🏡 construction and restructurings

🕵 Online 2 visitors | ⏳ 0 pending ADV

Tirana - Pllakaxhi

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofrojm shtrime dhe veshje pllake ne cdo ambjent ku ju keni nevoj per me teper informacion na kontaktoni. ...
27/05/2024 12:04

Zona: Zone Periferike
⏩ mabe plastikdhenbsp;✔️ ndertojme forte te jetoj gjate➡️ firma mabe plastik e shenjon fillimin e aktivitetit te saj qe ne vitin 1993 ne qytetin e patosit. me kalimin e viteve u fuqizua fale...
27/05/2024 11:21

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👷 kompania “arlis – ndërtim” shpk eshte krijuar nga ortaku i vetëm i saj z. armand lilo, me selinë rr: “muhedin llagani”, pallati 12 katësh (vala), kati. 1, nr. 7, pranë policisë ba...
25/05/2024 17:38

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
👷 eco color operon në tregun shqipëtar me një gamë të gjerë produktesh:💠 bojra akrilike për fasada💠 bojra ekologjike dhe superlavabile për ambjente të brendshme💠 bojra termoizolue...
24/05/2024 17:02

Zona: Zone Periferike
👷‍♂️ punime gipsi " anastasi decor"✅ ju ofron:💠 tavane te varur💠 mure ndares💠 dekorime allcie💠 patinim dhe lyerje etj.📍 adresa: tirane📲 per me teper kontaktoni ne numrin ...
23/05/2024 11:16

Tirana - Skela Me Qera

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofrojme sherbime skelerie montim cmontim skela me qera ...
22/05/2024 18:39

Zona: Qender
Ofrojme sherbime catishe. ustai kryesor me experience me shume se 20 vite ne greqi dhe ne shqiperi. kualitet i larte i punes. ndertim catishe nga e pare duke fillur nga plani dhe planifikimi i struktu...
22/05/2024 15:09

Zona: Laprake
👷 usta pllakash dhe parketi ➡️ bejme shtrime pllakash dhe parketi per banjo dhe kuzhina➡️ ofrojme riparime hidraulike dhe tualetesh📍 adresa: rruga miftar gerbolli, tirane📲 per me shu...
21/05/2024 21:21

Zona: Laprake
👷 usta pllakash dhe parketi ➡️ bejme shtrime pllakash dhe parketi per banjo dhe kuzhina➡️ ofrojme riparime hidraulike dhe tualetesh📍 adresa: rruga miftar gerbolli, tirane📲 per me sh...
21/05/2024 21:09

Zona: Zone Periferike
👷 kompani ndertimi➡️ ardeon stones prej shume vitesh ne treg kthen punen mbi gur dhe mermer ne art duke ju perkushtuar dhe me seriozitet per te arritur ne maksimum cdo kerkese tuajen✅ ofrojm...
20/05/2024 21:15

Durres - Sistem Kapote

Zona: Zone Periferike
Bejme sistem kapote(veshje fasade) per termo-izolimin e shtepise tuaj. ...
20/05/2024 18:39

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
👷 punime alumini dhe xhama✅ ofron punime per: 🔸 dritare 🔸dyer🔸 vetrata🔸 pasqyra🔸 kabina dushi🔸 grila🔸 prerje dhe montim xhamash📍 adresa: kombinat, tirane📲 per me shum...
20/05/2024 16:11

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Grup pune per punime pllakash tirane. shtrime dhe veshje pllakash per biznese apo ambjente te ndryshme. gjithashtu parket laminat. per info kontakt ...
20/05/2024 11:06

Zona: Zone Periferike
👷 shkoza constructiondhenbsp;ofrondhenbsp;punime ndertimidhenbsp;te ndryshme si:dhenbsp;termoizolime, hidroizolime, punime gipsi,dhenbsp;patinime, lyerje, sisteme kapot, mure, suva, shtrime pllakas...
18/05/2024 11:42

Zona: Laprake
✅ ofrojme:➡️ tulla shamat te reja dhe te perdorura ne forma ngjyra dhe permasa te ndrysheme per:💠 veshje ambjentesh,💠 oxhaqe,💠 furra, 💠 zgara,💠  blloqe betoni,💠 mbulesa mur...
17/05/2024 16:33

Zona: Qender
⏩punime gipsi👷‍♂️papi gips✔️ofron rikonstruksione te objekteve te ndryshme banimi dhe industriale➡️rikonstruksion te fasadave te jashtme, lyerjen e fasadave, etj.bejme veshje me sis...
14/05/2024 17:20

Zona: Patos
👷 genti 001 shpk operon në fushën e tregëtimit me shumicë dhe pakicë të materialeve të ndërtimit, prodhime produktesh betoni, transport rrugor mallrash dhe inertesh, firmë konstruksioni n...
14/05/2024 15:59

Zona: Zone Periferike
✨kompani ndertimi  👷‍♂️ hysko shpk me nje eksperience prej 20 vitesh ne tregun e materialeve te ndertimit ofron sherbim cilesore, porosi te shpejta dhe te sigurta ⏩ofrojme:➡  konstr...
14/05/2024 14:13

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New