🏡 shtepi me qera ne vlore

🕵 Online 816 lexues | ⏳ 43 njoftime ne pritje     Print

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Vlore Qender |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
36.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi private me qera prane bulevardit ismail qemali ne vlore shtepi me qera ne bulevardin ismail qemali ne vlore. shtepia eshte 3 kate dhe jepet me qera kati i trete, ndodhet ne nje zone te qete pak hapa larg qendres se qytetit. kati organizohet n...

14/06/2023 12:20

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Vlore Qender |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi private me qera - kanine, vlore...

02/06/2023 11:48

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Vlore Lungomare |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

[b]-jepet shtepi me qera 2+1 ne lungomare me pamje nga deti.[/b]-shtepia organizohet nga:-2 dhoma gjumi -1 sallon-1 tualet-2 ballkon.[b]per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit:[/b] ...

12/09/2022 13:27

25,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Vlore Lungomare |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera ne lungo mare vija e pare e bregdetit sezonal nga shtatori deri ne qershor spartamenti eshte 1+1 i mobiluar ...

29/08/2022 00:04

450 Euro - Ne Fund Te Rruges 5 Maji, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Proces Mobilimi. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne fund te rruges 5 maji, jepet me qera apartament 2+1, 90𝐦2 ne proces mobilimi.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi  dhe 1 tualet ...
📅 Date: 26/09/2023 22:25

500 Euro - Rruga E Dibres, Prane Medreses Prane Eco Market Jepet Me Qera Apartament 1+1, 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Rruga e dibres, prane medreses prane eco market  jepet me qera apartament  1+1, 74𝐦2  i sapo  mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, ...
📅 Date: 27/09/2023 12:01

500 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
 rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit , jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦2  i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1  dhome gju...
📅 Date: 27/09/2023 21:32

1,000 Euro - 2+1+2wc & Post Parkimi ( Bllok - Alpet ) *k5, Ashens | Parket, Sis. Ngrohje, Tualete Te Reja

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: apartament 2+1+2wc dhe** post parkimi në zemër të bllokut, alpet - hyrje me administrim dhe siguri shum të lartë- apartament me planimetri perfekte dhe i kompletuar | mobilim ciles...
📅 Date: 28/09/2023 18:15

500 Euro - Jepet Apartment Me Qera Te Kopshti Botanik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2+2ballk me post parkimi sip 110m2 kat 2 banim rr selite e vjeter te xhamia e k botanik cmimi 500 euro me post parkimi te mbyllur brenda ne pallat ...
📅 Date: 28/09/2023 19:55

800 Euro - 2+1 ( Petro Nini - Rr. Kosovareve | Liqeni ) K.10, Ashens, & Super Pamje | Arredim Modern, Parket, Elektro A++ Hidros, I

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1 dheballkon ( petro nini - rr. kosovareve ) kati 10, me ashensor  dhesuper pamje ( pallat i v 2013 ) arreduar dhe dizenjuar me arkitekt, 20,000 euro investim | mobilim i ri dhe shum...
📅 Date: 28/09/2023 20:32

20,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 1+1 Me Qera Te Ali Demi, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet apartament 1+1 me qera te ali demi, tiranë 🏷 Çmimi: 20.000 lekë 📐 sipërfaqe: 55 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani në whatsapp ...
📅Date: 28/09/2023 21:58

420 Euro - Astiri Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, i arreduar me te gjitha kushtet optimale per banim, i pershtatshem per familje ose 4 persona. ...
📅Date: 28/09/2023 21:57

45,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 2+1 Me Qera Te Brryli, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet apartament 2+1 me qera te brryli, tiranë 🏷 Çmimi: 45.000 lekë 📐 sipërfaqe: 110 🛋 e mobiluar ⚠️ jepët për 4-5 studentë ☎️ kontaktoni tani për një viz...
📅Date: 28/09/2023 21:56

600 Euro - Apartament Totalisht I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1, totalisht i mobiluar i pa banuar me pare. i pozicionuar prane kompleksit delijorgji ...
📅Date: 28/09/2023 21:54

400 Euro - Kerkoj Nje Vajze Per Ndarje Qeraje.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj nje ose dy vajza per ndarje qeraje dhe qe ta gjejme bashke shtepine. kontakt whtsp. ...
📅Date: 28/09/2023 21:49

400 Euro - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj nje vajze serioze per ndarje qeraje. mundesisht ne marredhenie pune. gjysem komision agjensie+2 qera. ...
📅Date: 28/09/2023 21:49

33,000 Leke - Fresku,te Bamiri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.56 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet ambient bashkohore i gjithi i arreduar kondicioner ne sallon dhe çdo dhome hapsire parkimi kontakt whatsapp ...
📅Date: 28/09/2023 21:48

35,000 Leke - Auto Kalaja, Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1! 35.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1! auto kalaja, fresk. mobilim bashkohore. kati dyte, pallat i ri me ashensor per me shume informacion mund te na kontaktoni ...
📅Date: 28/09/2023 21:47

46,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Karburant Gazhelit, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.46,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane karburant gazhelit, jepet me qera apartament 1+1, 56𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1  dhome gjumi  dhe 1 tuale...
📅 Date: 26/09/2023 22:14

750 Euro - Japim Apartament Luksoz 2+1+2. +garazh Prane Ambasades Amerikane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
2+172 bashie merosent parkime prane ambasades amerikane. apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon -ambient gatimi -2 dhoma gjumi -korridor shperndares -2 tualete -ballko...
📅 Date: 26/09/2023 23:41

700 Euro - 2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller & 2 Tualete

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.41 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera: 2+1+2wc + ballkon ( qendër / 15 katëshi ) ndertim i 2013, shume cilesore dhe me ashensor |  apartamenti me sip të madhe dhe i kompletuar | sistem chiller multisplit në Çdo dhomë | ...
📅 Date: 26/09/2023 23:55

1,700 Euro - Deluxe 🥂 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc dhe2 poste parkime ne -2 ( qender - galeria, 150m nga 15 kateshi ) i pabanuar me pare - apt me investim premium **50k euro kosto | projektuar dhe arreduar me arkitekt | parket, ...
📅 Date: 27/09/2023 16:21

600 Euro - Apt 2+1+2wc (90 M2) Tek Rr. E Kavajes - Kati 7, Pllt I Ri Me Ashensor | Parket*** & Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek rr. e kavajes - zona ofron mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | pajisjet ...
📅 Date: 28/09/2023 07:54

700 Euro - 3+1+kzh Me Vete+2wc**vend Parkimi (rr. Fortuzi - Afer Prokurorise | Fshn) I Mobiluar: 1dh Parket & Gila Persiane ++ (qet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
3+1+kzh me vete+2wc (rr. fortuzi -afer prokurorise | 2min ne kembe nga fshn ) **vend parkimi personal -- kuzh. e kompletuar +1dh. me parket dhegila persiane (qetesi dhegjelberim) - ndriçim natyral dh...
📅 Date: 28/09/2023 13:39

5,950 Euro - Luxury Villa ( O₂ Residence - Farke ) Dizajn I Rafinuar | Kualitet Elitar - Pishine & Pamje Spektakolare

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira 3 vilë magjike elitare e kuruar në Çdo detaj në farkë rezidenca e re oksigjeni vit ndërtim 2022 | vila Është e investuar me arkitekt dhe dizanj të mrekullushëm të marra në it...
📅 Date: 28/09/2023 14:23

40,000 Leke - 📣 Qera, Apartament 1+1 📍 Kodra E Diellit, Tiranë.✨

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
qera, apartament 1+1 kodra e diellit, tiranë. pranë eleonorës ndërtim i ri kati 1 (ashensor) sipërfaqe 80 m² i mobiluar• i investuar• sistem kondicionimi • koridor shpërndarës• 1 ba...
📅Date: 28/09/2023 21:47

32,000 Leke - Jepet Shtepi 1+1 Ne Laprake,

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake 1.94 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏠jepet me qera shtepi 1+1 ne laprake 🏗kati i pare (ne shtepi private) -siperfaqe :50m2 🛋organizohet: - sallon ndenje - ambient gatimi - 1 dhome gjumi - 1 tualet ☀️idea...
📅Date: 28/09/2023 21:46

35,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i mobiluar. jepet vetem per familjar....
📅Date: 28/09/2023 21:43

450 Euro - Don Bosko, Jepet Me Qera Apartament 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
    jepet me qera apartament 2+1.apartamenti ndodhet ne katin 2 dhe organizohet ne:-ambient ndenje dhe kuzhine;-2 dhoma gjumi;-1 tualet;apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e...
📅Date: 28/09/2023 21:43

400 Euro - Astir, Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
    jepet me qera apartament 2+1.apartamenti ndodhet ne katin 2 dhe organizohet ne:-ambient ndenje dhe kuzhine;-2 dhoma gjumi;-1 tualet;apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e...
📅Date: 28/09/2023 21:41

360 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.64 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Hyrje 2+1 e kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket me condicioner sip 90 kati 3 adresa rruga xhon mili afer bulevardit te ri ...
📅Date: 28/09/2023 21:40

45,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1, Perballe Spitalit Amerikan 3 45000 Leke Te Reja

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.77 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
 jepet me qera apartament 2+1, perballe spitalit amerikan 3kati i pare banim, me ashensor.siperfaqe 86 m2, 2 ballkone, teresisht i mobiluar.vlera 45000 leke ne muajvetem per familjare ...
📅Date: 28/09/2023 21:40

800 Euro - H. E Pare Me Qera: 3+1+kuzh Me Vete+2wc ( Mine Peza - Prokuroria ) I Kompletuar & Me Sh Hapesire ++ Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
2 Tualete
Here te pare me qera 3+1+2wc ( rruga mine peza ) kati 6, pa ashensor totalisht i rregulluar dhe shtruar me parket ne gjendje shume te mire, mundesi e mire per 4-5  studente ( 160 - 200 euro/person ) ...
📅 Date: 27/09/2023 18:11

650 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rezidenca “kodra E Diellit”

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 tek rezidenca “kodra e diellit” -vendndodhje fantastike në afërsi të shkollës “british” -organizimi: korridor hyrës, sallon i madh, ambjent gatimi i aneks...
📅 Date: 28/09/2023 14:06

400 Euro - Me Qera: 2+1 ( Don Bosko ) Kati 4, Ashen. - Apt I Kompletuar, Mobilim Cilesor | Kuzh. Me Cdo Pajisje

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 2+1 ( don bosko ) kati 4 me ashensor -  i kompletuar dhe shume i rregullt si apartament - lagje e qete,me parqe dhe hapsira per femije | akses i menjehershem me zonat kryesore te tiranesq424...
📅 Date: 28/09/2023 14:10

400 Euro - Qera Apartament 1+1 400€ Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Qera apartament 1+1 kati 3 .pallat i ri me ashensor cmimi 400€ e sapo mobiluar preferohet cift astir prane viles l ...
📅 Date: 28/09/2023 16:54

350 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : ali demi kompleksi magalem i mobiluar dhe pabanuar me pare kati 8 cmimi : 350€  ...
📅 Date: 28/09/2023 21:16

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Tek Zogu I Zi, (b211183), Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Tek zogu i zi,prane cataluna bar, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, 1 tualet, pa ballkon, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor,parket, kondicioner, i mobiluar. g.ttarife sherbimi ag...
📅Date: 28/09/2023 21:35

400 Euro - Super Apartament Me Qera Tek Shkolla E Baletit, Tregu Elektrik 1+1 (400 Euro)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera me siperfaqe 55m2 tek tregue elektrik, te shkolla mihal grameno. n dodhet ne katin e 3 te nje pallati te mireadministruar pa ashensor dhe eshte totalisht i rinovuar. a...
📅Date: 28/09/2023 21:34

35,000 Leke - Jepet Me Qera Kati I 2 I Nje Shtepie Private

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.49 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
E pershtatshme per 3-4 vajza ...
📅Date: 28/09/2023 21:31

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Astir Vila L

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : astir vila l 2019 i mobiluar dhe pabanuar me pare cmimi 400€ i padiskutueshem ...
📅Date: 28/09/2023 21:29

27,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Bosh,astir,vila L

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.15 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 bosh pallat i ri kati 5 ...
📅Date: 28/09/2023 21:29

41,000 Leke - Apartament Me Qera Rr.mine Peza ( Perball Karburant Gazheli )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera. perbehet nga nje sogiorno , dhome gjumi , verande , 2 tualete , koridor . ka orjentim lindje - perendim. eshte totalisht e mobiluar dhe me te gjithe elektro shtepijaket e...
📅Date: 28/09/2023 21:28

35,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1+2 Ballkone Te Rruga Besim Alla 35000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.73 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera~2+1+2 ballkone~75m2~kati 8~pallat i ri~me ashensor~gjendje e mire~pjeserisht i mobiluar~Çmimi 35000 leke~rruga besim alla~e pershtatshme per familjare~kontaktonik200...
📅Date: 28/09/2023 21:28

280 Euro - 📣jepet Me Qera Gazoniere Tek Rruga E Elbasanit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
📣💥 jepet me qera garsoniere📐 siperfaqja: 20 m2💰 cmimi: 280 euro🏠 e kompletuar📍 adresa: rruga e elbasanit, shume afer fakultetit te ekonomise📞📲  kontaktoni n...
📅 Date: 26/09/2023 22:03

350 Euro - Jepet Garsoniere Me Qera 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsoniere me qera📐 siperfaqja 40 m2💰 cmimi 350 euro💥📌 adresa: rruga e elbasanit, shume prane fakultetit ekonomik📲📞 per me shume informacion ose vizite ne prone,...
📅 Date: 26/09/2023 23:42

439 Euro - Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile Se Bashku Me Nje Post Parkimi , Sauk !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-korridor shperndares-2 dhoma gjumi-tualet-post parkimi i perfshire ne cmim i vendosur ne nje zone te qete, ku ofrohen te gjitha facilitet e nevojshme per ...
📅 Date: 27/09/2023 21:57

900 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Fusha E Aviacionit, Prane Universitetit “zoja E Keshillit Te Mire”

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42214560 tek fusha e aviacionit, prane universitetit “zoja e keshillit te mire”, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa ...
📅 Date: 28/09/2023 14:49

260 Euro - Jepet Me Qera Shtepi 1+1 Prane Vilave Amerikane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepia ndodhet prane spitalit te senatoriumit - shefqet ndroqi, ne katin e trete te nje ndertese 3 kateshe. ka siperfaqe 60 m2, e organizuar ne dhome ndenje + kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballko...
📅Date: 28/09/2023 21:28

350 Euro - Qera Apartament 1+1 350€ Kompleksi Mangalem ,alidem

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Qera apartament 1+1  cmimi 350€ kati 2 ne proces mobilimi kompleksi mangalem alidem ...
📅Date: 28/09/2023 21:27

320 Euro - Jepet Garsoniere Me Qera Te 5 Maj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet garsoniere me qera te 5 maj , 30 m2 kati 2, e mobiluar me kushte te mira jetese. vr111 ...
📅Date: 28/09/2023 21:27

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje apartamente per studente shtepi me qera misto mame qyteti i nxenesve gjimnazi partizani shtepi te lira 2022 offer offer jobs stadiumi air albania shtepi me qera mujore vlore apartamente me qera fier shtepi me qera 3+1 shtepi me qera laprak gazonjere me qera kombinat garsoniere sheshi wilson shtepi me qera ne himare shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera ish parku autobuzave kompleksi turdiu harry fultz terminali i ri njoftime falas shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera 250 shtepi me qira xhamlliku garsoniere me qera 160 mij lek tek varri bamit rruga ibrahim dervishi shtepi me qera 180 mij lek shtepi me qera okazion rruga vace zela spitali qsut golem durres shtepi me qira te vogla ne tirane shtepi me qera ne golem per plazh shtepi me qera fresku 1+1 ne fier shtepi me qera allias pjese vile njesia bashkiake nr 2 shtepi me qera shkozet shtepi me qera kodra e diellit shtepi me qera myslym shyri shtepi me qera 150 mij leke rruga e durresit rruga fortuzi rruga todi shkurti vile me pishine shtepi me qera te lira ne fier kompleksi kika dhoma me qera mujore zona freskut