🏡 apartament ne shitje 2+1 ne astir

🕵 Online 226 lexues | ⏳ 23 njoftime ne pritje     Print

120,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament 2+1 per shitje ne "astir" ofrojme per shitje apartament te tipologjise 2+1 ne astir, konkretisht ne "bulevardin e ri te astirit". apartamenti organizohet ne sallon ndjenje, kuzhine e vecuar e cila ndodhet ne njerin prej ballkoneve te mby...

17/09/2023 15:51

95,900 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament ne shitje 2+1 prane vila l, ne astir! apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial i cili eshte ne ndertim e siper, ne faze te avancuar punimesh, prane viles l ne astir, zone e cila te ofron te gjitha facilitetet per nje jetese komode,...

18/08/2023 12:45

130,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament ne shitje 2+1 ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e 8 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. orientimi jug, gje qe ben te mundur ndricimin natyral ne te gjithe apartamentin. apartamenti organizohet ne sallon ku ben shperndar...

10/08/2023 14:33

95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament ne shitje 2+1 ne astir tek vila l. apartamenti ndodhet ne katin e 7 jo te fundit te nje pallati te mireadministruar te vitit 2016.organizohet nga nje dhome ndenje e kuzhine,dy dhoma gjumi nje tualet dhe dy ballkone.apartamenti ka nje mobil...

30/07/2023 10:28

83,700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete

Shitet apartamenti 2+1 i pozicionuar tek rruga "sokrat miho" unaza e re, tirane. informacion mbi apartamentin: ~ siperfaqja e apartamentit (bruto): 83.70 m2 ~ siperfaqja e apartamentit (neto): 71.78 m2. apartamenti organizohet ne: ~ ambjen...

28/07/2023 08:41

105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament ne shitje 2+1 ne astirky apartament me siperfaqe totale 104 m2 eshte nje oferte e mrekullueshme ne tregun imobiliar. ndodhet ne katin e peste te nje pallati te pajisur me ashensor, i cili ofron nje lehtesi te madhe ne levizje dhe komodit...

22/07/2023 20:55

95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament ne shitje 2+1 ne astir tek vila l. apartamenti ndodhet ne katin e 7 jo te fundit te nje pallati te mireadministruar te vitit 2016. organizohet nga nje dhome ndenje e kuzhine,dy dhoma gjumi nje tualet dhe dy ballkone. apartamenti ka nje m...

11/07/2023 13:33

120,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament ne shitje ne astir 📐 siperfaqe: 123.3 m2 🏠 tipologjia: 2+1+ 2 ballkone organizmi: -1 dhome ndjenje -1 ambient gatimi -2 dhoma gjumi -1 banjo *2 ballkone orientim optimal gjendja e mire bosh ↗️ apart...

19/06/2023 09:53

105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Ne astir, prane viles l, tek markata e peshkt, shitet apartament 2+1, 1 tualet, 3 ballkone, me siperfaqe 110 m2, (100 m2 ne hipoteke), kati 2, pallat i ri, me ashensor, shitet bosh.b120321) shitet 105000 euro...

15/06/2023 17:47

105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Ne astir, prane viles l, tek markata e peshkt, shitet apartament 2+1, 1 tualet, 3 ballkone, me siperfaqe 110 m2, (100 m2 ne hipoteke), kati 2, pallat i ri, me ashensor, shitet bosh. j.m pagese sherbim agjensie 1% e vleres se shitjes shitet 105...

15/06/2023 14:26

137,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete ( 21 Dhjetor - Mozaiku ) K.3 - 85m2 Neto | Me Hipoteke **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.00 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1 me aneks vec ( 21 dhjetori - mozaiku ) k.3 / pllt ekzistues | mundesi shume e mire per tu investuar | me shume hapësirë, planimetri ideale dhe ndricim shume i mire | qetesi dhe lagje ...
📅 Date: 19/09/2023 21:23

123,500 Euro - Në Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar Ideal Për Investim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 19/09/2023 23:18

115,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Kazazi, Durres

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Qender
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
174.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 20/09/2023 15:03

170,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Olive Park Residence, Sauk, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.04 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto) 124.9m2 • sipërfaqja e apartamentit (neto) :100.6 m2 • kati 3 i fundit apartamenti disponon: • ambient ndenje • am...
📅 Date: 20/09/2023 15:22

297,000 Euro - Rast Unik: 3+1+kuzh. Vec +2wc &1 Depo (ne Qender, Selvia – Kompleksi Halili) (+1 Garazh) (s:170m2) 100% Cilesi Italia

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet: 3+1+kuzhinë veç + 2wc & +1 depo (+1garazh i mbyllur) ( s: 170 m2 ) ndodhet fiks te selvia, qender- perballe viles gold ( rr. e dibres ) apartament gjigant, i pabanuar me pare 100% i r...
📅 Date: 20/09/2023 18:12

