🏡 apartament 2+1 rruga e dibres

🕵 Online 1175 lexues | ⏳ 37 njoftime ne pritje     Print

189,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete

Shitet apt 2+1+2wc ( rr. dibres - medreseja, afer farmacise 10 ) k10, i fundit me super pamje**pallat i sapo perfunduar, me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri perfekte, investim te brendshme dhe privatesi maksimale - parket ac5...

12/04/2024 22:47

195,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 i 2024 te kompleksi arlis, rruga e dibres prane qsut, buze unazes se vogel.apartamenti:+ ka siperfaqe 97.3 m2 (83.1 m2 jane neto)+ ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit, dmth nuk ke te tjere mbi koke qe te kete zhurma nga siper+ es...

12/04/2024 14:12

250,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 ; 104m² rruga e dibres mbi shkollen servete maci ,kompleksi "selvia luxury" ! apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka pamje te lire drejt qendres e cila eshte vetem 3 minuta ne kembe . siperfaqe 104m²prona ka dokumen...

12/04/2024 11:15

165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament 2+1+2 per shitje me vendndodhje tek tower bridge, prane komisariatit nr 4.• kati 5 banim• sipërfaqe: 106.4 m2 (bruto)• sipërfaqe: 96.7 m2 (neto)• orientimi jug perendim• 2 dhoma gjumi• 2 tualete• 1 ballkon• i mobiluar• ...

11/04/2024 17:30

153,900 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 2+1, për shitje apartamenti ndodhet pranë spitalit" amerikan 2 " rruga e dibrës,tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqe bruto: 114 m2 • sipërfaqe neto: 100 m2 • sipërfaqe e për...

11/04/2024 11:30

185,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartamenti 2+1 me 2 tualete me ballkon ne pallat te ri i perfunduar para pak muajsh . ndodhet tek rruga e dibres shume afer qendress. kati 2 sip 100m2 orientimi jug sistem kapot na kontaktoni per me shume informacion! ...

09/04/2024 19:14

128,300 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament - në shitje - rruga e dibrës, shqipëriapartament 2+1+2 per shitje te rruga e dibres...

07/04/2024 14:33

160,400 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 te amerikan 2 prane spitalit qsut.apartamenti ndodhet ne katin e 6.organizohet ne ;dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, nje banjo dhe nje ballkon.apartamenti perfundon ne fund te vitit 2024....

03/04/2024 12:50

121,440 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Apartamenti ndodhet tek rruga 5 maji.informacion mbi pronen:-ndertim i ri-siperfaqe bruto 101.2m2-siperfaqe neto 88.4 m2organizimi:-sallon ndenje-ambient gatimi-2 dhoma gjumi- 2 tualete...

01/04/2024 13:15

215,900 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
127.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete

Shitet, apartament 2+1+2, rruga e dibrës, tiranë.apartamenti ndodhet tek arlis, farmacia 10.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja (bruto): 127 m2.• sipërfaqja (neto): 108.5 m2.• kati 4.• ndërtim i ri i perfunduar.organizimi:• ambie...

28/03/2024 09:45

75,000 Euro - Rruga Bardhyl Perballe Intesa Sanpaolo Bank , Shitet Apartament 1+1, 75,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga bardhyl perballe intesa sanpaolo bank , shitet apartament 1+1, 75,000  €uroapartamenti ka siperfaqe totale prej 50  m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi&...
📅 Date: 11/04/2024 19:42

97,000 Euro - Shitet: Apt 2+1 ( Fresk - Hotel Gaxherri ) K3, Plt Ne Faze Perfundimi - Planimetri Ideale + Or. Jug P | Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 2+1 ( fresk - hotel gaxherri ) kati 3, pallat ne faze perfundimi ( per 6 muaj **fund 2024 ) me super planimetri | do vendosen pllaka dhe parketi nga firma | orjentim perfekt j...
📅 Date: 11/04/2024 22:39

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 12/04/2024 17:39

330,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc + Depo & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate - Hotel Sokrati ) K3, Pamje E Lire Nga Liqeni | I Investuar:

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet super apartament 3+1+2wc+depo & 2 ballkone & 2 poste parkimi ne -1 ( liqeni i thate  - fiks te hotel sokrati, rruga peti ) kati 3, pallat i ri me ashensor | mobilim modern, totalis...
📅 Date: 13/04/2024 02:51

47,000 Euro - Shitet: Garsoniere (me Kuzh) Kati 1 - Rr. Irfan Tomini (diplomati) 28m2 Neto - Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
28.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: garsoniere (me kuzh. & tualet) te irfan tomini - diplomati | kati 1, pllt ekzistues | orientim lindje | planimetri shume te rregullt | depozite vec | kuzh. e kompletuar | tualet i rregullt...
📅 Date: 13/04/2024 15:56

55,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 univers cityfaze suvatimi kati 2kontakt 0694744372...
📅Date: 13/04/2024 15:52

468,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Tek Rruga E Kavajes

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
139.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Informacion mbi pronen:-ndertim i ri-siperfaqe bruto 166.95 m2-siperfaqe neto 138.87 m2-kati 8organizimi:-sallon ndenje-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualete...
📅Date: 13/04/2024 15:51

55,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 4.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
📌 shitet apartament 1+1 tek univers city ne katin 2 banim me siperfaqe 53 m2 ne faze suvaje ▪️sip apartamenti 45 m2▪️sip perbashket 7 m2▪️sip totale 53 m2💸 cmimi 55.000 €tel :...
📅Date: 13/04/2024 15:51

83,000 Euro - Shiten Apartamente 1+1 & 2+1 Okazion Ish Fusha Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shiten apartamente 1+1 & 2+1 okazion  duke filluar nga 1200 euro m2ish fusha aviacionitpallati eshte ne ndertim e siper ne faze fillestare ne grope...
📅Date: 13/04/2024 15:48

95,000 Euro - 🏡 Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Grand, Ish Tregu Elektrik, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
0 Tualete
🏡 shitet apartament 2+1 te kompleksi grand, ish tregu elektrik, tiranë🏷 Çmimi: 95.000 euro 📐 sipërfaqe: 92 m2❇️ ballkon🔼 kati: 7☎️ kontaktoni tani për më shumë informaci...
📅Date: 13/04/2024 15:45

270,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Kompleksi Delijorgji!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek kompleksi delijorgji, rruga e kavajes.apartamenti organizohet ne sallon ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet (tualeti dyte eshte bere garderobe , mund te kthehe...
📅Date: 13/04/2024 15:43

135,500 Euro - Shitet Apartamenti 1+1+ Post Parkimi, Siperfaqja 66.01m2,cmimi 135500 Euro Adresa Pazari I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 4.01 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartamenti 1+1+post parkimi siperfaqja neto 57.6m2siperfaqja bruto 66.01m2adresa pazari i ri pallati perfundon ne dhjetor 2024cmimi135500 eurokati 3, me ashensor ...
📅Date: 13/04/2024 15:43

70,000 Euro - Shitet Apartament Ne Don Bosko Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 okazion!-mundesi shume e mire ivenstimi.-kati pare banim-e mobiluar-70000 euro...
📅Date: 13/04/2024 15:42

101,600 Euro - Shitet: 1+1 ( Res. Turdiu - Fush. Aviacionit ) K5, Ndertim Ne Faze Perfundimi - Cilesi Premium (vetem 1300/m2 ) 🔥

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ultra apartament 1+1 në rezidencËn  e turidiut - tiranë - ndërtim cilësor- me fasadë te ventiluar - ndriçim të mirë i apartamentit- pallati nË ndËrtim - orientimi veri- teknolog...
📅 Date: 11/04/2024 16:42

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc & Super Verande ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Ndertim I Ri, Fasade E Ventiluar | Dorezohet Me Parket & T

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne faze tulle*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me veshje kapot fasad të v...
📅 Date: 11/04/2024 16:45

289,000 Euro - Luxury Ap ⚜ 3+1+2wc ( Liq. I Thate - 200m Radissoni ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Investim & Cilesi Premium: Parket Ac

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Modern & luxury apt 3+1+2wc+ 2 ballkone ( liqeni  thatë - rruga ullishtes, 200m nga radissoni ) kati 3 - pallat i ri me ashensor | Çdo gjë e re, i pabanuar me pare & papërdorur | plan...
📅 Date: 11/04/2024 19:49

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 11/04/2024 20:43

307,000 Euro - Shitet: 2+1+garderobe + 2 Ballkone & 1 Post Parkimi ( 📍kompleksi Delijorgji, Brenda ) 💣100% I Ri, Modern & I Supe

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
💣mundesi jetese ne kompleksin me te deshiruar ne tirane: shitet apartament 2+1+2ballkone & garderobe  ++1post parkimi ( 📍brenda kompleksit deliorgji ) kati 2 - cilesi elitare ndertimi d...
📅 Date: 12/04/2024 13:47

189,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, Afer Farmacise 10 ) K10 - Super Pamje | Pllt I Sapo Perfunduar | Me Parket Ac5

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc ( rr. dibres - medreseja, afer farmacise 10 ) k10, i fundit me super pamje**pallat i sapo perfunduar, me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri perfekte, investim...
📅 Date: 12/04/2024 22:47

