🏡 professional services

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🐕🐈dhenbsp; ofrojme sherbim veterinar ne shtepi:▪ mjekime per parazit te brendshem dhe te jashtem▪ vaksinime ▪ prerje thonjesh ▪ konsulta veterinare📍adresa: rruga e kavajes, tirane📞...
27/05/2024 05:44

Zona: Don Bosko
✔️⏩ larje tapetash ne menyre te detajuar✅ prane tapeti magjik do te gjeni sherbime per:💠 larje💠 krehje💠 dizinfektim💠 aromatizim💠 amballazhim➡️ sherbim ne familje⏳ i marrim...
24/05/2024 15:02

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Ofrojm servise riparime per bilardo ( te cdo lloj marke ) si dhe riparime te xhetoniereve . cmimet me konkuruese,shpejtesi dhe korrektesi !!! nr: 0692133315 ...
23/05/2024 19:27

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
📱 servis celularesh bakalli✔️ vjen pranë jush me dy dyqane ne zonen e tiranes, ate te yzberishtit dhe ne kombinat per t'ju ofruar markat më të fundit të telefonave celulare dhe të gjithë ...
22/05/2024 18:54

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
✨ne jemi nje kompani me nje staf modest i cili posedon faqe ne platformat e airbnb dhe booking ( te cilat sherbejne per dhenien e pronave me qera ditore) me rreth 2 vjet ne treg me komente pozitive ...
22/05/2024 09:46

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Cel÷0693645400 “ infermier ne shtepi “ ofron sherbime si 📍injeksione 📍serume /infusione 📍vendosje kateteri urinar 📍marrje gjaku per analiza ne shtepi 📍vendosje sonde nasogas...
20/05/2024 22:53

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroj transportin e mallrave, mobiljeve, pajisjeve shtëpiake, dhe çdo gjë tjetër. shërbimi ofrohet brenda tiranës, në të gjithë shqipërinë. me mbi 20 vjet përvojë në fushën e transpor...
16/05/2024 19:50

Zona: Zone Periferike
🖥tv servis idrizi, me eksperience shume vjeçare ne treg, ofron servis dhe shitje televizoresh te te gjithe llojeve.📌ofrojme:-servis per te gjithe modelet e televizoreve : lcd,led,plazma e te th...
15/05/2024 15:45

Zona: Zone Periferike
🔹qenani inox ofron punime inoxi dheamp; hekuri ne shqiperi dhe kosove✔ofrohen:▪ prodhime cilësore inoksi ushqimor ▪ pajisje inoksi të revizionuara për guzhina bar-restoranti, piceri, fas...
14/05/2024 22:25

Zona: Zone Periferike
Bejme te mundur lucidimin e diqeve te kamionave,autobuzeve.ndodhemi ne dalje te elbasanit ngjit me karburant xhaxhi oil.per cmimin ju lutem kontaktoni numrin.....0694090535...
08/05/2024 19:46

Zona: Rinas/Tirana Airport
Bejme shpime betoni punime me matrapik per me shume informacion kontaktoni ne 0693607667 ...
08/05/2024 12:56

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
 ⚡ inxhinier hidroteknik , ofrohet licence projektimi per studio projektimi do te ishim te kenaqur te diskutonim me tej detajet e nevojave tuaja dhe te ofronim zgjidhjet tona te specializuara per ...
07/05/2024 23:40

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Pranë zyrës sonë ligjore ofrohen përkthimet më cilësore me çmimet më të mira në gjuhët: anglisht↔️shqip gjermanisht↔️shqip arabisht ↔️shqip ♦përkthimet janë të autorizu...
07/05/2024 20:22

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofrojme riparime te elektroshtepiakeve ne ambjentet tuaj. ofrojme sherbim cilesor dhe profesional. goriparime elektroshtëpiake është një shërbim profesional i riparimit të pajisjeve elektrosht...
07/05/2024 15:47

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Elektricist ne tirane! 💡•sherbim 24/7 ne adresen tuaj. 📍 •instalime dheamp; projektime. 🏠🔋 •riparime dheamp; gjetjen e defekteve ne rrjet. 🛠️ •led lights , spots 💡 •c...
04/05/2024 19:15

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
📑dhenbsp; ofrohen perkthime anglisht-shqip dhe anasjelltas:▪dhenbsp; 365 fjale faqja, fillon nga 700 leke faqja deri ne 2500 per faqe .▪dhenbsp; varet pagesa nga materiali qe do te perkthehet, ...
02/05/2024 10:03

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Jeni ne kerkim per te pastruar shtepin nga punimet qe jan ber kontaktoni +306955391880 whatsapp     jeni ne kerkim per te pastruar     shtepin tuaj , sanitare ditore!!     mund te kontakt...
01/05/2024 01:13

Zona: Qender
📱 servis celulari cimi✅ ofron sherbimet:💠nderrim kamerash te telefoni💠nderrim boksi/mikrofoni💠nderrim baterish💠nderrim ekranesh💠nderrim porte karikimi💠 riparim i defekteve te nd...
25/04/2024 19:29

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔹️ plan rilevime 🔹️ plan vendosje 🔹️ planimetri 🔹️ rilevime inxhinierike/kadastrale 🔹️ piketime 🔹️ ndarje/bashkim pasurie 🔹️ vleresim pasurie truall dhe nderte...
22/04/2024 14:34

Zona: Qender
📱 servis celulari tani✅ ofron sherbimet:💠programime💠aksesore per celulare💠riparime telefonash💠mbledhim telefona te perdorur📍 adresa: lagja kongresi permetit,prane valutes, fieri, ...
22/04/2024 13:19

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New