🏡 mobilje ne fushkruje

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Zone Periferike
mobileri niku shumicë dhe pakicë!!✅ofron:prodhim cilësor te mobiljeve, te të gjitha llojeve. plotësimin e kërkesave te klientelës me mobilje klasike dhe të linjës moderne. produkte ...
19/06/2024 13:52

Zona: Zone Periferike/Aeroport
✅ parket laminat gjerman – shumice dhe pakice ofron:- parket laminat gjerman te fabrikes kronotex.- parket i cilesise me te mire me shqiperi dhe mbi te gjitha me çmimin me konkurrues ne treg.-pa...
18/06/2024 13:03

Zona: Vore
✨  m sora do t`ju mundësojë që edhe në të ardhmen t`ju sjellë në hap me të rejat më të fundit që ofron tregu i europës për prodhuesit e dyerve dhe dritareve te drurit, pvc dhe alu...
17/06/2024 21:21

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
✨vetrofusione gjoka shpk është krijuar për të permbushur nevojat dhe kërkesat e klienteve, sidomos atyre aktual, po ashtu edhe klienteve potencial.✅ofron:▪ punime xhami dhe duralumini. ▪ ...
17/06/2024 11:43

Zona: Zone Periferike
✨ fabrike dyshekesh🛏 erv2flex eshte nje linje prodhimi per dysheke me nje cilesi te larte europiane. ✔ pelhura e dyshekut eshte pambuk me trajtim transpirante ku mundeson ajrosjen e rregullt...
16/06/2024 11:12

Zona: Zone Periferike/Aeroport
⏩dhenbsp; lesna shpk është fabrika më e madhe në rajon për prodhimin e dyerve dhe dritareve te drurit dhe plastikes, e cila filloi aktivitetin e saj 50 vite më parë dhe që nga atëherë, bre...
15/06/2024 11:23

Zona: Qender
Dhenbsp;mobileri illyria – fier ofron :🔹 mobilje me porosi për arredimin e ambjentit ku ju jetoni ose punoni.🔹mobilie cilësore🔹staf profesional 🔹perdorim i teknologjive te kohes per pr...
14/06/2024 20:26

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✔ofroje sherbim lyerje:▪ dyersh te vjetra,▪ kuzhina,dhenbsp;▪dhoma gjumidhenbsp;📍adresa :tirana,albania📌per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...
14/06/2024 11:25

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
✨aktivitetet kryesore te dyqanit perfshijne punimet e duraluminit si :prodhimin dhe montimin e dyerve ,dritareve alumini,porta ,grila ,qepena dhe fasada te ndryshme .  📍  adresa :prane tregu...
13/06/2024 18:21

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme mobilje te perdorura:♦ set krevatesh♦dhenbsp; kend divanesh♦ dollap etj.dhenbsp;...
13/06/2024 17:56

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
 🏠 punime parketi dhe druri domi➡ ofrojme punime druri te ndryshme, dekorative dhe profesionale per arredimin e ambjentit ku ju jetoni ose te biznesit tuaj te punuar ne menyre profesionale dhe...
13/06/2024 16:30

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🔷 intermetal shpk – dyer te blinduara fierintermetal “sh.p.k” fier albania me një eksperiencë 15- vjecare në fushën e prodhimit të dyerve të blinduara e cila ka ndjekur me përpikmëri...
13/06/2024 15:30

Zona: Vore
🛋️ eurobicaku ✅ firme prestigjoze ne prodhimin e💠 dyerve te brendeshme 💠 mobiljeve 💠 kuzhinave💠 kanatave 💠 elementeve te tjere shtese si kapake, fashatura, kasa, panele per ...
11/06/2024 16:35

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
✅ mobileri juer ju ofron shërbime sidhenbsp;:♦ mobilim\dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar ngadhenbsp; kuzhina ,♦ dhoma gjumi per te rritur edhe per femije ,♦ etazhjer tv, ♦ mbajtese...
11/06/2024 11:32

Zona: Zone Periferike/Aeroport
Mobileri egm grup ofron:- punime druri, -dhenbsp;riparim sherbime te mobiljeve, -dhenbsp;tenda dielli, -dhenbsp;punime xhami,-dhenbsp;punime hekuri-dhenbsp;punime alumini, -dhenbs...
05/06/2024 14:13

Zona: Qender
✅ofrohet :♦ sherbime profesionale marangozi♦ montim dyersh te brendshme dhe te blinduara♦ prodhim dhe riparim mobiliesh📞per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit📍a...
05/06/2024 14:12

Zona: Qender
✨punime duralumini / dritare plastike rehau – kadet shpk ° elbasan-kadet shpk, partner zyrtar me rehau quality, nje kompani e cila perbehet nga 40000 punonjes administrate ne 170 shtete qe prod...
31/05/2024 14:16

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri adela ofron :mobilje me porosi dhe showroom mobiliesh për arredimin e ambjenteve tuaja shtëpiake ose për arredime biznesi (hotel, restorant, etj…).shumëllojshmeri mobiljesh të ndrys...
30/05/2024 17:22

Zona: Don Bosko
 art home shpk me seli në tiranë, ushtron aktivitetin me një eksperiencë të gjatë në punimet e xhamit të të gjitha llojeve, sidomos në fushën e mobilerisë, veshje kuzhinash,muri,garderob...
30/05/2024 16:16

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Mobileri mondialdhenbsp;ofron te gjitha llojet e mobilieve qe deshironi per shtepine tuaj.✅ne ju ofrojme :•shpejtesi •korrektesi •cilesi 📍dhenbsp; dhenbsp;adresa : rruga jordan misja,tirane...
30/05/2024 08:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim