament ne shitje tek rruge barrikadave 80 metra katror 127 mij euro kati 6.bosh.pallat 2023...
📅Date: 26/05/2024 22:28

235,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
144.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2 📍kopshti zoologjikapartamenti ndodhet ne katin e 3 banimsip 144m2💶cmimi 235.000euro...
📅Date: 26/05/2024 22:27

210,000 Euro - Tregu I Ri Elektrik: Shesim Super Apartament 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Tregu i ri elektrik: shesim super apartament 2+1+2210,000 €abitat94063apartamenti ndodhet tek tregu i ri elektrik, zonen mjaft e aksesueshme.ndodhet ne katin e trete ne pallat te ri me ashensor.sipe...
📅Date: 26/05/2024 22:25

145,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Perballe Delijorgjit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Shesim apartament 2+1 perballe delijorgjit rruga stavri themeli tirana, albania145,000 €partners94141apartamenti ndodhet ne rrugen stavri themeli, perballe kompleksit delijorgji.ndodhet ne nje ...
📅Date: 26/05/2024 22:23

450,000 Euro - Vile Ne Shitje Ne Gjirin E Lalzit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Gjiri i Lalzit
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
243.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
...
📅 Date: 25/05/2024 11:27

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & Post Parkimi ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & post parkimi ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | pa...
📅 Date: 25/05/2024 21:00

400,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Ne Folem!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Golem
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
220.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Vila organizohet ne: 2 kate banim, ku tani i pare esht banim.* sallon i bollshem.* kuzhine gatimi.* koridor. * 1 tualet.kati 2:* 3 dhoma gjumi.* 1 tualet●siperfaqe ndertimi 220 m/2.●sipe...
📅 Date: 26/05/2024 13:17

87,000 Euro - Okazion Apartament 1+1 Ne Shitje 87.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartment~ 1+1~ 72.5 m2~ kati 4~ me ashensor~ i mobiluar~ orientim jug, me diell~ kubature e rregullt~ astir, bulevardi migjeni, prane nela 6~ zone qe ofron facilitetet kryesore(supermarket, fa...
📅 Date: 26/05/2024 19:04

250,000 Euro - Apartament Luksoz 2+1+2 Per Shitje Tek Liqeni I Thate.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament luksoz 2+1 ofrohet per shitje tek liqeni i thate. kompleks banimi bashkekohor dhe i mireadministruar. fasade e jashtme me veshje kapote. shkalle e mireadministruar. totalisht i investuar me...
📅Date: 26/05/2024 22:22

140,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 per shitje140,000 €ent94133japim apartament 2+1+2 per shitje ne zonen e astirit.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine, korridor shperndares, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe n...
📅Date: 26/05/2024 22:22

257,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Rezidenca "nova", Mine Peza.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, rezidenca "nova", mine peza.257,000 €bosko94130rezidenca mine peza eshte nje nga projektet me te reja ne rrugen "mine peza"❗katet e banimit do te jene 12, me tipologji te...
📅Date: 26/05/2024 22:20

140,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca "nova", Mine Peza.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, rezidenca "nova", mine peza.140,000 €bosko94127rezidenca mine peza eshte nje nga projektet me te reja ne rrugen "mine peza"❗katet e banimit do te jene 12, me tipologji te n...
📅Date: 26/05/2024 22:17

209,000 Euro - Apartament 2+1+2 Me Verande Tek Bulevardi I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 0.76 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
183.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
3 Tualete
Apartament 2+1+2 me verande tek bulevardi i ri209,000 €irg94098shesim apartament 2+1+2 me verande ne zonen e bulevardit te riapartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me kend gatimi, 2 dhoma gjum...
📅Date: 26/05/2024 22:13

89,000 Euro - Buze Rruge Don Bosko Shitet Apartament 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 buze rruge ne don bosko! apartamenti ka nje lokacion mjaft te kerkuar dhe ndodhet ne rrugen albanopoli , ka nje siperfaqje prej 61m2 dhe pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati ...
📅Date: 26/05/2024 22:11

92,540 Euro - Shitet Prane Qendres Glob 1400 Euro M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Sip 66.1 m2...
📅Date: 26/05/2024 22:07

137,500 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
📣 shitet apartament 2+1  ne faze perfundimesh📍 kompleksi ndergjoni🛣️ rruga jordan misia✨ 🚶🏻‍➡️ 5 minuta nga bulevardi ri🪜 kati 7📐 siperfaqe neto 76.7m2📐 sip...
📅 Date: 25/05/2024 11:43

100,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Dhe Parkim Ne -1 Tek Univers City 100.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rinas/Aeroporti
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 2 banim pallat i perfunduar!...
📅 Date: 26/05/2024 03:26

57,000 Euro - Okazion 2+1 Ne Shitje Ne Fresk 57.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje te fresku( i modifikuar )te ish restorant qesaraka sip. 64 m2...
📅 Date: 26/05/2024 20:23

65,000 Euro - Okazion 2+1 Ne Shitje Ne Kamez 65.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
⚜️apartament 2+1 ne shitje ne kamez📍 rruga londer 📐 76.4m2 ☀️  orientim me  natyrale💶  65.000 euro 📜 me certifikate pronesie☑️ndodhet ne katin e 4...
📅 Date: 26/05/2024 23:20

1,300 Euro - Shiten 6-opsione Apartamente 2+1 F.aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Sip ap 1;       93.1m2sip ap 2;       106.2m2sip ap 3;       102.1m2sip ap 4;       106.1m2sip ap 5;     ...
📅Date: 26/05/2024 22:04

96,200 Euro - Shesim Super Apartament 1+1 Ne Kompleksin Turdiu,ish Fusha E Aviacionit,1300 Euro M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament per shitje 1+1 ne kompleksin turdiu,ish fusha e aviacionit. apartamenti organizohet nga 1 dhome gjumi sallon kuzhine e vecuar ballkon tualet ka nje planimetri te rregullt s...
📅Date: 26/05/2024 22:03

143,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Rruga Stavri Themeli Perballe Delijorgjit Cmimi 143 Mije Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.27 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 siperfaqe 95.2 m2 kati 4,pallat me ashensor rruga stavri themeli me hipoteke cmimi 143 mije euro...
📅Date: 26/05/2024 21:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim