🏡 education services

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 1 pending ADV
Zona: Fresku/Linze
⏩ kids kopsht dhe cerdhe✔️ ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje.➡️ kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj,➡️ trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe s...
30/11/2023 15:19

Zona: Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja
Qendra mrekullia me eksperience 20 vjecare ne treg ofron Çerdhe, kopesht, parashkollor dhe afterschool. vogelushet tuaj mund te behen pjese e qendres tone qe nga mosha 6 muajshe. afterschool per...
29/11/2023 13:40

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
...
24/11/2023 12:30

Zona: Qender
👶 kopshti ivina✅ ofron perkujdesje dhe edukim profesionale per te vegjlit tuaj✔️ ne ju garantojme se femijet tuaj do te marrin edukimin ne rrugen e gjate te shkollimit, do te zbulojne vlerat ...
23/11/2023 18:32

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Me nje staf profesionist dhe me eksperience ne kete fushe, kopshti jone u vjen ne ndihme te gjithe prinderve te cilet jane duke kerkuar nje ambjent cilesor per edukimin e femijeve tuaj. duke marre par...
16/11/2023 19:11

Zona: Laprake
Qendra e gjuheve te huaja ‘ lingua world’ ofron kurse te gjuhes gjermane intensive individuale per pergatitjen e studenteve nga niveli a1-c1 . ofrohen pergatitje per provimet e ndryshme si goethe ...
15/11/2023 21:19

Zona: Don Bosko
Ofrohet sherbimi after school per femijet nga klasa 1 deri ne klasen e 5. ne sherbim ofrohet edhe transporti i femijeve nga shtepia drejt qendres se kursit dhe anasjelltas. pagesa 15.000 lek/muaji....
02/11/2023 15:05

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroj kurse matematike individuale dhe ne grup, maksimumi 3 persona. klasa 6-9 eksperience 20 vjecare ne mesimdhenie. ...
02/11/2023 15:04

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
🏫 qëndra kampionët ✅ ofron shërbim passhkollor për të gjithë fëmijët nga klasa e parë deri në klasën e pestë.💠 asistim në çdo vështirësi për perfundimin e detyrave shkollore....
02/11/2023 09:05

Shkodra - Kurse Anglisht

Zona: Qender
Ofrojme kurse te gjuhes angleze per te gjitha grupmoshat online ose ne klase,duke filluar nga niveli fillester beginner dhe duke vazhduar me nivelet e tjera a1-b2. mesimdhenie me metodat bashkohore ...
24/10/2023 20:04

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚗 autoshkolla "drim"➡️ ofron kurse teorie dhe praktike sipas standarteve bashkekohore me inxhinierë dhe instruktor te kualifikuar. ofrojme kurse me makina automatike.dhenbsp;misioni ynë ësht...
19/10/2023 13:22

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Zhvillohen kurse ne lenden e matematikes nga klasa 1-12. gjithashtu ofrojme pergatitje per provimet e lirimit dhe maturen shteterore. adresa: 1. gjimnazi nils bor ne lagjen alki demi 2. prane ish dr...
10/10/2023 12:50

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Me nje eksperience shumevjecare, kopshti jone ofron komoditetin e duhur dhe gjithcka qe ben femijet tuaj te gezuar.dhenbsp;✅produktet dhe sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;📖anglishtdhenbsp;💃baletdh...
02/10/2023 20:10

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Përse duhet të zgjedhim kopshtin bletëzat?➡️ mësueset e kopshtit tonë i karakterizon një dashuri e vertetë për punën dhe angazhim i plotë me fëmijët. ato frymëzojnë tek fëmijët pas...
25/09/2023 07:23

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🏫 albania design academydhenbsp;⏩ shkolle 2 vjecare stilist-modelistshkollë profesionale 2 vjecare , stilim dizajn prerje - qepje ajo që deshiron te bëhet nje stiliste albanian design academy ...
18/09/2023 12:58

Zona: Qender
Prinder qe punojne me orar te zgjatur ,plot me angazhime dhe nuk dijne ku ti besojne femijet e tyre? ne ofrojm babysitting me orare te ndryshme nga mosha 3 vjec e lart, perkujdesje ditore per femije m...
30/08/2023 14:31

Zona: Brryli
🚗 autoshkolla "musha"eshte nje autoshkolle me pervoje mbi 10 vjet, nje autoshkolle me staf te kualifikuartek kjo autoshkolle praktika behet me mjete tip mercedes -benz 250 d teoria behet me kompju...
25/08/2023 02:39

Zona:
Të nderuar prindër! jeni duke kërkuar për çerdhen apo kopshtin e duhur për fëmijët tuaj ? kërkoni një institucion që ka eksperiencë, staf të përkushtuar, kurikula europiane gjithëpërf...
08/08/2023 10:03

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Familje ne zvicer kerkojne te punesojne dado per femijet te kujdeset per nje vajze 2 vjece nuk nevojitet eksperience pune mosha 27-42 vjece nisja urgjente ...
01/08/2023 22:46

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
🏫 instituti i edukimit barleti, nje organizem nderinstitucional me ne perberje te tij 9 pedagoge te jashtem, me tituj dhe grada shkencore te fituara brenda dhe jashte vendit, si dhe kontribute te n...
25/05/2023 12:54

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New