🏡 apartament ne shitje rruga elbasanit

🕵 Online 12 lexues | ⏳ 20 njoftime ne pritje     Print

125,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Id 4111670 tek rruga e elbasanit ne afersi te spitalit amavita, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me fasad te ventiluar siperfaqe 63,19 m² (5,7 m² jane verande ), kati 7 i fundit . apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, kend gatimi , ...

24/11/2023 10:45

230,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Shesim apartament 2+1 ne rrugen e elbasanit230,000 €oks83162ofrohet për shitje apartament luksoz 2+1, pozicionuar strategjikisht në katin e katërt të një pallati të ri në rrugën e elbasanit, tiranë. apartamenti përfshin një sipërfaqe to...

21/11/2023 20:31

138,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Apartartament 1+1 ne shitje 62m2 tek rruga e elbasanit.apartamenti bashkëkohor ofron një hapësirë të këndshme dhe të organizuar me hapësira, një tualet dhe dy ballkone, të cilat sigurojnë dritë natyrale gjatë gjithë ditës.ndodhet në p...

18/11/2023 11:37

167,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete

Apartament 2+1+2+ ambient ngrenie me vete, ne shitje tek rruga e elbasanit prane vilave gjermane! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me akses dalje te menjehershem. eshte pjese e nje objekti te ri me 2 ashensor dhe me mirembajtje/admin...

15/11/2023 22:02

167,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament 2+1+2+ ambient ngrenie me vete, ne shitje tek rruga e elbasanit prane vilave gjermane!apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire me akses dalje te menjehershem.eshte pjese e nje objekti te ri me 2 ashensor dhe me mirembajtje/administrim...

02/11/2023 07:42

250,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
7+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Ih/ 01136/e apartament nË shitje 2+1+2+3, rruga e elbasanit 📍rruga e elbasanit •tipologjia 2+1+2+3 •adresa: rruga e elbasanit •kati 6 banim •i pa mobiluar •sipËrfaqe 116 m2 •💶 250.000€ pËr informacione mË tË ...

28/10/2023 23:00

168,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Ofrohet per shitje apartament i tipologjise 1+1 me sieprfaqe totale 72 m2 ne katin e 3 ne objekt me ashensor, ne super zone, te rruga e elbasanit dhe fare prane st. air albania dhe parkut te liqenit. apartamenti eshte i investuar dhe aktualisht esht...

26/10/2023 13:23

359,840 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament - në shitje - liceu artistik - drejtoria e higjenës, shqipëri apartament per shitje, te drejtoria e higjenes!  Çmim i fiksuar 359,840 €    rruga qemal guranjaku - liceu artistik - drejtoria e higjenës, shqipëri ...

24/10/2023 11:43

128,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Shiten apartamente 2+1 dhe 3+1 ne rezidencen xheluks, rruga elbasanit, prane restorant xibraka dhe ambasades austriake. kompleksi eshte drejt perfundimit te punimeve, ofron apartamente me tipologji te ndryshme me punime shume cilesore. apartame...

22/10/2023 22:38

103,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamenti ndodhet ne lagje te preferuar per banim prane vilave gjermane ne katin e 2 teknik te nje ndertimi te ri me orientim lindie me siperfaqe totale 63.7m2 nga te cilat 53m2 sip neto e organizuar nga 1 ambjent gatimi + 1 ambjent ditor, 1 dho...

04/10/2023 16:51

228,500 Euro - Shitet: 2+1+2wc 🔥+3 Poste Parkimi🔥( Tregu Elektrik - 700m Shk Baletit ) K2 - Ndertim V 2023 | Or Jug - Parket & Pr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2wc dhe2garazhe 🔥për 3 makina ) 🔥te ish tregu elektrik, spar - 700 m nga shkolla baletit - pallat vit ndërtim 2023 ( i sapo përfunduar) me fasdë te ventiluar, termoizol...
📅 Date: 28/11/2023 10:22

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 29/11/2023 07:56

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 29/11/2023 10:49

175,000 Euro - 🍀 New Ap: 2+1 (rr. Myslym Shyri - Ish Ekspozita) Pllt I Ri - Investim Premium: Totalisht I Mobiluar + Pajisje A++

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
🔥🍀 new ap: shitet 2+1 - cilesi premium  📍rr. myslym shyri - ish ekspozita* - 175,000 € i padisk.- (74m2)  - 100% i ri - totalisht e  mobiluar + pajisje* ( mbi 20,000€ vlerë total) - o...
📅 Date: 29/11/2023 15:42

90,000 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit , Prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi Dhe Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1, 90,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga kongresi i manastirit , prane  gjimnazit  andon zako cajupi dhe prane qsut, shitet apartament 2+1,  90,000  euro apartamenti ka siperfaqe totale prej 82  m² dhe...
📅 Date: 29/11/2023 19:02

89,500 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Kompleksi Univers City Qtu

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 kompleksi univers city qtu kati 3 2 tualete siperfaqe 94.38 m2 faze pllake ...
📅 Date: 29/11/2023 22:07

125,000 Euro - Apartament Luksoz 2+1 Per Shitje Prane Taiwanit.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 2.32 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje prane taiwanit ne qender te tiranes. apartamenti eshte i vendosur ne nje ndertim teper cilesor dhe mjaft te preferuar ne kete zone. shkalle e mireadministruar dhe me ...
📅Date: 30/11/2023 02:55

387,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2📍 Shallvaret,pranë Taiwan-it

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 2.32 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2📍 shallvaret, tiranë.✨️⚜️ pranë taiwan-it⚜️ ndërtim  i ri  🪜 kati 8 (jo i fundit, ashensor) 📐 sipërfaqe 124 m²🛋️ i mobiluar&n...
📅Date: 30/11/2023 02:08

110,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Prokuroria E Tiranes Ne Rr. Mine Peza.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje tek prokuroria e tiranes ne rr. mine peza. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe ku...
📅Date: 30/11/2023 01:09

65,000 Euro - Shitet 1+1 Ne Xhamllik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet 1+1+ballkon ne xhamllik kati3 pallat egzistus me hipotek cmimi:65000euro tel,whatsapp:0689917800 ...
📅Date: 30/11/2023 00:30

85,000 Euro - Shitet Apartment 2+1+blk Te Komuna E Parisit 85.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartment tek komuna e parisit~2+1+blk~kati 0~rruga grigor heba~me kondicioner~me certifikate pronese~pallat ekzistues~siperfaqe 65m2~shitet per arsye emigrimi~cmimi 85.000 eurokontaktoni ...
📅Date: 30/11/2023 00:29

75,000 Euro - Shitet Apartamenti 1+1 Yzberisht (bosh)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.59 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartamenti 1+1 me certefikat pronsi shitet i bosh apartamenti ka nje planimeetri shum te mir orjentimmi jug lindje ...
📅Date: 30/11/2023 00:08

78,001 Euro - Shitet Apartament Ne Astir!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ne astir!! apartamenti ndodhet prane bar artistit. siperfaqe ; bruto 63 m2, neto 57 m2. kati: 6. pallat i ri, me ashensor. me certifikate pronesie. organizohet ne : - open...
📅Date: 30/11/2023 00:07

300,000 Euro - Në Shitje, Vilë, Fresku Tt 393

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Vila Luksoze 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
259.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Në shitje, vilë.vendndodhja: tiranë, fresku.detaje të tjera:-zona e freskut është një nga zonat më tërheqëse të tiranës, dhe popullsia e saj është një shembull i diversitetit dhe jetës...
📅Date: 30/11/2023 00:00

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 28/11/2023 09:36

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | ha...
📅 Date: 28/11/2023 12:52

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 28/11/2023 19:21

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Sarande ❱ Kodra
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 28/11/2023 20:06

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 28/11/2023 20:49

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 28/11/2023 21:53

97,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Ali Dem - Kmpl. Mangalem, Brenda ) Pllt. V 2023 (k.4, Ashen.) 100% I Ri - Parket | Or. Jug -- Hidros. Inka

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me ballkon (ali dem - kompl. mangalem, brenda) pllt i v. 2023 (ashensor dhe shkalle me shume hapesire | standart maksimal ndertimi, hapesira te perbashketa ideale | apt i sapo pe...
📅 Date: 29/11/2023 10:57

68,000 Euro - Shesim Apartament 1+1 Ne Astir!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Informacion mbi pronen: -ndertim i ri -siperfaqe bruto 67.9m2 -siperfaqe neto 57.5m2 -kati 5 organizimi: -sallon ndenje -ambient gatimi -dhome gjumi -tualet -ballkon per nje vizite me k...
📅Date: 29/11/2023 23:52

137,000 Euro - Super Apartament Tek Myslym Shyri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Super apartament ne shitje tek myslym shyri. apartament (70m2 i pershtatur ne 2+1) totalisht mobiluar super investim kati: 5 (pa ashensor) prane karburant kastratit myslym shyri. ideal per ba...
📅Date: 29/11/2023 23:41

124,000 Euro - Okazion!!! Shitet Apartament 2+1+garazh Tek Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion!!!shitet apartament 2+1+garazh tek ish fusha e aviacionit, prane shkolles se magjistratures, rruga "ana komnena"apartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjent...
📅Date: 29/11/2023 23:30

67,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Lezhe Te Gurrat

❱ Shtepi ne shitje ❱ LezheQender 0.12 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje ne lezhe te gurratapartamenti ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,1 tualet me dritareapartame...
📅Date: 29/11/2023 23:26

68,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Selite

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 2.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Zona/rruga : david selenicaapartament 1+1 plus sogiorno guzhune banjo ballkon..adresa rruga selites hamdi pepo..ne nje pozicionim perballe kodr3s se diellit hyrje perfekte me pamje jug perendim lindje...
📅Date: 29/11/2023 23:20

387,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2📍 Shallvaret, Pranë Taiwan-it

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 2.32 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2📍 shallvaret, tiranë.✨️⚜️ pranë taiwan-it⚜️ ndërtim  i ri  🪜 kati 8 (jo i fundit, ashensor) 📐 sipërfaqe 124 m²🛋️ i mobiluar&n...
📅Date: 29/11/2023 23:01

130,000 Euro - Artamenti 2+1+2 Per Shitje Ne Selite

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
129.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Artamenti 2+1+2 per shitje ne selite▫️informacion mbi apartamentin:kati 2 banim siperfaqe 122.04 m2kubature e rregulltorientimi veri-perendimndricim natural▫️organizimi:korridor i madh sh...
📅Date: 29/11/2023 22:56

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 28/11/2023 23:46

154,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Rruga E Burgut

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne rrugen e burgut ne faz ndertimi kati 7 fasad e ventiluar cilesi e lart ndertimi per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni! ...
📅 Date: 29/11/2023 14:00

230,000 Euro - Apartament 3+1+2 Per Shitje Te Komuna E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen e komunes se parisit, ofrohet per shitje apartamenti me tipologji 3+1.apartamenti organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon me hapesi...
📅Date: 29/11/2023 22:53

165,000 Euro - *ofrohet Super Apartament 1+1 Per Shitje Te Komuna E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
-ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe te mireadministruar. -i arreduar ne kushte bashkekohore. -mundesi shume e mire banimi dhe investimi. per nje vizite ne prone na kontaktoni! ...
📅Date: 29/11/2023 22:40

57,000 Euro - Okazion 670 €/m² Ambient Komercial Ne Astir 57000 €

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.05 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet njesi sherbimi ne astir mbi bar dy palmat. ndodhet ne katin e 2 te njesive komerciale te kompleksit ne rrugen foto xhavella. siperfaqe bruto: 85.4 m2. siperfaqe neto 65.5 m2. e pershtat...
📅Date: 29/11/2023 22:38

179,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Rruga E Kosovareve 179.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament~ 1+1~ rruga e kosovareve~ kati 7~ 65 m2~ mobilim bashkohor~ nje tualet~me ballkon~cmimi 179.000 eurokontaktonie100...
📅Date: 29/11/2023 22:33

130,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Prane Venue

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 per shitje ne nje objekt te ri, ne rrugen sadik petrela. apartamenti ka nje siperfaqe 111.40m2 dhe organizohet ne nje ambient ndenje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe tre ballk...
📅Date: 29/11/2023 22:32

125,000 Euro - OfrojmË 🏙️ Apart 1+1 NË Shitje .pallat I Ri Zona Te Ish Fusha E Aviacionit📍- TiranË.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 0.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
ofrojmË 🏙️ apart 1+1 nË shitje .pallat i ri zona te ish fusha e aviacionit📍- tiranË. ✅ përshkrimi i pronës • bosh • siperfaqe 83.50m2 • 1 tualet • 1 ballkon • korr...
📅Date: 29/11/2023 22:15

178,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1📍 Rruga E "kosovarëve", Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
📣 shitet, apartament 1+1📍 rruga e "kosovarëve", tiranë.✨⚜️ ndërtim i ri🪜 kati 6 (ashensor)📐 sipërfaqe 65 m²🛋️ i mobiluar• i investuar• koridor shpërndarës •1 b...
📅Date: 29/11/2023 22:11

230,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Komuna Parisit, Tiranë. (area35506)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 3+1+2, komuna parisit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit (bruto): 131 m2 • siperfaqja e apartamentit (neto): 118.6 m2 • kati i 10 o...
📅 Date: 28/11/2023 13:53

178,000 Euro - Shitet, Super Apartament 1+1 Ne Rrugen E Kosovarëve, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, rruga e kosovarëve, tiranë. • sipërfaqja bruto: 65 m2. • sipërfaqja neto: 53.5 m2. • kati 6. • ndërtimi i ri. • ambient ndenje. • ambient gatimi. • dh...
📅Date: 29/11/2023 22:08

75,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Astir!!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne zonen e astirit. kjo zone vitet e fundit ka marre shume zhvillim per shkak te planit urbanistik, daljes se menjehershme ne autostraden tirane-elbasan si dhe autostraden tirane...
📅Date: 29/11/2023 22:00

78,000 Euro - Shitet Okazion Apartament 1+1 78000 Euro Rruga E Dibres

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
🏠 shitet okazion apartament 1+1 78000 euro rruga e dibres ◽ me kontrate porosie pallat i 2022-2023 📍 rruga dibres , shkolla e bashkuar 📐 59.1 m2 ⬆ kati 1 🏙 pallat me ashenso...
📅Date: 29/11/2023 21:49

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim