Ofrojme mobilie me cilesine maksimale, korrektesi dhe cmimet me te leverdisshme. Tirane

Sherbime mobilerie 26/09/2023 18:38 Post ID: 1482


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 964

💥MOBILERI KLEVI ofron nje game te gjere mobiliesh me 

 ♦ Cilesine me maksimale,

♦  korrektesine

♦  cmimet me te leverdisshme 

✔️Hapur cdo dite 08:00-17:00

 📍Adresa:  Rr. Ferit Xhajko, prane ish- restorant Durresit, perballe Tirana Bank.

📞Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.


😊Ju miepresim!shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje mobileri ne tirane mobilier ne tirane mobileri ne fush kruj cmimet dyer te brendahme mobilje ne nikel punishte marangozi krevate per beb sherbime mobilerie ysberisht kombinat selite tirane