🏡 environment maintenance

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme sherbime dhe mirembajtje :   hidraulike,  paisje shtepiake   teknik kondicioneri  teknik lavatriceje  instalim riparim kondicioneri  teknik elektro-shtepiake  teknik lavastovilje ...
27/05/2024 11:31

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
High vision electricians ne tirane ,dhenbsp;sherbim profesional 24ore ne sherbimin tuaj, me eksperience shume vjecare ju japim zgjidhje ne problemet teknike, instalimet e projektime ne standartet me t...
27/05/2024 08:29

Zona: Brryli
👩‍🔧 hidraulik 24 ore i disponueshem ne tirane.📲 telefononi per te marre sherbimin e kerkuar ne shtepine apo ne ambientet e zyres tuaj gjate gjithe kohes.✅ ofrojme sherbimet: 💠 evidento...
27/05/2024 06:36

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
✔  ofrojme sherbime si me poshte: ▪  teknik kondicioneri▪  teknik lavatrice ▪  instalim kondicioneri ▪  teknik elektro-shtepiake▪  teknik lavastovilje▪  teknik furre▪  tekni...
26/05/2024 22:49

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔦👩‍🔧 elektricist - hidraulik mondi tirane✅ ofroj sherbime:➡️ elektrike dhe hidraulike prej 20 vitesh ne qytetin e tiranes dhe zonat perreth.💰 punoj ne menyre cilesore dhe me pagesa...
26/05/2024 17:58

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔦 elektricist ne tiraneme nje eksperience te gjate ne fushen e riparimeve dhe instalimeve elektrike ofron nje sherbim cilesor dhe te shpejte duke ju garantuar siguri dhe pergjegjesi per cdo pune te...
26/05/2024 17:56

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Elektricist ne tirane! 💡•sherbim 24/7 ne adresen tuaj. 📍 •instalime dheamp; projektime. 🏠🔋 •riparime dheamp; gjetjen e defekteve ne rrjet. 🛠️ •led lights , spots 💡 •camer...
26/05/2024 13:08

Zona: Zone Periferike
👉dhenbsp; dhenbsp;elektricist al ofron sherbime elektrike 24 ore:♦dhenbsp; instalime, ♦dhenbsp; riparime, ♦dhenbsp; elektroshtepiake etj.📌ofrojme korrektesi dhe profesionalizem ne cdo pune...
26/05/2024 10:59

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
🔦 elektrogroup albania ofron te gjitha shërbimet në fushën elektrike.ofrohen instalime elektrike për banesa civile dhe industriale. sisteme elektrike të thjeshta dhe të avancuara për çfa...
26/05/2024 09:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
High vision electricians ne tirane , ofron sherbim profesional 24ore ne sherbimin tuaj, me eksperience shume vjecare ju japim zgjidhje ne problemet teknike, instalimet e projektime ne standartet me te...
26/05/2024 00:07

Zona: Plepa
⏩ pllakaxhi me nje eksperience te gjate jashte shtetit ➡️ llojet e pllakave qe perdorim jane sipas deshires se klientit.✔️ eksperience 20 vjecare ne kete fushe brenda dhe jashte vendit.💰...
25/05/2024 21:36

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
👨‍🔧 super tekniku➡️ eshte nje kompani inovative e mirembajtjes dhe riparimit per sistemet elektike, hidraulike dhe per te gjitha paisjet elektroshtepiake ✅ sherbimet qe ofrohen nga speci...
25/05/2024 14:40

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📌teknik me eksperience pune prej 17 vitesh :   frigoriferi dhe kondicioner   instalimidhe riparim kondicioneri   riparime frigoriferike dhe ato industriale   dhoma frigoriferike 📍   ad...
25/05/2024 12:01

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🌸kompani gjelberimi✅ dizenjojme, ndertojme dhe mirembajme kopshtin dhe oborrin tuaj me cilesi dhe garanci fale eksperiencen tone shume vjecaredhenbsp;✔️ ofrojme sherbimet e meposhtme:💠 mir...
25/05/2024 10:59

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Zgjidhe cdo problem me ambjentin tend te ri me nje numer telefoni: ofrohen sherbime profesionale ne grupet e punes si meposhte: -instalime elektrike -instalime hidraulike -patinim dhe lyerje -p...
24/05/2024 20:22

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👉 cleaning general ofron sherbim pastrimi profesional, me makineri te kohes dhe detergjente eco friendly per nje pastrim cilesor dhe higjenik. ofrojme sherbim pastrimi per shtepi, vila apo biznese ...
23/05/2024 09:28

Tirana - Teknik

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Kerkojme ndihmes dhe elektricst...
22/05/2024 18:26

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofroj sherbime hidraulike🔧experience pune prej 22 vitesh,7 ne greqi💰 cmime te arsyeshme😊 jepini fryme tjeter ambjenteve tuaja!✔️ punime me seriozitet dhe profesionalizem maksimal📲per m...
22/05/2024 18:25

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✅dhenbsp;dhenbsp;ofrojme:💠 lyerje me boje💠 lyerje shtepie 💠 lyerje fasade💠 ambiente tregetare 💠 stukime💠 patinimedhenbsp;➡️ zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires .➡️ l...
22/05/2024 15:06

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New