55,000 Euro - Shitet Garsoniere ** Bosh ( Kodra E Diellit ) Kati 1, Ndertim V 2024 | Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
29.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere **bosh ( kodra e diellit ) kati 1, ndertim i v 2024, shume cilesore - planimetri e rregullt, ndricim i plote | dalje ne rr kyresore | instalime cilesore q4595te dhenat e ndarjes...
📅 Date: 13/04/2024 13:19

100,000 Euro - Per Shitje Apartament 2+1 Ne Laprake

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne laprake tek shkolla aleks buda!me hipotekesiperfaqe totale 83 m2kati 5 me ashensor pallat i 2015...
📅Date: 13/04/2024 15:39

57,000 Euro - Shitet 1+1 Te Çabejt, Prane Bar Çiao!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1 te Çabejt, 56 m2, prane bar Çiao, kt 5...
📅Date: 13/04/2024 15:36

140,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Astir (id B120463) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne astir, ne rrugen astrit llosha, shitet apartament 2+1, 2 tualete, 3 ballkone, me siperfaqe totale 140 m2 (113m2 neto me hipoteke), kati i 2, pallat i ri,  me orientim me diell, me ashensor, mo...
📅Date: 13/04/2024 15:32

68,000 Euro - Shitje 68,000€ Rruga Baftjar Lici

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kontakto vetem ne whatsapp agjencia...
📅Date: 13/04/2024 15:32

129,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament tipologjia 2+1 astircmimi i diskutushem ...
📅Date: 13/04/2024 15:28

82,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Prane Shkolles Ibrahimi Rugova

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament kameztipologji 2+1 kati 7 dhe i fundit disponon dekumentacion te rregullt hipotekor.mundesi per tu marr me kredi siperfaqa totale 109 m2 ...
📅Date: 13/04/2024 15:28

90,700 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Bulevardi I Ri 90.700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1ndodhet tek “bulevardi i ri”*siperfaqia e brendeshme(neto)66.40m2*siperfaqe e perbashket:9.12 m2siperfaqia e pergjithshme bruto75.52m2*kati i 4-te banim*apartamenti eshte ogan...
📅Date: 13/04/2024 15:26

145,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ish Stacioni I Trenit Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ish stacioni trenit,brenda unazes shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.me dokumentacion te rregullt hipotekor. ap...
📅 Date: 11/04/2024 23:16

56,900 Euro - Studio Ap (1+1) **totalisht I Ri ( Astir - Vila L ) K.8 - Pllt I Ri | I Investuar: Parket, Kuzh. & Tualet I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Super mundësi: garzonjere totalisht  e re (astir - vila l) pallat shumë i mirë- të gjitha elektroshtëpiaket e  reja- gati për banim  dhe investim- kondicioner - parket ballkon të...
📅 Date: 13/04/2024 00:11

60,400 Euro - Apartament 1+1 Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 tek univers cityapartamenti eshte i perfunduar dhe i gatshem per banim 1-2 muaj max.shitet me cmim kleringurezervoni apartamentin tuaj...
📅 Date: 13/04/2024 14:56

138,570 Euro - Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke ,kodra E Diellit Tek Eleonora

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.31 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne katin e dyte ne pallat te ri , me ashensorapartamenti ka siperfaqe 89.4 m2 ku 82.2 m2 ka siperfaqe te brendshme.organizohet ne koridor ne hyrje, sallon ndenje te bollshem te p...
📅Date: 13/04/2024 15:22

244,980 Euro - 📌 Shitet Apartament 2+1+2 Bulevardi Bajram Curri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 0.42 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
137.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
📌 shitet apartament 2+1+2 bulevardi bajram curri- siperfaqja: 136.1 m2- kati 5 me ashensor- i mobiluar- orientimi jug- me dokumentacion te rregullt organizimi:- dhome ndenje + ambjent gatimi- ...
📅Date: 13/04/2024 15:22

465,000 Euro - Ofrohet Penthouse Per Shitje Tek Mozaiku Tiranes

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
330.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrojme penthouse per shitje tek mozaiku tiranes.apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me ashensor.apartamenti eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi nje sallon te madhe me ndenje te vecua...
📅Date: 13/04/2024 15:20

84,231 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 6.34 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 univers citysiperfaqe: 85.95 m2  kati i 8 banimorganizohet : - sallon ndenje + ambient gatimi - 2 dhoma gjumi - 2 tualete- 1 ballkon-i perfunduarme pun...
📅Date: 13/04/2024 15:19

115,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 astir siperfaqe totale prej: 87.5 m2 informacion mbi apartamentin: - dhome ndenje + gatimi- 2 dhome gjumi- 1 tualete- 1 ballkone - orientimi : veri-lindje- sh...
📅Date: 13/04/2024 15:19

138,460 Euro - 📌 Shitet Apartament 1+1 Ne Afersi Stadiumit Dinamo ,komuna E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 1.42 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
📌 shitet apartament 1+1 ne afersi  stadiumit dinamo ,komuna e parisitsiperfaqe totale prej: 60.2 m2apartamenti ndodhet ne katin e 9 banimapartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + ...
📅Date: 13/04/2024 15:18

140,481 Euro - 📌 Shitet Apartament 2+1+2 Ne 5 Maj

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
📌 shitet apartament 2+1+2 ne 5 majsiperfaqe totale prej: 104.06 m2apartamenti ndodhet ne katin e 2 banimapartamenti organizohet ne: * dhome ndenje + dhome gatimi* 2 dhoma gjumi* 2 tualete* bal...
📅Date: 13/04/2024 15:18

130,000 Euro - Shitje, Apartament 1+1, Shallvaret, Tiranë. Area39435

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 në shitje, në zonën e shallvaret, rruga reshit Çollaku, në tiranë. • sipërfaqe neto: 75m²  • dhoma gjumi: 1 • tualet: 1 • 1 ballkon&n...
📅 Date: 12/04/2024 09:08

185,000 Euro - Apartament 2+1+verande Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
21 dhjetori, pas inxhinjeris se ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 sip verande), kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate. apart...
📅 Date: 12/04/2024 10:10

384,300 Euro - Shitet Apartament Me Pamje Te Lire Nga Deti. Apartament 2+1+2 Tek Santorini Residence Ne Dhermi .

❱ Shtepi ne shitje ❱ Himare ❱ Dhermi
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 12/04/2024 10:36

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+post Parkimi, Bulevardi I Ri, Tiranë. Area39893

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartamenti 1+1+post parkimi, për shitje në bulevardin e ri, tiranë . • sipërfaqe neto: 65.50m² • sipërfaqe bruto: 72.10m² • apartament në katin e 3 të ndërt...
📅 Date: 12/04/2024 16:58

195,000 Euro - Apartament 3+1+2 Për Shitje Në Rrugën E Dajtit, Tiranë. Area39097

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2, rruga dajtit, pallati delta, tiranë me çmim konkurrues prej 195000€. • sipërfaqe neto: 143 m² • sipërfaqe bruto: 162 m²• vendodhje ideale në qendër t...
📅 Date: 13/04/2024 10:47

73,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Liburna Residence, Qerret. Area38532

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Golem
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme 2 apartamente 1+1 per shitje,  tek liburna residence, qerret. apartamenti 1: oranizimi i apartamentit: • siperfaqe neto: 46.80 • siperfaqe bruto: 56.16 • kati...
📅 Date: 13/04/2024 10:48

240,000 Euro - Exclusive, Shitet, Apartament 2+1, Sarandë, Rruga Butrinti. Area38224

❱ Shtepi ne shitje ❱ Sarande ❱ Qender
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në rruga butrinti, sarandë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e prones : 160 m2 • sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 • sipërfa...
📅 Date: 13/04/2024 10:49

115,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Marga, Bulevardi I Ri, Tirane. Area38780

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, rezidenca marga, bulevardi i ri, tirane. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja: 63 m2 • kati 10 (jo i fundit). organizimi: • salloni i n...
📅 Date: 13/04/2024 10:54

102,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.29 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 tek 21 dhjetorisiperfaqja e apartamentit: 63 m2apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim por jo i funditorganizohet ne: * ambjent ndenje + gatimi* 1 dhome gjumi* 1 tualet* ball...
📅Date: 13/04/2024 15:18

221,000 Euro - ⚜️shesim Apartament 2+1+2,residenca Mine Peza⚜️

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
‼️okazion‼️⚜️shesim apartament 2+1+2,residenca mine peza⚜️📍rruga kryesore e lidh sheshin me qendren e tiranes, ne vije te drejte,nepermejt rruges “mine peza”. ky shesh ndodhet n...
📅Date: 13/04/2024 15:15

170,000 Euro - Okazion Bulevardi Ri Komplesksi Novus 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 2, Ashensor 3
2 Tualete
Një arkitekturë mahnitëse si novus, aty ku prekja e modernes dhe natyra janë në harmoni të plotë. ty të mbetet vetëm të përjetosh eksperiencën që të ofron. bli apartamentin e ëndrrave t...
📅Date: 13/04/2024 15:14

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim