340x230    340x230

🏡 mirmbajtje ambjenti

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme sherbime💠ne familje per riparim elektroshtepiake te medha➡️dhenbsp; si lavatrice, frigorifera dhe soba✔️ japim garanci per cdo pjese qe nderrohet🙂 si dhe korrektesi per punen...
06/02/2023 09:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🌸kompani gjelberimi✅ dizenjojme, ndertojme dhe mirembajme kopshtin dhe oborrin tuaj me cilesi dhe garanci fale eksperiencen tone shume vjecaredhenbsp;✔️ ofrojme sherbimet e meposhtme:💠 mir...
02/02/2023 16:30

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🔦 elektricist ceko➡️ me nje eksperience te gjate ne fushen e riparimeve dhe instalimeve elektrike ofron nje sherbim cilesor dhe te shpejte duke ju garantuar siguri dhe pergjegjesi per cdo pune...
02/02/2023 11:31

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📌teknik me eksperience pune prej 17 vitesh :   frigoriferi dhe kondicioner   instalimidhe riparim kondicioneri   riparime frigoriferike dhe ato industriale   dhoma frigoriferike 📍   ad...
02/02/2023 09:12

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Hidraulike selmani ju vjen ne ndihme te gjithe klienteve te saj qe kane probleme riparimi apo montimi te paisjeve hidraulike me nje shpejtesi maksimale, duke ofruar vetem pune korrekte dhe cilesore.fa...
01/02/2023 16:16

Zona: Zone Periferike
✅dhenbsp; bejme:💠 lyerje te gjitha llojet e objektevedhenbsp;💠 patinime cilesore💠 grafiato💠 izolime me izofleks dhekatermadhenbsp;💠 pllaka guri dekorative etj.cmimi me i mire ne treg....
01/02/2023 14:20

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
⏩dhenbsp;dhenbsp;shërbime hidraulike , brenda tiranës edhe jashtë tiranës, transporti i siguruar gjithashtudhenbsp;👩‍🔧 punime hidraulike - marjeli ,tiranedhenbsp;✔️ju ofrojme cmimet ...
01/02/2023 00:47

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🧼 shërbime pastrimi aureldhenbsp;➡️ ofron shërbime profesionale pastrimi për ambjente shtëpie, biznesi ose industriale.✔️ ofrojmë shërbim korrekt dhe të shpejtë duke perdorur produk...
30/01/2023 15:47

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🧼 pastrime profesionale martinidhenbsp;me eksperiencë që prej vitit 2010, me staf profesional dhe me maineri pastrimi të teknologjisë së kohës✅ ofrojmë pastrime profesionale të ndryshme s...
30/01/2023 15:47

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👉 cleaning general ofron sherbim pastrimi profesional, me makineri te kohes dhe detergjente eco friendly per nje pastrim cilesor dhe higjenik. ofrojme sherbim pastrimi per shtepi, vila apo biznese ...
29/01/2023 15:53

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
✔  ofrojme sherbime si me poshte: ▪  teknik kondicioneri▪  teknik lavatrice ▪  instalim kondicioneri ▪  teknik elektro-shtepiake▪  teknik lavastovilje▪  teknik furre▪  tekni...
28/01/2023 23:26

Zona: Qendra
🔧 servis per rregullimin e lavatriceve, berat✨ ne kemi shume vite ne treg ku kemi gjetur zgjidhjet e problemeve tuaja me makinat larese te rrobave.   📍adresa:berat  📞 per me shume inform...
27/01/2023 18:08

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
👩‍🔧 hidraulik 24 ore i disponueshem ne tirane.📲 telefononi per te marre sherbimin e kerkuar ne shtepine apo ne ambientet e zyres tuaj gjate gjithe kohes.✅ ofrojme sherbimet: 💠 evidento...
27/01/2023 10:23

Zona: Qender
🔧 sherbime elektrike dhe hidraulike ne shtepi📌 ofrojme sherbime elektrike dhe hidraulike ne shtepine tuaj kudo ndodheni. ✔️ju garatntojme nje pune te paster dhe korrektesi te larte, cdo gje...
24/01/2023 11:27

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔦 elektricist ne tiraneme nje eksperience te gjate ne fushen e riparimeve dhe instalimeve elektrike ofron nje sherbim cilesor dhe te shpejte duke ju garantuar siguri dhe pergjegjesi per cdo pune te...
24/01/2023 09:57

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
👨‍🔧 super tekniku➡️ eshte nje kompani inovative e mirembajtjes dhe riparimit per sistemet elektike, hidraulike dhe per te gjitha paisjet elektroshtepiake ✅ sherbimet qe ofrohen nga speci...
20/01/2023 12:26

Zona: Qender
🚃🔦  sherbime hidraulike elektrike✅ montim, riparim, instalim te paisjeve:💠 hidraulike💠 elektrike💠 elektroshtepiake💠 sherbime ndihmese✔️ ofrojme bashkpunim me kompani te ndrys...
14/01/2023 14:57

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔧 punime hidraulike titi✅ ofrojmë:💠 zhbllokime banjo💠 lavamane💠 pileta,💠 dushe,💠 ndërrime kollonash 💠 shërbime të tjera hidraulike.✔️ eksperienca disa vjeçare në punë...
13/01/2023 10:40

Zona: Sauk/Qendra TEG
🔹dhenbsp;ekno fire kompania e specializuar në instalimin dhe mirëmbajtjen e sitemeve kundra zjarrit, sistemet elektrike dhe mekanike. ne ndjekim rregulloret më të fundit të qcs dhe standardet ...
13/01/2023 09:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim