🏡 furniture services

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 3 pending ADV
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✔ofroje sherbim lyerje:▪ dyersh te vjetra,▪ kuzhina,dhenbsp;▪dhoma gjumidhenbsp;📍adresa :tirana,albania📌per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...
27/02/2024 15:06

Zona: Zone Periferike
🔷dhenbsp;punime parketi dheamp; druri " domi "✅ ofrojmë:-punime parketi dhe punime druri në të gjithë shqipërinë.-shtrim parketi, montim dhe riparim, -parket druri dhe parket laminat,-punim...
27/02/2024 12:04

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme mobilje te perdorura:♦ set krevatesh♦dhenbsp; kend divanesh♦ dollap etj.dhenbsp;...
26/02/2024 01:07

Zona: Qender
✨punime duralumini / dritare plastike rehau – kadet shpk ° elbasan-kadet shpk, partner zyrtar me rehau quality, nje kompani e cila perbehet nga 40000 punonjes administrate ne 170 shtete qe prod...
23/02/2024 12:24

Zona: Zone Periferike
✨ fabrike dyshekesh🛏 erv2flex eshte nje linje prodhimi per dysheke me nje cilesi te larte europiane. ✔ pelhura e dyshekut eshte pambuk me trajtim transpirante ku mundeson ajrosjen e rregullt...
23/02/2024 08:57

Zona: Zone Periferike
✅ parket laminat gjerman – shumice dhe pakice ofron:- parket laminat gjerman te fabrikes kronotex.- parket i cilesise me te mire me shqiperi dhe mbi te gjitha me çmimin me konkurrues ne treg.-pa...
22/02/2024 11:14

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
 🏠 punime parketi dhe druri domi➡ ofrojme punime druri te ndryshme, dekorative dhe profesionale per arredimin e ambjentit ku ju jetoni ose te biznesit tuaj te punuar ne menyre profesionale dhe...
20/02/2024 14:48

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
✨aktivitetet kryesore te dyqanit perfshijne punimet e duraluminit si :prodhimin dhe montimin e dyerve ,dritareve alumini,porta ,grila ,qepena dhe fasada te ndryshme .  📍  adresa :prane tregu...
20/02/2024 13:37

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;karrige dheamp; tavolina – nikel ofron♦ prodhim me shumicë dhe pakicë të të gjitha llojeve dhe modeleve te karrigeve dhe tavolinave♦ arredimin e apartamentit, vilës apo biznesit tua...
20/02/2024 09:09

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✅ ofrojme lyerje per :▪dhenbsp; dhenbsp;dyer te vjetra,▪dhenbsp; kuzhina,▪dhenbsp; dhoma gjumi.📌cmimi ne baze te cilesise se bojes.📍adresa:tirane,albania ...
19/02/2024 17:09

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme:💥dhenbsp;kende divanesh me cmim duke filluar nga 32000dhenbsp;📌 bejme dhe me porosi sipas deshires suaj( cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore )✨ shumellojshmeri ngjyrash 📞p...
19/02/2024 17:01

Zona: Vore
✨fabrika e ofertave ofron për herë të parë mobilje me çmime fabrike per arredimin e shtepise suaj! 📌ketu do te gjeni mobilie me cilesi te larte dhe cmime te arsyeshme: -divane me mekanize...
19/02/2024 09:39

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
✅ mobileri juer ju ofron shërbime sidhenbsp;:♦ mobilim\dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar ngadhenbsp; kuzhina ,♦ dhoma gjumi per te rritur edhe per femije ,♦ etazhjer tv, ♦ mbajtese...
19/02/2024 09:36

Zona: Vore
✨  m sora do t`ju mundësojë që edhe në të ardhmen t`ju sjellë në hap me të rejat më të fundit që ofron tregu i europës për prodhuesit e dyerve dhe dritareve te drurit, pvc dhe alu...
19/02/2024 00:00

Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Dhenbsp;ofrojme sherbimet:💥blejme mobilie📌bejme montime/ cmontime te tyre🚚transporte per te gjitha mobiliet deri ne shtepine tuaj📍adresa:rruga dritan hoxha,tirane.📞per me shume informac...
16/02/2024 10:25

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
♦dhenbsp; dhenbsp;cilesi maksimale, ♦dhenbsp; dhenbsp;cmime te leverdisshme,♦dhenbsp; dhenbsp;ofron staf te kualifikuar ne dispozicionin tuaj..📞per me shume informacion kontaktoni ne numrin t...
13/02/2024 14:52

Zona: Zone Periferike
✨dhenbsp;ardeno o✅dhenbsp;ofrojme:📈 projektim🔹 konsulencë teknike📌disponueshmëridhenbsp;💥fleksibilitet ne ate cfare ne bejme📞 per me shume informacione na kontaktoni ne numrin ton...
10/02/2024 12:10

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
💥mobileri klevi ofron nje game te gjere mobiliesh medhenbsp;dhenbsp;♦ cilesine me maksimale,♦dhenbsp; korrektesine ♦dhenbsp; cmimet me te leverdisshmedhenbsp;✔️hapur cdo dite 08:00-17:00d...
09/02/2024 12:32

Zona: Qender
✅ofrohet :♦ sherbime profesionale marangozi♦ montim dyersh te brendshme dhe te blinduara♦ prodhim dhe riparim mobiliesh📞per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit📍a...
07/02/2024 17:58

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri adela ofron :mobilje me porosi dhe showroom mobiliesh për arredimin e ambjenteve tuaja shtëpiake ose për arredime biznesi (hotel, restorant, etj…).shumëllojshmeri mobiljesh të ndrys...
06/02/2024 16:24

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New