🏡 health and beauty services

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 1 pending ADV
Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
⏩ klinika mjekesore “pro-life”eshte pjese e grupit fefa shpk, e licensuar nga ministria e shendetesise me date 24.07.2007 per ushtrim aktiviteti privat ne fushen e shendetesise dhe sherben si qe...
21/02/2024 12:40

Zona: Qender
🍀qendra diagnostike medicare👉e profilizuar ne imazherine diagnostike, me eksperience 20 vjecare, nje rrjet te gjere klinikash ne vend , qendra diagnostike medicare ofron sherbim efikas me mjeket...
21/02/2024 10:52

Zona: Qender
🔬klinika albrus👁👉klinika ofron🔹diagnoze precize - ekzaminimet periodike te syrit jane nje pjese e rendesishme e kujdesit shendetesor. shume probleme te syrit dhe te shikimit nuk kane shenj...
21/02/2024 07:32

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
🎀 klinika “femën” është një qendër mjekësore e specializuar për shëndetin e grave dhe vajzave. duke qenë një qendër e themeluar fillimisht nga gjinekologë, në themel të shërbimev...
20/02/2024 12:35

Zona: Qender
🏥 klinika estetike ne durres⏩ klinika demiraj✔️dermatologe e kualifikuar në vende të ndryshme të botës, specialiste me përvojë dhjetëra vjeçare të dëshmuar, kompetencë aktuale dhe ...
20/02/2024 08:18

Zona: Qender
🩺klinika e psikologjise 👩‍⚕️ phd/dr. “arbjola halimi”✔qe prej vitit 2015, klinika ofron sherbim profesional dhe te sigurt me dr, arbjola halimi lektore prej vitit 2004 e psikologjise...
19/02/2024 23:41

Zona: Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
🦷klinika dentare brahimllari🦷👉klinika dentare dr. lumturi brahimllari ofron shërbime multidisiplinore në rehabilitimin e shëndetit tuaj oral.✅ ofrohen sherbime:💠 zbardhim💠 heqje g...
19/02/2024 22:15

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🩺klinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
19/02/2024 22:15

Zona: Zone Periferike
💟dhenbsp;klinika kardiologjike austriakedhenbsp; mbajmË zemrËn tuaj tË shËndetshmedhenbsp;✅dhenbsp;së bashku do të kujdesemi për shëndetin kardiak duke kryer çdo kontroll apo analizë dh...
19/02/2024 17:10

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🩺 klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise✅ misioni i klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj ...
18/02/2024 17:42

Zona: Qender
🩺 klinika mjekesore kristi, korce➡️ klinika mjekësore "kristi" është një klinikë multidisiplinare me një eksperiencë të gjatë në dhenien e kujdesit shendetesor parësor dhe atij tëdh...
18/02/2024 11:11

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroj fizioterapi ne shtepi per femije dhe te rritur ne patologji si : -tortikolis kongenital - skolioza - paraliza cerebrale spastike - pleksus brakial - avc ishemik - cervikalgji - lumbalgji ...
17/02/2024 23:17

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📣klinika endoskopike lavita🩺klinika la vita nisi aktivitetin e saj ne vitin 2008 ne kavaje. ne gusht 2012 u hap ne tirane nje dege e re e kesaj klinike, e specializuar ne procedurat endoskopike....
17/02/2024 19:37

Zona: Qender
🩺 klinika gjinekeologjike irina , e specializuar për obsetër-gjinekologe në rusi.🎗  cdo grua nuk duhet të harrojë kurrë që shëndeti ka një ndikim te rendesishem në jetën e saj. për ...
16/02/2024 12:32

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
🧬klinika gjinekologjike endoskopikedhenbsp; gea🩺➡️ tani kemi ge voluson e8, highdhenbsp; definition live, e cila shfaq pamje fetale realiste me një rezolucion të lartë, që do tju japin i...
15/02/2024 12:01

Zona: Kamez/Paskuqan
🦷materiale dentare tiranë🦷👉depo dentare voleto dental ofron te gjitha produktet e nevojshme dentare per ju dhe kliniken tuaj:🔹poltroni dentar🔹 angla, mikromotor, aerotor🔹 shiringe u...
14/02/2024 11:30

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
👉iris cosmetic albania është kompania lider ne distribucionin e produkteve kozmetike në shqipëri, pas shume vitesh përvoje në ketë fushë, ne kemi ngritur sukseshëm biznesin tonë si një n...
13/02/2024 14:52

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
📣fizioterapi kineze ne tirane📣👉ne qendren tone  #taichicenter  ofrohet fizioterapi kineze. 🔹ofrojme trajtim me rezultate të kënaqshme trajtojme:1. dhimbjet e mesit (si pasoje e hernie...
09/02/2024 13:34

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
🩺 qendra orthodhokse diagnostike “ungjillezimi”nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profe...
09/02/2024 12:32

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
📣klinika gjinekologjike lindi🩺pas me shume se 15 vite eksperience ne spitalit publike dhe private, ne janar 2019 u hap klinika obstetrike gjinekologjike lindi.👉sherbimet :✅ndjekje shtatzen...
09/02/2024 10:19

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New