143,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Kodra E Diellit ) K.2, Pllt V 2013 | Apt I Larte & Mobilim Cilesore: Kondicioner **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhe2bllk (kodra e diellit - rr. rrapo hakali) k2, pllt i v 2013 (ashensor dhetermoizolim) apt me planimetri te rregullt dhe lartesi te madhe tavani | mobilim cilesore: sallon i ri |...
📅 Date: 20/09/2023 21:27

95,000 Euro - Ne Zonen E Tufines ,rruga Myslym Keta Prane Kafes Se Rremes , Shitet Apartament 3+1+2, Bosh, 95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
 ne zonen e tufines ,rruga myslym keta  prane kafes se rremes , shitet apartament 3+1+2, bosh,  95,000 euro  apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . organizohet ne ambjent...
📅 Date: 20/09/2023 21:27

350,000 Euro - Shitet Shtepia Te Kodra E Priftit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.76 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet shtepi private dy kateshe me dokumenta te rregullta pronesie te kodra e priftit afer rreth rrotullimit te ri te shkozes. kjo shtepi ka dy kate dhe cdo kat ka nje siperfaqe prej 90 m2 ne total ...
📅 Date: 20/09/2023 21:27

75,000 Euro - Shitet, Apartament 3+2+2 Ballkone, Prane Shkolles

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Qender
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+2+2 për shitje. apartamenti ndodhet në nje nga zonat elitare në durres. prane shkolles qemal. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja neto: 110 m2. • kati i 5...
📅 Date: 21/09/2023 19:08

80,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+post Parkingu , Golden Park, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Ky apartament ndodhet në katin e 9-të, me një sipërfaqe totale prej 57 m2 dhe një sipërfaqe të brendshme prej 66 m2.adresa: tiranë, golden parkÇmimi: €80.000siperfaqja totale: 57 m²si...
📅Date: 21/09/2023 21:06

70,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Astir !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir .apartamenti organizohet nga sallon guzhine, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 2  ne nje pallat te miradministrua...
📅Date: 21/09/2023 21:04

70,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir . apartamenti organizohet nga sallon guzhine, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 1 banim ose i dyti teknik ne nje pall...
📅Date: 21/09/2023 21:04

70,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje ne astir.siperfaqe totale 67 m2.ndodhet ne katin e 3 ne nje objekt me ashensor.prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.per me teper informacion apo nje vizite ne pr...
📅Date: 21/09/2023 21:03

72,192 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek univers city ka nje siperfaqe prej 90.24 m2 ndodhet ne katin e 5 te godines orientim juglindje organizimi: 2 dhoma gjumi salloni kuzhina 2 tualete ballkon mundesi ...
📅Date: 21/09/2023 20:35

77,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.40 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 82,40 ne yzberisht tek bulevardi migjeni . ndodhet ne katin e 1 te banimit ne nje kompleks pallatesh te mireadministruar me ashensor i lokalizuar buze rruges kryeso...
📅Date: 21/09/2023 20:33

173,000 Euro - 2+1 Komuna Parisit (by Agency)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
2+1 komuna e parisit, në zemër të komunës, 105 m2 sip totale, 95m2 neto, kati 8 i fundit, oxhak dhe tarracë, mundësi parkimi tek parkimi enkas për pallatin, prona shitet në çmim reference, 17...
📅Date: 21/09/2023 20:24

123,500 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Oasis Residence, Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 ne shitje tek oasis residence, ish fusha e aviacionit siperfaqe totale 107.4m2 ...
📅Date: 21/09/2023 20:21

138,000 Euro - Shitet: 1+1 Perfekt Tek Lion Park Ne Krah ( Rr. Elbasanit ) - Pallat I Ri - Super Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1  tek lion park ne krah ( rr. elbasanit ) k3 me ashensor - pallat i v 2005 |  apartamenti ka planimetri perfekte dhe dritë natyrale | i investuar dhe pa banuar, dritare dopio xham tualet ...
📅 Date: 19/09/2023 23:25

135,000 Euro - Shitet, Apartamenti 2+1+2, Misto Mame, Tirane. Li33996

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Adresa: tiranë, misto mame Çmimi: €135.000 siperfaqja totale: 108 m² siperfaqja e brendshme: 97.3 m² kati: 6 dhoma gjumi: 2 banjo: 2 mobilimi: e mobiluar disa nga veçoritë e brendshm...
📅 Date: 20/09/2023 07:37

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Komuna E Parisit - Prane St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) Me Ashensor & Sh. Ndricim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4 m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | apartamenti organizohet nga sallon ...
📅 Date: 20/09/2023 08:25

291,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe ( Kinostudio - Prb. Min Se Kultures ) 295.3m2 Ndertim & 261m2 Truall -- E Rikonstuktuar: Parket, K

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
6+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
296.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet vilë 3 katëshe ( kinostudio - 200 pas policisë rrugore ose përball ministrisë kulturës - 2 min nga uet i ri ) zonë shumë e qetë, e sigurt dhe vila ndodhet si në rezidencë vilash të ...
📅 Date: 20/09/2023 21:27

154,400 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir - Oasis Residence ) K.5 - Pllt. V 2023 - 100% E Re & E Pabanuar Me Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet 2+1 +2wc (astir) - vendndodhje fantastike | 100% e re e pabanuar me pare - kompleks me cilesi te larte ndertimi | orientim jug - p | pamje te lire nga lana | planimetri perfekte | parket ac4q40...
📅 Date: 21/09/2023 09:51

122,800 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...
📅 Date: 21/09/2023 16:13

158,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V 2011 | Cdo Gje E Re: Parket, Elektro & Kuzh A++ *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ** i pabanuar më parë, te liqeni - pranë kopshtit zologjik (kati 2, ndertim i v. 2011 me sistem kapot dhe grafiato) mobilim cilesore dhe estetik ** aktualisht me qera 550 euro...
📅 Date: 21/09/2023 19:23

87,210 Euro - Shitet: 1+1 ( Staconi I Trenit - Rez. Amma | 350 M Nga Bulevardi I Ri ) * Cmim Kleringu * Ndrt, V 2023 - Cilësi Premiu

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 staconi i trenit - rez. amma | 350 m nga bulevardi i ri  - kompleks 2023  -cilësi e mirë ndërtimi - afati përfundimeve tetor 2024- aktualisht fazë punimesh - plani...
📅 Date: 21/09/2023 20:37

53,722 Euro - Shitet Apartament 1+1 Kune, Shengjin Lezhe

❱ Shtepi ne shitje ❱ LezheShengjin 0.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 21/09/2023 20:19

70,800 Euro - Okazion . Shitet Apartament 1+1 Tek Fusha Aviacionit 59 M2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 6 banim orientimi lindje . 1200 euro m2. mbaron per 1 vit....
📅Date: 21/09/2023 20:03

100,000 Euro - Apartament Ne Shitje Ne Ali Dem Tek Fax News

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Zone e qete qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme , shume e preferuar per banim. me hipoteke. pjeserisht i mobiluar. ndertim i vitit 2000. ...
📅Date: 21/09/2023 19:52

68,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Laparake Spitali Hygea !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Aprtament ne shitje 1+1 te kthesa e kamzes, prane terminalit te autobuzaveapartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri, te ndertuar ne vitin 2010.apartamenti organizohet ne nje ambjent ndenje d...
📅Date: 21/09/2023 19:50

65,000 Euro - Apartment 1+1 Ne Fresk Rr, E Thesarit, 65000 €

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament 1+1 ne fresk rruga e thesarit. apartamenti me siperfaqe totale 70 m² dhe siperfaqe te brendshme 65.25 m² ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati me ashensor. organizohet n...
📅Date: 21/09/2023 19:05

79,500 Euro - Shitet Apartament 2+1,univers City,750 Euro M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVore
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1. 📍adresa: kompleksi univers city më shumë informacion mbi pronën: ▪️ sipërfaqe totale: 105.99 m2. ▪️ kati 8. ▪️ orientim bilateral,jug-lindje-veri-per...
📅Date: 21/09/2023 19:01

125,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, 125.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, don bosko siperfaqe : 91 m2 kati 7 parafundit organizuar ne: sallon+ ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor shperndares, ballkon. pallat 2006, me ashensor orienti...
📅Date: 21/09/2023 18:38

110,000 Euro - Shitet Super Apartamant 2+1 Ne Zone E Pazarit Te Ri!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;* koridor shperndares.* sallon plus kuzhine gatimi e perbashket .* 2 dhoma gjumi.* 1 tualey.* pallat ekzistues. apartamanti eshte investuar deri ne detaje.disponon cer...
📅 Date: 20/09/2023 09:05

139,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Kodra E Diellit, Supermarket Xhangolli

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 te kodra e diellit, supermarket xhangolli - planimetri shumë e rregullt, ventilim natyral. -hapësira të bollshme dhe plot dritë natyrale -pamje nga gjelbërimi i reziden...
📅 Date: 20/09/2023 18:12

445,000 Euro - Unik ✨ Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri |

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete dhe2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelberim...
📅 Date: 20/09/2023 18:12

120,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Don Bosko !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament i arreduar me stil modern ne zonen e don boskos, prane pallateve hawai.organizohet ne:- salloni i ndenjes i mobiluar me stil modern por edhe shume funksional.-ambjenti i gatimit esht...
📅 Date: 21/09/2023 13:37

58,000 Euro - Shtepi Ne Shitje Dhe Qera

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme shtepi ne shitje dhe me qera ne zona te ndryshme te tiranes ...
📅Date: 21/09/2023 18:29

73,000 Euro - Shiten Apartamente Ne Ndertim 1+1 2+1 3+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Bashkpuno me ne per pronen qe do...
📅Date: 21/09/2023 18:29

118,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, unaza e re, tiranë. al33038 apartamenti ndodhet pranë pranë bar bohem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 126.9m2. • kati 7. • ndertim i ri. organizimi...
📅Date: 21/09/2023 18:28

138,000 Euro - 1+1 Per Shitje Tek Rruga E Elbasanit, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
1+1 kati i 5 63 m2 jug bosh e investuar ...
📅Date: 21/09/2023 18:28

128,000 Euro - 2+1 Ish Ekspozita, Per Shitje.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
2+1 kati i 4 ekzistues bosh ndodhet tek ish ekspozita ...
📅Date: 21/09/2023 18:28

85,000 Euro - Shitet Apartament Per Banim Ne Pallat I Ri 1+1 Id Pgd 11135

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
zona: astir / unaza e re / teodor keko me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/rnzdw37urnvfvku4a siperfaqe neto: 72 m2 siperfaqe bruto: 85 m2 kati 7 ashensor: po 1 dhome gjumi 1 tua...
📅Date: 21/09/2023 18:28

149,500 Euro - Shitet Super Apartament Tek Oasis Residence

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.78 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament tek oasis residence 2+1+2 kontaktoni per me shume info...
📅Date: 21/09/2023 18:25

120,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Ne Don Bosko!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Organizohet ne: - ambjenti i dites i mobiluar me stil modern por edhe shume funksional -ambjenti i gatimit eshte i ndare nga pjesa tjeter e apartamentit -2 dhoma gjumi -1 tualet me nje siperfaqe ...
📅 Date: 21/09/2023 09:28

46,500 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Kamez

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
⚜ apartament 1+1 ne shitje ne kamez 📍 rruga "teuta" 📐sip. 69 m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 46.500 euro ✅ ndodhet ne katin 1 banim ne pallat faze karabina ✅ aparta...
📅 Date: 21/09/2023 10:59

120,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Te Oxhaku

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.24 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
🏙 mirabella residence 🔆 📌oxhaku 🏡apartament 2+1 ne shitje 🧱faze perfundimi 📐 sip 89 💶 120.000 euro kati 10 i fundit ✅rezidenca me nje arkitekture fantasti...
📅 Date: 21/09/2023 11:02

59,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🔱apartament 1+1 ne shitje ne astir 📍 prane vila l 📐 sip. 69.5 🧭 orientim me drite natyrale 💶 59.000 euro 👉1+1 me sip 69 m2, kati 3 🧱ne faze suvatimi ✅ndertimi ka...
📅 Date: 21/09/2023 11:04

160,000 Euro - Apartament 3+1 +2 Ne Shitje Te Selvia

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
⚜apartament 3+1 +2 ne shitje te selvia 📍prane kompleksit halili 📐 sip. 120 m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 160.000 euro 📜me hipoteke ✅ me sip 120 m2, organizohet ne ...
📅 Date: 21/09/2023 11:08

88,400 Euro - Apartament 1+1 I Ri Per Shitje Ne Rrugen Qemal Stafa Prane Shkolles Kuqe Ne Tirane ( Id 4111640 )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111640ne rrugen qemal stafa, prane shkolles kuqe,  shitet apartament  1+1  ne ndertim te ri i vitit 2023, me siperfaqe 57 m², ne katin e 4 me ashensor, planimetri e rregullt . apar...
📅 Date: 21/09/2023 20:22

355,000 Euro - Shesim Apartament 3+1+2 Te Tirana Garden Building!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 26.10 Km nga qendra
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
127.00 m2
Kati 18, Ashensor 2
2 Tualete
Shesim super apartament 3+1+2+ 3 ballkone te tirana garden building! informacione te pergjithshme: * sip neto 127 m2 * sip bruto 159 m2 * kati 18 * orientim jug-lindje apartamenti organizohe...
📅Date: 21/09/2023 18:07

85,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament te ish fusha e aviacionit, me nje siperfaqe bruto 49 m2 dhe siperfaqe neto 43 m2, ndodhet ne katin e 11 t te nje pallati te ri, . ambienti organizohet nga 1 sallon me kuzhine, 1 dho...
📅Date: 21/09/2023 17:58

139,000 Euro - Apartament 2+1+parking Per Shitje Tek Akses Tirana Tek Casa Italia.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek akses tirana prane casa italia. ndertim dhe kompleks bashkekohor. nderthurje fantastike e hapesirave te banimi dhe atyre te biznesit. hapesira te gjelberuara. hap...
📅Date: 21/09/2023 17:45

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim