🏡 apartament 2+1

🕵 Online 109 lexues | ⏳ 15 njoftime ne pritje     Print

95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Okazion📌shitet apartamenti✅2+1✅ ne ndertim 📍ish-fusha e aviacionit ⚜️cmimi; 1000 euro/m²✅apartamenti eshte pjese e kompleksit modern "mvm architecture" me ndertim cilesor me fasade te ventiluar.✅ndodhet ne katin e 5-te banimi,...

15/06/2024 22:50

96,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete

Siperfaqe totale: 87 m2siperfaqe neto: 75 m2siperfaqe perbashket: 12 m2orientim veri-perendimapartamenti organizohet nga salloni dhe ambjeni gatimit, korridor i cili ben shperndarjen ne dhomat e gjumit dhe 1 tualet.pozicionohet ne katin e pare banim....

15/06/2024 22:32

98,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 pallat i ri ne astir, unaze e re, 30 metra pas bar artisti, 98000 euro, kati 5, me ashensor...

15/06/2024 22:15

290,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Ofrohet per shitje super apartament 2+1+2 tek rruga karl gega,(bulevardi i ri) .apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar ne detaje dhe i pabanuar me pare.ndodhet ne nje pallat te vitit 2015 .zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e prefer...

15/06/2024 20:17

165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Liqeni i thate/Kopshti botanik |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri ne zonen e kopeshtit botanik.ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe 1 verande prej 12 m2apartamenti disponon certifikate pronesie, orientim lindje-perendim me drite natyrale ne pj...

15/06/2024 20:14

114,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

✅   apartament 2+1 ne shitje 📍   mine peza🏡   bosh🚪   kati 3📏   sip. 76m2💰   114.000€ shitet apartament 2+1, siperfaqe totale prej 76m2. apartamenti perbehet nga...

15/06/2024 19:28

117,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 te mine pezasiperfaqja e apartamentit : 76m2kati:3(pa ashensor)i mobiluarapartamenti organizohet : - dhome ndenje + ambient kuzhine- 2 dhoma gjumi- 1 tualet- 1 ballkonvendndodhja: perball harry fulzcmimi: 117.000 euro...

15/06/2024 19:24

93,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

🏡 shiten  2 apartamente 3+1+2 dhe 2+1 i perdunduar i banushem per 2-3 jave me super cmim tek 📍univers city▪️ ap 3+1+2 me sip 116.5 m2 kati 2 banim ne faze parketi /pllake me cmim 💵 115.000 €❗️▪️ ap 2+1 me sip 90.26 m2 kati...

15/06/2024 19:08

80,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Super apartament per shitje ne astir!siperfaqe 65 m2kati 6cmimi 80.000 euroe pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme!disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!📲+355692033644...

15/06/2024 18:53

170,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete

Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me veshje me fasad të ventiluar|  ambjentet e ja...

15/06/2024 18:46

102,000 Euro - 🔥 Okazion (1230€/m2) Per Pak Dite 🔥 1+1 ( Res. Turdiu - Fush. Aviacionit ) K9, Ndertim Ne Faze Perfundimi - Cile

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ultra apartament 1+1 në rezidencËn  e turidiut - tiranë - ndërtim cilësor- me fasadë te ventiluar - ndriçim të mirë i apartamentit- pallati nË ndËrtim - orientimi veri- teknolog...
📅 Date: 14/06/2024 09:35

215,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga E Barrikadave//opp41016

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+2 për shitje në rrugën e barrikadave. informacion mbi apartamentin: •kati 10 •sipërfaqe bruto: 100m2 organizimi i brendshëm: • ambient nd...
📅 Date: 14/06/2024 12:24

145,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ish Stacioni I Trenit Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ish stacioni trenit,brenda unazes shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.me dokumentacion te rregullt hipotekor. ap...
📅 Date: 14/06/2024 14:53

185,000 Euro - Apartament 2+1+verande Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
21 dhjetori, pas inxhinjeris se ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 sip verande), kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate. apart...
📅 Date: 14/06/2024 14:54

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 14/06/2024 15:28

140,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Mirabella

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, kompleksi mirabella, tiranë.apartamenti ndodhet në rrugën kongresi i manastirit.informacion mbi apartamentin:• kati 5.• sipërfaqja (bruto): 101.5 m2. siperfaqe net...
📅 Date: 14/06/2024 15:46

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstruktuar, ka siperfaqe totale...
📅 Date: 14/06/2024 21:24

127,500 Euro - Shitet: 1+1 **super Cmim ( Rr. Kosovareve - Liqeni ) Kati 1, Pllt Ekz --- I Mobiluar & Izolim I Ri ** Mnd Investimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.44 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet 1+1 me super cmim ( afer rruges se kosovareve - 5 minuta ne kembe nga liqenit artificial ) planimetri shume e mire totalisht i mobiluar  | shume i mire per investim | izolimi i shtepise es...
📅 Date: 15/06/2024 00:30

85,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit ,tek Xhamia Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi, Shitet Garsoniere Me Siperfaqe 40m2, 85,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e rruges se elbasanit ,tek xhamia tabakeve rruga shyqyri  ishmi, shitet garsoniere  me siperfaqe  40m2, 85,000 euro garsonieria eshte e sapo rikostruktuar , ka siperfaqe br...
📅 Date: 15/06/2024 16:48

189,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, Brenda Unazes ) K10 - Super Pamje | Pllt I Sapo Perfunduar | Me Parket Ac5 ( O

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc ( rr. dibres - medreseja, brenda unazes || afer farmacia 10 ) k10, i fundit me super pamje**pallat i sapo perfunduar, me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri pe...
📅 Date: 15/06/2024 18:45

93,500 Euro - 🏡 Shiten 2 Apartamente 3+1+2 Dhe 2+1 Te Perfunduar📍univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (4.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 shiten  2 apartamente 3+1+2 dhe 2+1 i perdunduar i banushem per 2-3 jave me super cmim tek 📍univers city▪️ ap 3+1+2 me sip 116.5 m2 kati 2 banim ne faze parketi /pllake me cmim 💵 1...
📅 Date: 15/06/2024 19:08

92,000 Euro - Shesim Apartament 3+1 Ali Demi!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek ali demi.informacion mbi pronen:-pallat i ri me ashensor-siperfaqe totale 90m2-kati 2organizimi:-sallon ndenje-ambient gatimi-2 dhoma gjumi-tualet-verandeper nje vizite me kont...
📅Date: 15/06/2024 23:04

95,000 Euro - Shitet Apartamenti

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion📌shitet apartamenti✅2+1✅ ne ndertim 📍ish-fusha e aviacionit ⚜️cmimi; 1000 euro/m²✅apartamenti eshte pjese e kompleksit modern "mvm architecture" me ndertim cilesor me fasa...
📅Date: 15/06/2024 22:50

60,000 Euro - Disponoj Per Shitje Apartament 1+1 Univers City Qtu

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek univers city apartamenti ka nje siperfaqe 67.16m bruto ndodhet ne katin e 6 me rientim nga jug lindja kubature e rregullt aktualisht ne faze karabina k...
📅Date: 15/06/2024 22:32

96,000 Euro - Tek Ish Fusha E Aviacionit Shesim Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Siperfaqe totale: 87 m2siperfaqe neto: 75 m2siperfaqe perbashket: 12 m2orientim veri-perendimapartamenti organizohet nga salloni dhe ambjeni gatimit, korridor i cili ben shperndarjen ne dhomat e gjumi...
📅Date: 15/06/2024 22:32

58,000 Euro - Shitet Apartamenti 1+1 Sip 53m I Perfudnuar Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRinas/Aeroporti
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti eshte i perfunduar gati per banim,ndodhet ne nje godine te re prane shkolles se re...
📅Date: 15/06/2024 22:29

92,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Alidemi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
...
📅Date: 15/06/2024 22:17

98,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Astir(i Mobiluar)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 pallat i ri ne astir, unaze e re, 30 metra pas bar artisti, 98000 euro, kati 5, me ashensor...
📅Date: 15/06/2024 22:15

64,000 Euro - Shitet Ap 1+1 , 2+1 Babrru

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap 1+1 , 2+1 babrru1+1 sip 64m22+1 sip 95m2kati 364000 europallat i sapo perfunduar...
📅Date: 15/06/2024 22:09

218,000 Euro - Shitet Penthouse Perfekt (si Vilë) : 3+1+2wc & Verandë (258m2) +taracë 125m2 |📍orikum – Me Pamje Nga Deti (

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
258.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet penthouse perfekt ne orikum : 3+1+2wc + verande gjigande s: 258m2 - me pamje perallore nga deti & mali (+tarrace te shfrytezueshme 125m2 )  - apartamenti  te j...
📅 Date: 14/06/2024 20:28

142,000 Euro - Shitet Apt 2+1 ( Don Bosko ) K10 - Pllt Ne Faze Ndertimi -- Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 10, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e don boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. q4660te dhenat e ndarjes:- 2+1 kati ...
📅 Date: 15/06/2024 08:18

117,800 Euro - Shitet: 1+1 ( Rr. Dritan Hoxha - Zoja E Keshillit, Zogu I Zi ) Kati 10, Pllt Ne Proces Ndertimi - Cilesi Premium - Fasad

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 colonnade rezidence - rruga dritan hoxha - përball universitetit zoja këshillit mirë- 480 m nga zogu zi ( unaza) midis dy unazave së shpejti.- në proçes ndërtimi  ( f...
📅 Date: 15/06/2024 13:27

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 15/06/2024 18:46

97,000 Euro - Shitet: Apt 1+1 ( Bulevardi I Ri - Kompl. Ndregjoni ) Afat Perfundimi **janar 2025 - Kati 4, 2 Ashensor | Planimetri E R

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.18 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne vendodhje fantakstike, tek bulevardi i ri, kompleksi ndregjoni ** perfundon ne janar 2025 | kati 4, me 2 ashensor | planimetri shume te rregullt | ndricim shume i mire | dorezohet me...
📅 Date: 15/06/2024 18:55

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 15/06/2024 20:10

216,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc, Akull I Ri ( Selvia - Shk. Siri Kodra ) K8, Ndertim I V. 2023 - 100% I Investuar : Parket & Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament  3+1 ndertim i vitit 2023 me standarte bashkekohore dhe cilesi premium ideal per banim dhe investim.- ne proces hipotekimiq4483te dhenat e ndarjes:-1  sallon (dhome ndenje)...
📅 Date: 15/06/2024 21:17

92,000 Euro - 3+1 Tek Ali Demi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek ali demi.informacion mbi pronen:-pallat i ri me ashensor-siperfaqe totale 90m2-kati 2organizimi:-sallon ndenje-ambient gatimi-2 dhoma gjumi-tualet-verandeper nje vizite me kont...
📅Date: 15/06/2024 22:05

115,000 Euro - Shitet Ap 3+1+2 Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet ap 3+1+2 astir116m2115000eurokati 5me hipoteke...
📅Date: 15/06/2024 22:03

108,000 Euro - 3+1 Fresku Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
148.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Ne fresk prane universitetit amerikan shitet me çmim okazion  729euro/ metri katror  me hipoteke apartament 3+1 totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe ...
📅Date: 15/06/2024 20:49

108,000 Euro - 3+1 Ne Shitje Fresku

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
148.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet me super çmim 729euro/meter katror.tek fresku prane universitetit amerikan shitet apartament 3+1+ 2 tualete+2 ballkone totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri ...
📅Date: 15/06/2024 20:48

78,000 Euro - 1+1 Ne Shitje Fresku

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament 1+1 me hipoteke te rregullt. apartamenti shitet totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire...
📅Date: 15/06/2024 20:47

290,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Tek Bulevardi I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 16.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet per shitje super apartament 2+1+2 tek rruga karl gega,(bulevardi i ri) .apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar ne detaje dhe i pabanuar me pare.ndodhet ne nje pallat te vitit 2...
📅Date: 15/06/2024 20:17

165,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Te Kopeshti Botanik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri ne zonen e kopeshtit botanik.ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon me kuzhine, 1 tualet dhe 1 verande prej 12 m2apartamenti disponon certifikate pronesie...
📅Date: 15/06/2024 20:14

220,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Ish Ekspozita !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;- koridor shperndares.- sallon ndenje , - kuzhine gatimi . - 2 dhoma gjumi. - 2 taulete. - 2 ballkone.- kati 9 jo i fundit . - orjentim jug - peren...
📅 Date: 14/06/2024 12:58

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & 1 Garazh ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & 1 garazh ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | parket...
📅 Date: 14/06/2024 21:09

138,000 Euro - Shitet Apartament 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ,me siperfaqe 73.15 m² ,kati i katert ....
📅 Date: 15/06/2024 08:15

500,000 Euro - Apartament 2+1+post Parkimi Ne Residencen Green Coast

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore ❱ Llogara
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
 informacion mbi apartamentin: - kati i 2 - siperfaqe neto e apartamentit :111.1 m2 - siperfaqe bruto e apartamentit: 119.26 - siperfaqe oborri 55.5m2 - siperfaqe parkimi...
📅 Date: 15/06/2024 09:30

157,000 Euro - Okazionn 3+1+2 Pluv Verand 120m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Super okazion...
📅 Date: 15/06/2024 17:45

93,000 Euro - Shesim Apartament 3+1 Ali Demi!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek ali demi.informacion mbi pronen:-pallat i ri me ashensor-siperfaqe totale 90m2-kati 2organizimi:-sallon ndenje -ambient gatimi -2 dhoma gjumi -tualet -veran...
📅Date: 15/06/2024 20:12

85,000 Euro - Shitet 1+1 Kati I 2 .pallat I Ri Me Ashensor I Mobiluar Sip 60.5 M2 Cmimi 85 Mije Euro.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1 kati i 2 .pallat i ri me ashensor i mobiluar sip 60.5 m2 cmimi 85 mije...
📅Date: 15/06/2024 19:35

114,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 - Mine Peza

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
✅   apartament 2+1 ne shitje 📍   mine peza🏡   bosh🚪   kati 3📏   sip. 76m2💰   114.000€ shitet apartament 2+1, si...
📅Date: 15/06/2024 19:28

117,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Mine Peza

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 te mine pezasiperfaqja e apartamentit : 76m2kati:3(pa ashensor)i mobiluarapartamenti organizohet : - dhome ndenje + ambient kuzhine- 2 dhoma gjumi- 1 tualet- 1 ballkonvendnd...
📅Date: 15/06/2024 19:24

68,000 Euro - Shesim Apartament 1+1 Prane Rruges 5-maji!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.23 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
-apartamenti ndodhet ne rrugen vadet kokona!-apartamenti ndodhet ne nje ndertese 5 kateshe pa ashensor!-organizohet nga:-korridori shperndares-salloni bashke me ambientin e gatimit-dhoma e gjumit bash...
📅Date: 15/06/2024 19:21

135,000 Euro - Shitet Ap 1+1 Rr Bill Klinton

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1kati 2 rruga bill klinton pranë kodra e diellitsip.73m2 me hipotekëÇmimi:135.000€ i mobiluar !!...
📅Date: 15/06/2024 19:06

80,000 Euro - Okazion!! Super Apartament 2+1 Per Shitje!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament per shitje ne astir!siperfaqe 65 m2kati 6cmimi 80.000 euroe pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme!disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!📲+355692033...
📅Date: 15/06/2024 18:53

130,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1, Rruga Idriz Dollaku, Alidemi, Tiranë Area41683

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1, per shitje apartamenti ndodhet ne rrugen idriz dollaku, alidemi, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqe neto: 97 m². • s...
📅 Date: 14/06/2024 09:20

250,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1+2, Në Liqeni I Thate, Tiranë. Area41923

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme per shitje apartament 2+1+2, në zonën e liqenit të thatë në tiranë.informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe neto: 95 m²• sipërfaqe bruto: 110 m²• kati i 3organizimi :&...
📅 Date: 14/06/2024 10:06

330,000 Euro - Shitet, Vilë 1 Kat + 1 Kat Nëntokë, Dajt, Tiranë. Area41930

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.94 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë për shitje vilë 1 kat + 1 kat nëntokë. vila ndodhet në zonën e dajtit.informacione mbi pronen:• sipërfaqe nderteses: 113 m²• sipërfaqe trualli: 300 m²• sipërfaqe ulli...
📅 Date: 14/06/2024 11:08

127,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Në Rrugën Mine Peza, Perball Harry Fultz, Tiranë. Area41744

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për shitje.apartamenti ndodhet përball shkollës harry fultz, tiranë.informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqja e apartamentit neto: 58.3 m2.&nb...
📅 Date: 14/06/2024 11:59

88,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Pallat Ekzistus Parafabrikat

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Prane qsut shitet apartament 2+1pallat ekzistus kati 5 i fundit, pallati parafabrikat, apartamenti organizohet nga koridori shperndares, ambienti ndenje vec,ambient gatimi vec, 2 me orientim jug,2 dho...
📅 Date: 14/06/2024 15:38

170,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1+2, Selitë, Tiranë Area42025

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, per shitje apartamenti ndodhet ne selite, tirane informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqe neto: 98 m². • sipërfaqe bruto: 112 m...
📅 Date: 14/06/2024 16:51

142,000 Euro - Shitje, Apartament 1+1, Alidemi, Tiranë Area41626

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per shitje apartamenti ndodhet ne ali dem, tirane informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri (viti 2024) • me fasad të ventiluar • punimet...
📅 Date: 14/06/2024 17:28

58,000 Euro - Okazion Garsoniere Qe Modifikohet Ne 1+1 58.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
🏙garsoniere ne shitje ne astir📍 rruga sokrat miho📐 sip. 73.9 m2 ( nga te cilat 52 m2 banim dhe 22 m2 verande )🧭 orientim me drite natyrale 💶 58.000 €📜me hipoteke🚨mundesi bl...
📅 Date: 15/06/2024 08:05

140,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re, Tiranë. Area41954

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, per shitje. apartamenti ndodhet ne unaze te re, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe neto 79.86 m² • sipërfaqe bruto: 88.7 m²&nbs...
📅 Date: 15/06/2024 09:55

165,000 Euro - Shitje, Apartament 3+1, Bulevardi Zhan Dark, Tiranë Area41676

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
146.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 3+1, per shitje apartamenti ndodhet tek bulevardi zhan dark, tiranë informacion mbi apartamentin: •kati 3 • sipërfaqja e apartamentit: 146 m² apar...
📅 Date: 15/06/2024 10:02

59,000 Euro - Shitje, Truall + Shtëpi Private, Në Durrës Area41318

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Zone Periferike
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme truall + shtëpi private, per shitje, durres shtepia private ndodhet ne zonen e arapaj, shume prane autostrades durres - kavaje informacion mbi shtepine private: • 1 kat nd...
📅 Date: 15/06/2024 10:08

120,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1, Selvia, Tiranë Area41195

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1, per shitje apartamenti ndodhet tek selvia, rruga thanas ziko, tiranë informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 79.3 m2 • kati 5, j...
📅 Date: 15/06/2024 10:12

59,000 Euro - Okazion!! Shitet Shtepi Private Ne Durres, Zona E Plepave 59.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Plepa
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
418.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🎯disponojme shtëpi private, per shitje, durres shtepia private ndodhet ne zonen e plepave, shume prane autostrades durres - kavaje.informacion mbi shtepine private: • 1 kat ndertim i p...
📅 Date: 15/06/2024 10:37

75,000 Euro - Okazion⚜ Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Kamez 75.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
⚜ apartament 2+1 ne shitje ne kamez📌te rruga teuta 📐sip. 104 m2🧭 orientim lindje 💶 75.000 euro🧱 ndodhet ne katin e 5 ne pallat ne perfundim....
📅 Date: 15/06/2024 12:12

139,000 Euro - Okazion⚜ 2+1 Ne Shitje,te Pazari I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
⚜ apartament 2+1 ne shitje, 300 metra nga sheshi franc shtraus 📌arkitekt sinani 📐sip. 103m2🧭 orientim me drite naturale dhe ballkone nga te gjitha anet 💶139.000€🧱 ndo...
📅 Date: 15/06/2024 12:13

115,000 Euro - Okazion 🏙apartament 3+1 +2 Ne Shitje Ne Astir 115.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
🏙apartament 3+1 +2 ne shitje ne astir📍 rruga sokrat miho📐 sip. 115 m2🧭 orientim me drite natyrale 💶 115.000 €📜me hipoteke🚨mundesi blerje me kredi...
📅 Date: 15/06/2024 17:26

70,000 Euro - Shitje, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë Area41974

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per shitje apartamenti ndodhet ne fresk, tirane informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit: 53 m² apartamenti disponon...
📅 Date: 15/06/2024 17:26

80,000 Euro - Në Plazhin E Durresit Prane Rrotës Së Kuqe Shitet Apartament 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresPlepa 3.23 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Në plazhin e durresit prane rrotës së kuqe shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 55 m2. apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe perbehet nga korridori, ambjent gatim ngrenie ndenje,1 ...
📅Date: 15/06/2024 18:47

103,000 Euro - Në Plazhin E Durrësit Pranë Rrotës Së Kuqe Shitet Apartment 2+1 Me Siperfage Totale 87 M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresPlepa 3.23 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Në plazhin e durrësit pranë rrotës së kuqe shitet apartment 2+1 me siperfage totale 87 m2. apartamenti eshte totalisht i restauruar dhe perbhet nga korridori, ambjent gatim ngrenie ndenje,2 ...
📅Date: 15/06/2024 18:45

90,000 Euro - Në Plazhin E Durresit Perballë Hotel Florida Shitet Apartment 1+1 Me Siperfaqe Totale 72 M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresPlepa 4.63 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Në plazhin e durresit perballë hotel florida shitet apartment 1+1 me siperfaqe totale 72 m2.apartmenti ndochet ne pallat me ashensor, perbehet nga ambjent gatim grenie ndënje, 1 dhome gjumi, 1tuale...
📅Date: 15/06/2024 18:37

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim