Teknik frigoriferi & kondicioneri Tirane

Teknik per Elektrike Hidraulike dhe Ambjenti 26/09/2023 08:58 Post ID: 46642


Pagesa

500 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Kinostudio - Harta
Lexime 2543

ūüďĆTeknik me eksperience pune prej 17 vitesh :

   Frigoriferi & kondicioner 

  Instalimi& riparim kondicioneri

  Riparime frigoriferike dhe ato industriale

  Dhoma frigoriferike

ūüď欆 ¬†Adresa: Kinostudio ,Tirane

ūüď쬆 ¬†Per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit.

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje teknik lavatrice hidraulik ne tirane mirmbajtje ambjenti hidraulik tirane zhbllokim lavamani riparime kondicioneri teknik frigoriferi teknik sobe pianure cmimi i gipsit per tavan te varur elektricist ne tirane sherbime hidraulike ne tirane riparim lacatrice zhbllokues lavamani sherbime dezinfektimi sherbime per shtrim pllakash kompani desinfektimi hidraulik¨ cmimi i gipsit panele elektrike zhbllokim tubacionesh sherbime pastrimi ne shtepi