Ofrojme mobilje te perdorura, Set krevatesh, Kend divanesh, Dollap etj. Tirane

Sherbime mobilerie 01/12/2023 21:49 Post ID: 75933


Pagesa

200 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 909

✅ Ofrojme mobilje te perdorura:

♦ Set krevatesh

♦  Kend divanesh

♦ Dollap etj. 

📌Ju ofrojme cmimet me te mira dhe cilesi ne punime , garanci dhe korrektesi.

 📞Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit 


😊Ju faleminderit!