🏡 mobilje ne fushkruje

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje

Ofrojme Dyer Dhe Dritare Druri,pvc,alumini

Tirane | Vore ✨  m sora do t`ju mundësojë që edhe në të ardhmen t`ju sjellë në hap me të rejat më të fundit që ofron tregu i europës për prodhuesit e dyerve dhe dritareve te drurit, pvc dhe alu...
28/09/2023 12:28

Zona: Zone Periferike/Aeroport
✨dhenbsp;punime pvc / dyer dheamp; dritare plastike – art dheamp; design shpk✅ art dheamp; design shpk ofron:▪ punime pvc dhe kuzhina. ▪ dyer dheamp; dritare nga plastika pvc.▪ prodhim...
28/09/2023 12:25

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri adela ofron :mobilje me porosi dhe showroom mobiliesh për arredimin e ambjenteve tuaja shtëpiake ose për arredime biznesi (hotel, restorant, etj…).shumëllojshmeri mobiljesh të ndrys...
28/09/2023 10:36

Zona: Don Bosko
 art home shpk me seli në tiranë, ushtron aktivitetin me një eksperiencë të gjatë në punimet e xhamit të të gjitha llojeve, sidomos në fushën e mobilerisë, veshje kuzhinash,muri,garderob...
28/09/2023 10:28

Zona: Zone Periferike/Aeroport
✨roal mobileri e cila mishëron traditën dhe modelimin italian të mobiljeve, duke ndërthurur njohuri dhe linja precize në pjesët tona të mobiljeve për të krijuar skenare prestigjioze dhe të...
28/09/2023 02:21

Zona: Qender
✨ofrohen mobilje me porosi: -dhoma gjumi për të rritur dhe fëmijë-kuzhina-mbajtëse tv të ndryshme-portomonto-biblioteka-parkete etjdhenbsp;dhenbsp;📍adresa :durres📞per me shume kontaktoni...
27/09/2023 08:12

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
✨aktivitetet kryesore te dyqanit perfshijne punimet e duraluminit si :prodhimin dhe montimin e dyerve ,dritareve alumini,porta ,grila ,qepena dhe fasada te ndryshme .  📍  adresa :prane tregu...
26/09/2023 19:42

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
💥mobileri klevi ofron nje game te gjere mobiliesh medhenbsp;dhenbsp;♦ cilesine me maksimale,♦dhenbsp; korrektesine ♦dhenbsp; cmimet me te leverdisshmedhenbsp;✔️hapur cdo dite 08:00-17:00d...
26/09/2023 18:38

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme mobilje te perdorura:♦ set krevatesh♦dhenbsp; kend divanesh♦ dollap etj.dhenbsp;...
26/09/2023 17:08

Zona: Zone Periferike
mobileri niku shumicë dhe pakicë!!✅ofron:prodhim cilësor te mobiljeve, te të gjitha llojeve. plotësimin e kërkesave te klientelës me mobilje klasike dhe të linjës moderne. produkte ...
26/09/2023 15:05

Zona: Sauk/Qendra TEG
👉mobileri me porosi "bledi"mobileri i cili operon prej vitit 2005.➡️complet home renovation dheamp; design ⬅️🏠arredim i brendshemdhenbsp;🏢konceptim, dizejnim si dhe mobilim komplet p...
26/09/2023 14:00

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
✅ mobileri juer ju ofron shërbime sidhenbsp;:♦ mobilim\dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar ngadhenbsp; kuzhina ,♦ dhoma gjumi per te rritur edhe per femije ,♦ etazhjer tv, ♦ mbajtese...
26/09/2023 08:33

Zona: Qender
✅ofrohet :♦ sherbime profesionale marangozi♦ montim dyersh te brendshme dhe te blinduara♦ prodhim dhe riparim mobiliesh📞per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit📍a...
22/09/2023 17:09

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✔ofroje sherbim lyerje:▪ dyersh te vjetra,▪ kuzhina,dhenbsp;▪dhoma gjumidhenbsp;📍adresa :tirana,albania📌per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...
22/09/2023 15:43

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
 🏠 punime parketi dhe druri domi➡ ofrojme punime druri te ndryshme, dekorative dhe profesionale per arredimin e ambjentit ku ju jetoni ose te biznesit tuaj te punuar ne menyre profesionale dhe...
22/09/2023 13:03

Zona: Zone Periferike
✨ fabrike dyshekesh🛏 erv2flex eshte nje linje prodhimi per dysheke me nje cilesi te larte europiane. ✔ pelhura e dyshekut eshte pambuk me trajtim transpirante ku mundeson ajrosjen e rregullt...
19/09/2023 12:40

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;karrige dheamp; tavolina – nikel ofron♦ prodhim me shumicë dhe pakicë të të gjitha llojeve dhe modeleve te karrigeve dhe tavolinave♦ arredimin e apartamentit, vilës apo biznesit tua...
19/09/2023 11:52

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
✨vetrofusione gjoka shpk është krijuar për të permbushur nevojat dhe kërkesat e klienteve, sidomos atyre aktual, po ashtu edhe klienteve potencial.✅ofron:▪ punime xhami dhe duralumini. ▪ ...
15/09/2023 14:58

Zona: Zone Periferike/Aeroport
⏩dhenbsp; lesna shpk është fabrika më e madhe në rajon për prodhimin e dyerve dhe dritareve te drurit dhe plastikes, e cila filloi aktivitetin e saj 50 vite më parë dhe që nga atëherë, bre...
14/09/2023 23:17

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
By-ter project eshte nje kompani me eksperience shume vjecare ne sektorin e ndertimit. kompania jone realizon qe nga restaurimet me te vogla e deri tek ndertimi i vilave sipas kerkeses se klientit. ...
14/09/2023 14:46

Zona: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Dhenbsp;ofrojme sherbimet:💥blejme mobilie📌bejme montime/ cmontime te tyre🚚transporte per te gjitha mobiliet deri ne shtepine tuaj📍adresa:rruga dritan hoxha,tirane.📞per me shume informac...
14/09/2023 11:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje mobileri ne tirane mobilier ne tirane mobileri ne fush kruj cmimet dyer te brendahme mobilje ne nikel punishte marangozi krevate per beb sherbime mobilerie ysberisht kombinat selite tirane mobilje ne fushkruje sherbime mobilerie dyer per dhoma tavolina televizori mobileri qe shet ne internet raft dosjesh