🏡 apartament ne elbasan

🕵 Online 204 lexues | ⏳ 23 njoftime ne pritje     Print
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2wc dhe2garazhe 🔥për 3 makina ) 🔥te ish tregu elektrik, spar - 700 m nga shkolla baletit - pallat vit ndërtim 2023 ( i sapo përfunduar) me fasdë te ventiluar, termoizolim, hidroizolim, dhe tuba të gatshëm për panel ...

02/12/2023 10:23

190,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

-apartament  2+1 shitje-rr elbasanit-apartament -kati 6-ashensor -110   m2-190.000 € shitet ap 2+1 rr elbasanit (ngjitur me xhamin e tabakeve)sip 110 m bruto(me hipotek)kati 6 pallat i ri me ashensorpamje 77perend...

01/12/2023 18:55

190,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Tek rruga e elbasanit ,  prane xhamise se tabakeve, shitet apartament 2+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 110 m2 me hipoteke,, kati 6, pallat i ri, me ashensor,   orjentimi perendim,  bosh vetem me k.bufe,  a.rkomision agjensi...

01/12/2023 16:35

190,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Ne rrugen e elbasanit, prane xhamise se tabakeve, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri, me hipoteke, me siperfaqe 110 m2 bruto, kati 6 me ashensor. apartamenti organizohet ne nje ambient ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tua...

01/12/2023 16:05

190,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Rruga e elbasanit, prane xhamis se tabakeve shitet apartament 2+1 me siperfaqe 110 m2, kati 6, pallat i ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon. orientimi perendim. prona disponon do...

01/12/2023 14:59

167,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete

Disponojmë apartament 2+1+2 për shitje ,tek vilat gjermane , tek rruga e elbasanit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri. • kati i 9 banimi. • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 96,3 m2 . • sipërfaqja e apartamentit (net...

01/12/2023 13:53

168,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamanti eshte i lokalizuar ne nje nga zonat me elitare ne tirane , ne rrugen  e elbasanit .apartamanti ka nje organizim ;- sallon plus kuzhine gatimi e perbashket . - 1 dhome gjumi . - 1 tualet . - sip[arfaqeja  bruto 71/...

01/12/2023 12:03

190,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet, apartament 2+1+2 rruga "elbasanit", tiranë. pranë te xhamia e "tabakëve" ndërtim i ri orientimi: perëndim kati i 6 (ashensor) sipërfaqe 110 m² bosh (k/bufe)• i investuar• koridor shpërndarës• 1 ballkon• 2 tualete• me hipo...

01/12/2023 10:14

586,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete

⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytetit.✅ ka siperfaqe t...

01/12/2023 07:57

167,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete

Disponojmë apartament 2+1+2 për shitje ,tek vilat gjermane , tek rruga e elbasanit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri. • kati i 9 banimi. • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 96,3 m2 . • sipërfaqja e apartamen...

30/11/2023 16:39

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 01/12/2023 07:57

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 01/12/2023 10:50

85,000 Euro - Okazion** Shitet 1+1 ( Kristal Center ) K6, Pa Ashensor - Planimetri E Rregullt, I Bollshem **or Jug

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Okazion: shitet 1+1 ( kristal center ) kati 6, pa ashensor - apartament i bollshëm dhe me planimetri shume te rregullt | orientim jug **plot diell q4336të dhënat e ndarjes - 1 sallon + kuzhinë- ...
📅 Date: 01/12/2023 15:43

90,000 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit , Prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi Dhe Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1, 90,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga kongresi i manastirit , prane  gjimnazit  andon zako cajupi dhe prane qsut, shitet apartament 2+1,  90,000  euro apartamenti ka siperfaqe totale prej 82  m² dhe organizohet ne ambient ...
📅 Date: 01/12/2023 19:03

228,500 Euro - Shitet: 2+1+2wc 🔥+3 Poste Parkimi🔥( Tregu Elektrik - 700m Shk Baletit ) K2 - Ndertim V 2023 | Or Jug - Parket & Pr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2wc dhe2garazhe 🔥për 3 makina ) 🔥te ish tregu elektrik, spar - 700 m nga shkolla baletit - pallat vit ndërtim 2023 ( i sapo përfunduar) me fasdë te ventiluar, termoizol...
📅 Date: 02/12/2023 10:23

57,700 Euro - Opsione Apartamentesh Per Shitje 930 Euro M2 1+1 2+1 3+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Opsione apartamentesh tek nje nga rezidencat me te reja ne tirane tirana entery 2 fillojen nga 62m2 deri 125 m2 cmimi 930 euro m2 ...
📅Date: 02/12/2023 12:00

195,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Prane Rr Se Durresit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament ne rr e durresit , perballe gjimnazit '' qemal stafa ''ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vitit 1998, pa ashensor.ka 1 sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi( njera pa dritare ) 2 bal...
📅Date: 02/12/2023 11:59

75,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Laprake Prane Kupoles

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 i pershtatshem per investim ose banim. vendodhja: rruga pandi dardha, laprake prane kupolës. aprtamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues.apartamen...
📅Date: 02/12/2023 11:59

78,000 Euro - Shitet Okazion Apartament 1+1 78000 Euro Rruga E Dibres

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
🏠 shitet okazion apartament 1+1 78000 euro rruga e dibres ◽ me kontrate porosie pallat i 2022-2023 📍 rruga dibres , shkolla e bashkuar 📐 59.1 m2 ⬆ kati 1 🏙 pallat me ashenso...
📅Date: 02/12/2023 11:58

285,000 Euro - Tek Komuna Parisit Shitet Apartment 2+1+2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartmenti organizohet ne:sallon plus kuzhine gatimi.2 shona gjumi.2 tualete.pallat i ri me ashensor. disponon documentation hipotekor. ...
📅Date: 02/12/2023 11:56

68,000 Euro - Apartament 1=1+ Post Parkimi Tek Univers City !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRinas/Aeroporti 29.14 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
I ndodhur ne nje prej zonave me te zhvilluara shume prane qendres tregtare qtu, kompleksi univers city eshte projekti me i madh urban ne tirane me sukses te garantuar nga nje prej kompanive me ne emer...
📅Date: 02/12/2023 11:55

100,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 I Mobiluar Te Komuna Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne zonen e komunes se parisit prane stadiumit dinamo. ...
📅Date: 02/12/2023 11:54

158,000 Euro - Shitet Ne Qender Te Tiranes Apartamant 1+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.51 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamanti eshte i lokalizuar ne zone e qenders te tiranes!* organizimi i ketij apartamanti eshte ;* sallon plus kuzhine gatimi e perbashket . * 2 dhoma gjumi . * 1 tualet me dritare . * verande 1...
📅Date: 02/12/2023 11:54

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | hapesire e...
📅 Date: 30/11/2023 12:53

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 30/11/2023 19:22

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.15 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 30/11/2023 20:07

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 30/11/2023 20:50

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 30/11/2023 21:54

169,500 Euro - Çmim I Çmendur 🤯 (1350€/m²)🔥 Për Pak Dite: 2+1+2wc (sipër Pazarit Ri - Shkolla E Kuqe) Cilesi Maksimale Nde

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Okazion (1350€/m²)🤯🤯🤯 per pak ditë *: 2+1+2wc dhe1 verandë (sipër pazarit ri - shkollës se kuqe) planimetri ideale dheorientim shumë i mirë, jug -perëndim  | plot diell dhe qetesi ...
📅 Date: 01/12/2023 10:58

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 02/12/2023 09:38

102,000 Euro - Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1i Mobiluar

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Prane pazarit te ri shitet apartament 2+1 i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistus i rikonstrutuar, organizohet nga ambient gatimi vec,ndenje vec,dhome gjumi, tualet me dr...
📅Date: 02/12/2023 11:53

90,000 Euro - Liqeni Thate, Projekti Me Elitar Ne Zone Shitet Apartament 2+1 Çmimi Sipas Kerkeses

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Liqeni thate, projekti me elitar ne zone shitet apartament 2+1Çmimi sipas kërkesësneom83504apartamenti ndodhet pranë liqenit te tiranës.informacion mbi apartamentin:- ndërtim i ri- me ashensor- ...
📅Date: 02/12/2023 11:51

162,000 Euro - Super Apartamant Ne Shitje 1+1 Ne Rrugen E Dibres!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamant i investuar / organizohet ne ;- sallon + kuzhine gatimi e perbashket . - 1 dhome gjumi .   - 1 tualet. - 1 ballkon viti i ndertim it 2022 pallat i ri me ashensor .  ...
📅Date: 02/12/2023 11:49

77,000 Euro - Shes, Apartament 1+1, Stacioni I Trenit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 16.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Ju ftojmë të zbuloni këtë oazë të re në zemër të qytetit tonë! apartamenti ynë 1+1 është një hapësirë e veçantë me një siperfaqe prej 51.8m2, e pozicionuar në katin e 3 të një pa...
📅Date: 02/12/2023 11:45

110,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Kompleksi Arlis!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne ;* sallon * 1 dhome gjumi . * 1 tualet .* 1 ballkon . * pallat i ri  me ashensor . * kati i 11.* disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....
📅Date: 02/12/2023 11:44

285,000 Euro - Super Apartamant 2+1+2 Tek Lulishtja E Komunes Se Parisit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;* sallon + kuzhine gatimi e perbashket .* 2 dhoma gjumi. * 2 tualete . * ballkon shpernadres.apartamanti i sapo i investuar . pallat i ri me ashensor . ...
📅Date: 02/12/2023 11:43

88,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Ali Demi, Prane Shkolles 1 Maji (id 01122)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Id 01122 ne zonen e ali demit, prane shkolles 1 maji, shitet apartament 1+1, me siperfaqe neto 58 m2, kati 4 (pallat ekzistues), orientimi jug-perendim. e restauruar totalisht (punime cilesore), sh...
📅Date: 02/12/2023 11:42

230,000 Euro - Super Apartamant 2+1 Tek Rr. Elbasanit!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamanti organizohjet ne;* sallon  ndenje plus kuzhine gatimi . * 2 dhoma gjumi . * 1 tualet. * 1 ballkon . * pallat i ri me ashensor. * disponon dokumentacion te rreg...
📅 Date: 30/11/2023 12:58

178,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Luksoz Në Rrugën “don Bosko”- Supermarket “viva”

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 luksoz në rrugën “don bosko”- supermarket “viva” -pallat i ri me ashensor -kat i fundit plot drite natyrale -super investim në sisteme hidraulike dhe elektrike (p...
📅 Date: 30/11/2023 14:34

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 30/11/2023 23:47

78,000 Euro - Shitet Apartament 1+1+1 I Ri Tek Shkolla E Bashkuar

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1+1 tek shkolla e bashkuar te rruga e dibres. apartamenti ndodhet ne katin e 2 me siperfaqe 60m2 te nje pallat te ri i sapo banuar per here te pare, dhe eshte me kontrat siperma...
📅Date: 02/12/2023 11:41

159,900 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Tek Bulevardi I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.18 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
...
📅Date: 02/12/2023 11:40

285,000 Euro - Super Penthouse 3+1+2+ Verande Ne Shitje Tek Kompleksi Golden Park,tek Amerikane 3.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 26.10 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
214.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Penthouse organizohet ne; * sallon ndenje. * kuzhina e gatimit dhe ambienti i ngrenies i vecuar. * 3 dhoma gjumi. * 2 tualete * veranda. * kati i 8. * pallai i ri me ashensor. * disponon c...
📅Date: 02/12/2023 11:39

240,000 Euro - Apartamant Ne Shitje 3+1+2 Tek Pazari I Ri !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
134.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamanti eshte i organizuar ne; * sallon ndenje * ambient gatimi i vecuar . * 3 dhoma gjumi . * 2 tualete . * verande. * kati 6 , pallat i ri me ashensor . disponon dokumen...
📅Date: 02/12/2023 11:38

280,000 Euro - Ne Qender Te Tiranes Shitet Apartament 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Ne qender shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 147 m2. apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga korridori hyres qe ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes e cila...
📅Date: 02/12/2023 11:32

220,000 Euro - Shitete Apartament Lux!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresQender
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
147.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 02/12/2023 11:23

138,000 Euro - Shitet Ap 2+1 📌rr Muhamet Gjolleshaprane Joena Market 138 Mije Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.29 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 shitet ap 2+1 📌rr muhamet gjollesha( mbi furrin someg. te supermarket joena)kati 3 pallat ekzistuessip 67 m neto ( në realitet 75m) e restauruar totalisht ‘punime super lluks!tua...
📅Date: 02/12/2023 11:22

190,000 Euro - Shitet Ap 2+1 📌rr Elbasanit (ngjitur Me Xhamin E Tabakeve) 190 Mije Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
 shitet ap 2+1 📌rr elbasanit (ngjitur me xhamin e tabakeve)sip 110 m bruto(me hipotek)kati 6 pallat i ri me ashensorpamje perendim( me 2 tualete)cmimi 190’000 euro...
📅Date: 02/12/2023 11:20

165,000 Euro - 📍ish Profarma 💥1200€/m2💥apartament 2+1+2 Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
137.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
📍 ish profarma, kompleksi tdt disponojme per shitje super apartament 2+1+2 -apartamenti ka siperfaqe 137m2 me organizim fantastik dhe hapesira te bollshme. -orientimi lindje dhe jug ben te m...
📅Date: 02/12/2023 11:14

240,000 Euro - Shitet,apartament 2+1, Kodra E Diellit ,tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet prane qendres kristal center ,kodra e diellit ,tirane . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 3. • sipërfaqe e apartamentit (bruto): 102 m2 • sipërfaqe e...
📅Date: 02/12/2023 11:14

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim