Blejme/shesim mobilie,bejme montime/cmontime si dhe transport. Tirane

Sherbime mobilerie 02/12/2023 08:14 Post ID: 43674


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Kosovareve - Harta
Lexime 696

Ofrojme:

▪ Blerjen-shitjen e mobilieve te perdorura

▪ Berja e montimeve-cmontimeve

▪ Riparime mobiljesh

▪ Transporte te ndryshme

📞Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

📍Adresa:Rruga Kosovareve ,Tirane