🏡 apartament 3+1 liqeni kopshti botanik

🕵 Online 207 lexues | ⏳ 24 njoftime ne pritje     Print

350,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Liqeni i thate/Kopshti botanik |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
161.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete

Okazion te liqeni... apartamwent 3+1+ 2 garazhe...!! shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe 145 m2 apartamenti + 21 m2 veranda ne katin e 5... ne ndertim (drejt perfundimit) apartamenti ndodhet te diga e liqenit ne nje nga komplekset me te mire d...

08/08/2022 15:09

123,500 Euro - Në Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar Ideal Për Investim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 19/09/2023 23:18

115,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Kazazi, Durres

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Qender
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
174.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 20/09/2023 15:03

170,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Olive Park Residence, Sauk, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.04 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto) 124.9m2 • sipërfaqja e apartamentit (neto) :100.6 m2 • kati 3 i fundit apartamenti disponon: • ambient ndenje • am...
📅 Date: 20/09/2023 15:22

297,000 Euro - Rast Unik: 3+1+kuzh. Vec +2wc &1 Depo (ne Qender, Selvia – Kompleksi Halili) (+1 Garazh) (s:170m2) 100% Cilesi Italia

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet: 3+1+kuzhinë veç + 2wc & +1 depo (+1garazh i mbyllur) ( s: 170 m2 ) ndodhet fiks te selvia, qender- perballe viles gold ( rr. e dibres ) apartament gjigant, i pabanuar me pare 100% i r...
📅 Date: 20/09/2023 18:12

143,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Kodra E Diellit ) K.2, Pllt V 2013 | Apt I Larte & Mobilim Cilesore: Kondicioner **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhe2bllk (kodra e diellit - rr. rrapo hakali) k2, pllt i v 2013 (ashensor dhetermoizolim) apt me planimetri te rregullt dhe lartesi te madhe tavani | mobilim cilesore: sallon i ri |...
📅 Date: 20/09/2023 21:27

95,000 Euro - Ne Zonen E Tufines ,rruga Myslym Keta Prane Kafes Se Rremes , Shitet Apartament 3+1+2, Bosh, 95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
 ne zonen e tufines ,rruga myslym keta  prane kafes se rremes , shitet apartament 3+1+2, bosh,  95,000 euro  apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . organizohet ne ambjent...
📅 Date: 20/09/2023 21:27

350,000 Euro - Shitet Shtepia Te Kodra E Priftit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.76 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet shtepi private dy kateshe me dokumenta te rregullta pronesie te kodra e priftit afer rreth rrotullimit te ri te shkozes. kjo shtepi ka dy kate dhe cdo kat ka nje siperfaqe prej 90 m2 ne total ...
📅 Date: 20/09/2023 21:27

75,000 Euro - Shitet, Apartament 3+2+2 Ballkone, Prane Shkolles

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Qender
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+2+2 për shitje. apartamenti ndodhet në nje nga zonat elitare në durres. prane shkolles qemal. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja neto: 110 m2. • kati i 5...
📅 Date: 21/09/2023 19:08

137,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete ( 21 Dhjetor - Mozaiku ) K.3 - 85m2 Neto | Me Hipoteke **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.00 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1 me aneks vec ( 21 dhjetori - mozaiku ) k.3 / pllt ekzistues | mundesi shume e mire per tu investuar | me shume hapësirë, planimetri ideale dhe ndricim shume i mire | qetesi dhe lagje ...
📅 Date: 21/09/2023 21:24

80,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+post Parkingu , Golden Park, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Ky apartament ndodhet në katin e 9-të, me një sipërfaqe totale prej 57 m2 dhe një sipërfaqe të brendshme prej 66 m2.adresa: tiranë, golden parkÇmimi: €80.000siperfaqja totale: 57 m²si...
📅Date: 21/09/2023 21:06

70,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Astir !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir .apartamenti organizohet nga sallon guzhine, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 2  ne nje pallat te miradministrua...
📅Date: 21/09/2023 21:04

70,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir . apartamenti organizohet nga sallon guzhine, 1 dhome ndenje dhe gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon, ndodhet ne katin 1 banim ose i dyti teknik ne nje pall...
📅Date: 21/09/2023 21:04

70,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje ne astir.siperfaqe totale 67 m2.ndodhet ne katin e 3 ne nje objekt me ashensor.prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.per me teper informacion apo nje vizite ne pr...
📅Date: 21/09/2023 21:03

72,192 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek univers city ka nje siperfaqe prej 90.24 m2 ndodhet ne katin e 5 te godines orientim juglindje organizimi: 2 dhoma gjumi salloni kuzhina 2 tualete ballkon mundesi ...
📅Date: 21/09/2023 20:35

77,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.40 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 82,40 ne yzberisht tek bulevardi migjeni . ndodhet ne katin e 1 te banimit ne nje kompleks pallatesh te mireadministruar me ashensor i lokalizuar buze rruges kryeso...
📅Date: 21/09/2023 20:33

173,000 Euro - 2+1 Komuna Parisit (by Agency)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
2+1 komuna e parisit, në zemër të komunës, 105 m2 sip totale, 95m2 neto, kati 8 i fundit, oxhak dhe tarracë, mundësi parkimi tek parkimi enkas për pallatin, prona shitet në çmim reference, 17...
📅Date: 21/09/2023 20:24

123,500 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Oasis Residence, Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 ne shitje tek oasis residence, ish fusha e aviacionit siperfaqe totale 107.4m2 ...
📅Date: 21/09/2023 20:21

138,000 Euro - Shitet: 1+1 Perfekt Tek Lion Park Ne Krah ( Rr. Elbasanit ) - Pallat I Ri - Super Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1  tek lion park ne krah ( rr. elbasanit ) k3 me ashensor - pallat i v 2005 |  apartamenti ka planimetri perfekte dhe dritë natyrale | i investuar dhe pa banuar, dritare dopio xham tualet ...
📅 Date: 19/09/2023 23:25

135,000 Euro - Shitet, Apartamenti 2+1+2, Misto Mame, Tirane. Li33996

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Adresa: tiranë, misto mame Çmimi: €135.000 siperfaqja totale: 108 m² siperfaqja e brendshme: 97.3 m² kati: 6 dhoma gjumi: 2 banjo: 2 mobilimi: e mobiluar disa nga veçoritë e brendshm...
📅 Date: 20/09/2023 07:37

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Komuna E Parisit - Prane St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) Me Ashensor & Sh. Ndricim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4 m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | apartamenti organizohet nga sallon ...
📅 Date: 20/09/2023 08:25

291,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe ( Kinostudio - Prb. Min Se Kultures ) 295.3m2 Ndertim & 261m2 Truall -- E Rikonstuktuar: Parket, K

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
6+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
296.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet vilë 3 katëshe ( kinostudio - 200 pas policisë rrugore ose përball ministrisë kulturës - 2 min nga uet i ri ) zonë shumë e qetë, e sigurt dhe vila ndodhet si në rezidencë vilash të ...
📅 Date: 20/09/2023 21:27

154,400 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir - Oasis Residence ) K.5 - Pllt. V 2023 - 100% E Re & E Pabanuar Me Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet 2+1 +2wc (astir) - vendndodhje fantastike | 100% e re e pabanuar me pare - kompleks me cilesi te larte ndertimi | orientim jug - p | pamje te lire nga lana | planimetri perfekte | parket ac4q40...
📅 Date: 21/09/2023 09:51

122,800 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...
📅 Date: 21/09/2023 16:13

158,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V 2011 | Cdo Gje E Re: Parket, Elektro & Kuzh A++ *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ** i pabanuar më parë, te liqeni - pranë kopshtit zologjik (kati 2, ndertim i v. 2011 me sistem kapot dhe grafiato) mobilim cilesore dhe estetik ** aktualisht me qera 550 euro...
📅 Date: 21/09/2023 19:23

87,210 Euro - Shitet: 1+1 ( Staconi I Trenit - Rez. Amma | 350 M Nga Bulevardi I Ri ) * Cmim Kleringu * Ndrt, V 2023 - Cilësi Premiu

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 staconi i trenit - rez. amma | 350 m nga bulevardi i ri  - kompleks 2023  -cilësi e mirë ndërtimi - afati përfundimeve tetor 2024- aktualisht fazë punimesh - plani...
📅 Date: 21/09/2023 20:37

53,722 Euro - Shitet Apartament 1+1 Kune, Shengjin Lezhe

❱ Shtepi ne shitje ❱ LezheShengjin 0.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 21/09/2023 20:19

70,800 Euro - Okazion . Shitet Apartament 1+1 Tek Fusha Aviacionit 59 M2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 6 banim orientimi lindje . 1200 euro m2. mbaron per 1 vit....
📅Date: 21/09/2023 20:03

100,000 Euro - Apartament Ne Shitje Ne Ali Dem Tek Fax News

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Zone e qete qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme , shume e preferuar per banim. me hipoteke. pjeserisht i mobiluar. ndertim i vitit 2000. ...
📅Date: 21/09/2023 19:52

68,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Laparake Spitali Hygea !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Aprtament ne shitje 1+1 te kthesa e kamzes, prane terminalit te autobuzaveapartamenti ndodhet ne katin 6 te nje pallati te ri, te ndertuar ne vitin 2010.apartamenti organizohet ne nje ambjent ndenje d...
📅Date: 21/09/2023 19:50

65,000 Euro - Apartment 1+1 Ne Fresk Rr, E Thesarit, 65000 €

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament 1+1 ne fresk rruga e thesarit. apartamenti me siperfaqe totale 70 m² dhe siperfaqe te brendshme 65.25 m² ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati me ashensor. organizohet n...
📅Date: 21/09/2023 19:05

79,500 Euro - Shitet Apartament 2+1,univers City,750 Euro M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVore
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1. 📍adresa: kompleksi univers city më shumë informacion mbi pronën: ▪️ sipërfaqe totale: 105.99 m2. ▪️ kati 8. ▪️ orientim bilateral,jug-lindje-veri-per...
📅Date: 21/09/2023 19:01

125,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, 125.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, don bosko siperfaqe : 91 m2 kati 7 parafundit organizuar ne: sallon+ ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor shperndares, ballkon. pallat 2006, me ashensor orienti...
📅Date: 21/09/2023 18:38

110,000 Euro - Shitet Super Apartamant 2+1 Ne Zone E Pazarit Te Ri!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;* koridor shperndares.* sallon plus kuzhine gatimi e perbashket .* 2 dhoma gjumi.* 1 tualey.* pallat ekzistues. apartamanti eshte investuar deri ne detaje.disponon cer...
📅 Date: 20/09/2023 09:05

139,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Kodra E Diellit, Supermarket Xhangolli

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 te kodra e diellit, supermarket xhangolli - planimetri shumë e rregullt, ventilim natyral. -hapësira të bollshme dhe plot dritë natyrale -pamje nga gjelbërimi i reziden...
📅 Date: 20/09/2023 18:12

445,000 Euro - Unik ✨ Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri |

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete dhe2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelberim...
📅 Date: 20/09/2023 18:12

120,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Don Bosko !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament i arreduar me stil modern ne zonen e don boskos, prane pallateve hawai.organizohet ne:- salloni i ndenjes i mobiluar me stil modern por edhe shume funksional.-ambjenti i gatimit esht...
📅 Date: 21/09/2023 13:37

58,000 Euro - Shtepi Ne Shitje Dhe Qera

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme shtepi ne shitje dhe me qera ne zona te ndryshme te tiranes ...
📅Date: 21/09/2023 18:29

73,000 Euro - Shiten Apartamente Ne Ndertim 1+1 2+1 3+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Bashkpuno me ne per pronen qe do...
📅Date: 21/09/2023 18:29

118,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, unaza e re, tiranë. al33038 apartamenti ndodhet pranë pranë bar bohem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 126.9m2. • kati 7. • ndertim i ri. organizimi...
📅Date: 21/09/2023 18:28

138,000 Euro - 1+1 Per Shitje Tek Rruga E Elbasanit, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
1+1 kati i 5 63 m2 jug bosh e investuar ...
📅Date: 21/09/2023 18:28

128,000 Euro - 2+1 Ish Ekspozita, Per Shitje.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
2+1 kati i 4 ekzistues bosh ndodhet tek ish ekspozita ...
📅Date: 21/09/2023 18:28

85,000 Euro - Shitet Apartament Per Banim Ne Pallat I Ri 1+1 Id Pgd 11135

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
zona: astir / unaza e re / teodor keko me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/rnzdw37urnvfvku4a siperfaqe neto: 72 m2 siperfaqe bruto: 85 m2 kati 7 ashensor: po 1 dhome gjumi 1 tua...
📅Date: 21/09/2023 18:28

149,500 Euro - Shitet Super Apartament Tek Oasis Residence

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.78 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament tek oasis residence 2+1+2 kontaktoni per me shume info...
📅Date: 21/09/2023 18:25

120,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Ne Don Bosko!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Organizohet ne: - ambjenti i dites i mobiluar me stil modern por edhe shume funksional -ambjenti i gatimit eshte i ndare nga pjesa tjeter e apartamentit -2 dhoma gjumi -1 tualet me nje siperfaqe ...
📅 Date: 21/09/2023 09:28

46,500 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Kamez

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
⚜ apartament 1+1 ne shitje ne kamez 📍 rruga "teuta" 📐sip. 69 m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 46.500 euro ✅ ndodhet ne katin 1 banim ne pallat faze karabina ✅ aparta...
📅 Date: 21/09/2023 10:59

120,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Te Oxhaku

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.24 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
🏙 mirabella residence 🔆 📌oxhaku 🏡apartament 2+1 ne shitje 🧱faze perfundimi 📐 sip 89 💶 120.000 euro kati 10 i fundit ✅rezidenca me nje arkitekture fantasti...
📅 Date: 21/09/2023 11:02

59,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🔱apartament 1+1 ne shitje ne astir 📍 prane vila l 📐 sip. 69.5 🧭 orientim me drite natyrale 💶 59.000 euro 👉1+1 me sip 69 m2, kati 3 🧱ne faze suvatimi ✅ndertimi ka...
📅 Date: 21/09/2023 11:04

160,000 Euro - Apartament 3+1 +2 Ne Shitje Te Selvia

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
⚜apartament 3+1 +2 ne shitje te selvia 📍prane kompleksit halili 📐 sip. 120 m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 160.000 euro 📜me hipoteke ✅ me sip 120 m2, organizohet ne ...
📅 Date: 21/09/2023 11:08

88,400 Euro - Apartament 1+1 I Ri Per Shitje Ne Rrugen Qemal Stafa Prane Shkolles Kuqe Ne Tirane ( Id 4111640 )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111640ne rrugen qemal stafa, prane shkolles kuqe,  shitet apartament  1+1  ne ndertim te ri i vitit 2023, me siperfaqe 57 m², ne katin e 4 me ashensor, planimetri e rregullt . apar...
📅 Date: 21/09/2023 20:22

355,000 Euro - Shesim Apartament 3+1+2 Te Tirana Garden Building!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 26.10 Km nga qendra
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
127.00 m2
Kati 18, Ashensor 2
2 Tualete
Shesim super apartament 3+1+2+ 3 ballkone te tirana garden building! informacione te pergjithshme: * sip neto 127 m2 * sip bruto 159 m2 * kati 18 * orientim jug-lindje apartamenti organizohe...
📅Date: 21/09/2023 18:07

85,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament te ish fusha e aviacionit, me nje siperfaqe bruto 49 m2 dhe siperfaqe neto 43 m2, ndodhet ne katin e 11 t te nje pallati te ri, . ambienti organizohet nga 1 sallon me kuzhine, 1 dho...
📅Date: 21/09/2023 17:58

139,000 Euro - Apartament 2+1+parking Per Shitje Tek Akses Tirana Tek Casa Italia.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek akses tirana prane casa italia. ndertim dhe kompleks bashkekohor. nderthurje fantastike e hapesirave te banimi dhe atyre te biznesit. hapesira te gjelberuara. hap...
📅Date: 21/09/2023 17:45

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim