🏡 holiday arrangements

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Qender
Almare event prej disa vitesh ofron sherbime ne fushen e organizimit dhe menaxhimit te eventeve te ndryshme.dhenbsp;✅cfare ofron almare event:dhenbsp;🎈festa ditelindje🥂pervjetore👰festa beqa...
25/05/2024 17:27

Zona: Brryli
🎉 unique events ledioorganizojme festat me te bukura per ditet speciale te femijeve tuaj!stafi yne eshte i perkushtuar ne perzgjedhjen e idese, krijimeve, organizimeve te festave me personazhe te a...
24/05/2024 14:25

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎉 animatoret festa smile🎊 organizojme evente per femije me personazhet e tyre me te dashur.💃 bejme dekorime ambjentesh per te gjitha festat tuaja📍 adresa: tirane📲 kontaktoni me ne ne nu...
24/05/2024 10:23

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Agjensia m-event realizon deshirat tuaja per te krijuar eventet tuaja me te rendesishme ne ditet me te bukura te jetes tuaj.dhenbsp;✅sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;🥂dekore ambjenteshdhenbsp;🎁dek...
24/05/2024 10:21

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎊 animatoret sweet dreams ofron planifikime eventesh te ndryshme duke e kthyer diten tuaj me te rendesishme ne nje enderr te realizuar.dhenbsp;✅cfare ne ofrojme:dhenbsp;🎁organizime festashdhen...
24/05/2024 10:20

Zona: Zone Periferike
🎉 per ditelindje unike➡️ jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. t ediplomuar ne akademine e arteve ne tirane per aktrim dhe e njohim ne detaj marred...
22/05/2024 20:53

Zona: Kamez/Paskuqan
Çadra / tenda me qera, karrige, tavolina ,stola.Çadra te permasave te ndryshme si 3x3 - 4x4 - 4x5 - 5x5 - 5x10 etj, te pershtatshme per mbrojtjen nga kushtet atmosferike(transport montim ndricim etj...
22/05/2024 18:10

Zona: Zone Periferike
🎉 wedding planning kalimera dhe Ηand made by olga➡️Ηand made by olga bëhet gjithmonë e më shumë një brand i famshëm nga vetë nuset që na besojnë ditën më të çmuar të jetës së ...
20/05/2024 09:32

Zona: Qender
Agjensia radevent eshte gjithnje gati per te kthyer festat tuaja ne momente te paharrueshme dhe magjikedhenbsp;✅cfare ne ofrojme:dhenbsp;🥂planifikim eventesh🎈dekor salledhenbsp;🌸organzime d...
18/05/2024 12:43

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🎉 organizojmË ditËlindje dhe festa tË paharrueshme pËr fËmijË dhe tË rritur 🎉🎈sepse ne bËjmË super festË me super Çmim!* “profesionalizëm, dashuri dhe përkujdesje për çdo f...
17/05/2024 12:25

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎉 organizojme festa te ndryshme, te paharrueshme per cdo moshedhenbsp;🎈 dekoro festen tende me tullumbaca🎊 ngjyra detaje te ndryshme.💰 cmimi: 15000 leke📍 adresa: rruga ndre mjeda, tiran...
16/05/2024 19:41

Zona: Kamez/Paskuqan
Çadra tavolina karrige me qera tavolina rrethore ,drejtkendore dhe kokteili karrige te llojeve te ndryshme Çadra te dimesioneve te ndryshme 3x3 ,4x4 , 5x5 5x10 etj ...
14/05/2024 16:34

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Balloons dheamp; party vjen tek ju duke ua zbukuruar ditet me te lumtura te jetes tuaj me cdo artikull te nevojshem.dhenbsp;dhenbsp;balloons dheamp; party ofron dekore te te gjitha llojeve per cdo llo...
08/05/2024 23:55

Zona: Vore
✅ ofrojme:💠tenda💠 cadra💠 tavolina💠 karrige💠 stola me qeraper dasma evente dhe raste te ndryshme familjare📍 adresa: rruga aleksander goga, durres📲 per me shume kontaktoni ne numr...
07/05/2024 22:00

Zona: Qender
🎉 dekore dhe evente➡️ eshte gjithnje gati per te kthyer gezimet tuaja ne momente te paharrueshme dhe magjike😊 nese bashkohemi festa do te marre shkelqimin e deshiruar deri ne detaje✅ ofroj...
07/05/2024 12:28

Zona: Qender
Rita dekor vjen prane jush ne ditet tuaja me te rendesishme✅sherbimet qe ofron rita dekor:dhenbsp;👰dekorime ambjentesh per dasma dhe fejesa🎈ditelindjedhenbsp;🐣pagezime🥂ceremoni privatedh...
06/05/2024 09:13

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
...
27/04/2024 17:18

Zona: Vore
Ofrojme:💠tenda💠 cadra💠 tavolina💠 karrige💠 stola me qeraper dasma evente dhe raste te ndryshme familjare📍 adresa: rruga bardhyl, tirane📲 per me shume kontaktoni ne numrin e telefon...
19/04/2024 17:38

Zona: Qendra
🎉 dardheamp;dor agjensia qe ben ditelindjet dhe festat tuaja unike⏩ cfare ne ofrojme:💥dekore dasmash🎁dekore te personalizuara🎈dekore fejesash🐣baby shower⚡animator me personazhet me ...
19/04/2024 16:22

Zona: Qender
✅ ofrojme:💠podium💠 tavolina💠 karrigeper dasma evente dhe raste te ndryshme familjare📍 adresa: rruga indrit cara, kavaje📲 per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit! ...
18/04/2024 15:57

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New