Ofrojme lyerje me boje , Lyerje Shtepie , Lyerje Fasade , Ambiente tregetare , Stukime , Patinime . Tirane

Teknik per Elektrike Hidraulike dhe Ambjenti 25/09/2023 16:28 Post ID: 75814


Pagesa

100 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 241

✅  Ofrojme:

💠 Lyerje me boje

💠 Lyerje Shtepie

💠 Lyerje Fasade

💠 Ambiente tregetare

💠 Stukime

💠 Patinime 

➡️ Zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires .
➡️ Llojet e bojrave qe perdorim jane sipas deshires se klientit .
➡️ Eksperience mbi 15 vjecare ne kete fushe Ne Greqi
✔️ Ju ofrojme cmimet me te mira dhe cilesi ne punime , garanci dhe korrektesi.

📍 Adresa: Tirane
Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju faleminderit!
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje teknik lavatrice hidraulik ne tirane mirmbajtje ambjenti hidraulik tirane zhbllokim lavamani riparime kondicioneri teknik frigoriferi teknik sobe pianure cmimi i gipsit per tavan te varur elektricist ne tirane sherbime hidraulike ne tirane riparim lacatrice zhbllokues lavamani sherbime dezinfektimi sherbime per shtrim pllakash kompani desinfektimi hidraulik¨ cmimi i gipsit panele elektrike zhbllokim tubacionesh sherbime pastrimi ne shtepi