Ofrojme Punime duralumini Tirane

Sherbime mobilerie 26/09/2023 19:42 Post ID: 1784


Pagesa

5,000 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1391

✨Aktivitetet kryesore te dyqanit perfshijne punimet e duraluminit si :prodhimin dhe montimin e dyerve ,dritareve alumini,porta ,grila ,qepena dhe fasada te ndryshme . 


 


📍  Adresa :Prane Tregut Elektrik ,Tirane

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje dyer te brendahme sherbime mobilerie ne kruje mobileri qe shet ne internet raft dosjesh sherbime mobilerie ne tirane sherbime mobilerie ysberisht kombinat selite tirane sherbime mobilerie tavolina zyre te perdorura mobileri ne nikel fushkruje mobilje ne nikel tavolina televizori sherbime mobilerie ne gjirokaster krevate per beb dyer mobileri ne fush kruj cmimet punishte marangozi dyer per dhoma mobilje ne fushkruje mobilier ne tirane mobileri ne tirane