Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 35,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 21/05/2023 19:22 Post ID: 133519


Pagesa

35,000 Leke

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 70,656 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 923

Jepet me qera apartament 2+1 || 

📍Adresa: Rruga e Kavajes prane Delijorgjit


🏢Kati 5

🛋i mobiluar 

📐Sip. 65 m2

💶 Çmimi : 35000 


*Detaje rreth prones : 

*Zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode.

*Te gjitha facilitetet e nevojshme qe ta bejene jetesen me te lehte dhe komode ndodhen afer shtepise tuaj te ardhshme.

*Hyrja eshte e ndare ne : 

- sallon me kendin e kuzhines 

-  2 dhoma gjumi

-  ambjenti i gatimit +ndenje

- 1 tualet

*Per nje vizite ne prone na kontaktoni.