🏡 shtepi me qera ne selite

🕵 Online 481 lexues | ⏳ 34 njoftime ne pritje     Print
Ambjenti
7+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
260.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
4 Tualete

Sip 260 m2 ndertim 500 m2 truall vila jepet me qera bosh e pershtatshme per cdo lloj biznesicmimi 2200€ ...

09/10/2023 09:51

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

🏠jepet me qera apartament 1+1 rr ilia dilo sheperi prane xhamise selit 🏗kati i 1 (ne vile) -siperfaqe : 70m2 🛋organizohet: - sallon ndenje - ambient gatimi - 1 dhome gjumi - 1 tualet ☀️disponon: - 1 kondicioner - ...

19/09/2023 11:16

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera ne selite te vogel prane nenstacionit elektrik. shtepia eshte me te gjitha orendite e duhura jepet vetem per familjare ose cifte me vend parkimi i survejuar me kamera....

07/06/2023 10:32

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera ne selite kati i pare i nje vile ku perfshihet dhe parkimi.organizohet ne kuzhine dhe dhome ndenje,dhome gjumi,nje tualet. ...

15/05/2023 17:45

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

𝗔𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 𝗺𝗲 𝗾𝗲𝗿𝗮 𝟮+𝟭+𝟮 𝘁𝗲𝗸 𝗕𝗹𝗹𝗼𝗸𝘂 𝗶 𝗩𝗶𝗹𝗮𝘃𝗲 𝗦𝗲𝗹𝗶𝘁𝗲. 𝗖̧𝗺𝗶𝗺𝗶 : 𝟰𝟬𝟬€ sipërfaqe e shtepise 100 m2 orga...

07/04/2023 18:29

28,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1 50m2 kati i dyte i nje shtepije private, i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndodhet ne selite rruga gjovalin gjadri cmimi 28.000 leke per me shume informacione me shkruani ne whatcapp!...

31/03/2023 18:34

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 03/12/2023 14:15

500 Euro - Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 I Mobiluar. 500 Euro (i Diskutueshem )

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Tek vilat gjermane rruga fuat toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhom...
📅 Date: 03/12/2023 16:57

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2 wc+2 ballkonsiperfaqe 110m2kat 2 banim📍rr hamdi sina,liqeni i thate prane bar quen osecmimi 600 euroofrohet parkim me cmim shtese te bar quen,50 mije leke...
📅 Date: 03/12/2023 17:42

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 03/12/2023 20:24

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne amb...
📅 Date: 04/12/2023 01:16

45,000 Leke - Qera , Apartament 2+1, Qsut, Tower Bridge (area35994)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament për qera tek tek kompleksi tower bridge informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • kati 6 organizimi: • ambient ndenje • ambient ...
📅 Date: 04/12/2023 11:04

350 Euro - Ne Zonen E Astirit Prane Kompleksit Green City Jepet Me Qera Kati I Iii-te I Nje Vile 1+1, E Mobiluar 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e astirit  rruga kristaq mone prane kompleksit green city   jepet me qera kati i iii-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  1+1, e mobiluar. organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  ...
📅 Date: 04/12/2023 11:13

25,000 Leke - Jepet Garsoniere Me Qera ,ali Dem ,25000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsoniere me qera ali demi ...
📅Date: 04/12/2023 17:35

37,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Durresit Prane Hotel Colosseo

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Ne rrugen e durresit prane hotel colosseo jepet me qera apartament 2+1. kati 0 (perdhe) me siperfaqe 80 m2. organizohet: sallon ndenieje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. i mobiluar si ne foto. ve...
📅Date: 04/12/2023 17:33

30,000 Leke - 🏡 Jepet Për Qira Apartament 1+1 Te Pallati Me Shigjeta, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet për qira apartament 1+1 te pallati me shigjeta, tiranë 🏷 Çmimi: 30.000 lekë 📐 sipërfaqe: 56 m2 🛋 i mobiluar ❇️ ballkon 🔼 kati: 3 📱kontaktoni tani ...
📅Date: 04/12/2023 17:31

250 Euro - Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamen me qera 1+1 250 euro i mobiluar...
📅Date: 04/12/2023 17:30

27,000 Leke - Apartament 1+1+depo,

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Japim per qera apartament 1+1 , tek kompleksi "mangalem 21", tek ali demi, nje nga komplekset me te kerkuara dhe me komode . apartamenti eshte bosh, ka vetem pjesen e kondrabufes. apartamenti organizo...
📅Date: 04/12/2023 17:30

500 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Stacioni I Trenit 500€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 86.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
💥💥💥jepet me qera 💥💥💥apartament 2+1kati 1 pallat hyrje me vetee sapo investuar siperfaqe 124m²2 tualete 📍stacioni i trenit ; karl gega🤑500€...
📅Date: 04/12/2023 17:25

480 Euro - Jap Apartament Me Qera 2+1 Stacioni I Trenit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 16.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 90 m2. • kati i 5 • ndërtim i ri organizimi: • ambient ndenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualete • ballkon • ashensor cilësim...
📅Date: 04/12/2023 17:24

20,000 Leke - Shtëpi 1+1 Me Sip Të Konsiderueshme Për 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 0.76 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Në fund të bulevardit të ri 20m larg tij jepet me qera kati i parë i një shtëpie 2katëshe.ambienti është i mobiluar, me të gjitha kushtet e nevojshme.ujë 24 orë dhe me sahat elektrik më v...
📅Date: 04/12/2023 17:23

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 02/12/2023 19:22

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 03/12/2023 17:20

330 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Porcelan - Tv Klan ) K2 - 100% I Ri **akoma Ne Qese & Tot. I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( porcelan - tv klan ) k2 - 100% i ri *** pajisje akoma ne qese | totalisht i mobiluar dhe sapo rikonstruktuar + lyer | tualet i ri q4380te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- ...
📅 Date: 03/12/2023 17:44

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 03/12/2023 18:00

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 03/12/2023 22:49

500 Euro - Qira, Ambient Per Zyra, Myslym Shyri (area35597)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme ambient per zyra per qira me vendndodhje buze rruge tek myslym shyri. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqe: 59 m2 •kubaturë e rregullt organizimi : •...
📅 Date: 04/12/2023 10:12

40,000 Leke - Astir Rruga Teodor Keko Prane Pasticeri Nela 5 Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Astir rruga teodor keko prane pasticeri nela 5  jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 72 𝐦2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome  gj...
📅 Date: 04/12/2023 15:06

350 Euro - Apartament Per Qera 1+1+post Parkimi,fusha E Aviacionit,kompleksi Turdiu.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament per qera 1+1+post parkimi ne kompleksin turdiu ndodhet ne kate te 2 eshte bosh vetem kuzhine te re mund te jepet per banim ose per zyre per me shume informacion na kontaktoni ne nr 069...
📅Date: 04/12/2023 17:23

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1,vasil Shanto

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1,vasil shanto apartamenti ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues apartamenti organizohet ne: ambjent ndenje+gatimi 1 dh...
📅Date: 04/12/2023 17:22

400 Euro - Jepet Me Qera Shtepi Private Nje Kateshe 1+1 Tek Komuna E Parisit (id Bv2257) Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Tek komuna e parisit, ne rrugen isuf vrioni, jepet me qera shtepi private nje kateshe 1+1, 1 tualet, oborr, me siperfaqe 90 m2, e mobiluar k.t tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje kerkohet ...
📅Date: 04/12/2023 17:21

250 Euro - Qera Apartament 1+1,fresk, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament për qera 1+1, pranë bunkart 1, rruga fadil deliu, fresk. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 40m2. • kati 0. organizimi: • ambient ndenje. • ambient...
📅Date: 04/12/2023 17:21

30,000 Leke - Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar,astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 kati 0 pallati nela 5 buz rruges kryesore perball viles l ...
📅Date: 04/12/2023 17:17

30,000 Leke - 1+1 Perballe Pallatit Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.49 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 perballe pallatit me shigjeta mbas karbura t veliaj petrol buze rruges kati 3 ...
📅Date: 04/12/2023 17:17

700 Euro - Jepet Me Qera, Apartament 2+1, Komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera, apartament 2+1.vendndodhja: rruga medar shtylla, komuna e parisit, tiranë.specifika të pronës:-sipërfaqe totale: 90 m2-kati: 11.-me ashensor.-i mobiluar.-ndriçim natyral.-kubaturë...
📅Date: 04/12/2023 17:12

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 03/12/2023 14:56

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 03/12/2023 19:15

1,200 Euro - Tek Park Gate Jetep Me Qira Apartament 2+1+2+2 Ballkone !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti organizohet ne ;* sallon + kuzhine gatimi e perbashket . * 2 dhoma gjumi . * 2 tualete . * 2 ballkone . ne cmim ekstra dhe 1 post parkimi !* i i  investuar dhe i pa banuar me pare . ...
📅 Date: 04/12/2023 10:58

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, Tirane Tt 370

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera, apartament 1+1.vendndodhja: rruga e dibrës, tiranë.detaje për zonën:-rruga e dibres është një nga zonat më tërheqëse të tiranës.-transformimi urban: në vitet e fundit, zona...
📅Date: 04/12/2023 17:10

700 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Green City Residence, TiranË

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 2+1+post parkimi.vendndodhja: astir, tiranë.detaje për zonën:- lokacioni: ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën e qy...
📅Date: 04/12/2023 17:10

300 Euro - Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 39.4 m2. • kati 1. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. •...
📅Date: 04/12/2023 17:08

40,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 2+1 Me Qera Te Ali Demi, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet apartament 2+1 me qera te ali demi, tiranë 🏷 Çmimi: 40.000 lekë 📐 sipërfaqe: 70 m2 🛋 i mobiluar 🔼 kati: 4 ❇️ ballkon 📱kontaktoni tani në whatsapp...
📅Date: 04/12/2023 17:07

400 Euro - Liqeni Thate Jepet Me Qera 1+1i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Liqeni thate jepet me qera apartament 1+1i mobiluar ne gjendje te re,apartamenti ndodhet prane radisonit ,kati 2 te nje pallati me ashensor organizohet ,sistem ngrohje ftohje, parket, ...
📅Date: 04/12/2023 16:58

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (id B210519) Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Tek komuna e parisit, ne rrugen bill klinton, lart autostrades,  jepet me qera apartament 1+1, tualet, verand, me siperfaqe 140 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashke...
📅Date: 04/12/2023 16:58

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Tek Brryli Prane Drejtorise Se Policise Ne Tirane (id 4219331)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4219331 tek brryli, prane drejtorise se policise, jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 60 m², kati 1 i banimit (kati dyte nga toka), 2 kondicionere, tualet, ballkon, or...
📅Date: 04/12/2023 16:58

550 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1, Bllok

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e bllokut ...
📅 Date: 03/12/2023 21:13

420 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Tek Ish Fusha Aviacionit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
 tek ish fusha aviacionit dhe pranë universitetit " zoja e keshillit te mirë" jepet me qera apartament 1+1,  mobiluar, ashensor.ashtualisht prona po rinovohet:- shtrohet me parket-vendoset kËnd i...
📅 Date: 04/12/2023 00:02

500 Euro - Apartament 3+1 Me Kuzhine Me Vete Me Qera Ne Rrugen Pjeter Budi Prane Market Juland Ne Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.18 Km nga qendra)
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4239052 ne rrugen pjeter budi prane market juland, jepet me qera apartament 3+1 me kuzhine me vete ne nje kat vile, siperfaqa 150 m², kati 2. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ambient ...
📅 Date: 04/12/2023 11:53

402 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Bryli

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek bryli.kat i dyte banimi investuar.tek big market ne kryqezim ...
📅Date: 04/12/2023 16:56

30,000 Leke - Qera Ap 2+1 Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera ap 2+1 ka qen dyqan eshte adoptuar ne apartament kati 0 cmimi 30.000 lek...
📅Date: 04/12/2023 16:53

650 Euro - Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Don bosko, jepet me qira apartament 2+1+2!! siperfaqe ; 115 m2, kati: 7. pallat i ri, me ashensor. organizohet ne : - korridor shperndares, - sallon ndenje dhe kuzhine, - 2 dhoma gjumi, - 2...
📅Date: 04/12/2023 16:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim