🏡 transport and infrastructure services

🕵 Online 1 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Vore
🚐 frozen transe krijuar qe prej vitit 2015, frozen trans ofron per klientet e saj siguri, shpejtesi dhe fleksibilitet ne transportin nderkombetare te mallrave ➡ disponojme nje numer te konsiderue...
27/05/2024 11:17

Zona: Qender
🚌vataksi travel - agjensi udhetimeshne ju garantojme oferta fantastike ✅ofrojme:✈️ bileta avioni🚌 bileta autobusi✔️ paketa udhetimesh ne grup dhe individuale✔️ prane nesh do te gj...
27/05/2024 10:17

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🏝  matias travel ✅ ofron udhetime cdo dite ne gjirin e lalzit📍nisje cdo dite tek:♥️ ora: 06:30 shkolla harry fultz💜ora: 06:30 pazari i ri (sheshi avni rustemi)💚ora: 07:00 stadiumi ...
27/05/2024 08:29

Zona: Kamez/Paskuqan
✅ transport te mallrave te ndryshem me kamion me vinç dhe kamion te mbuluar me pedane💠 sherbime me vinç. ⌛ sherbim 24 ore ne te gjith shqiperine.➡️ transporte mallrash si:💠 paleta💠...
26/05/2024 15:44

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚌 agjensi udhetimite gjithe ne sherbim te pasagjerit në këtë mënyrë kemi realizuar një harmonizim të plote të ambicjes tonë “gjithmon te paret” dhe kërkesave gjithmon në rritje të k...
26/05/2024 07:59

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚐 transport mallrash idrizidhenbsp;➡ ofron transport mallrash dhe materialesh te ndryshme ngadhenbsp;angliadhenbsp;ne shqiperidhenbsp;dhe anasjelltas. qytetet ku ne operojmë në angli janëdhenb...
25/05/2024 17:03

Zona: Zone Periferike
🚌 agjensi udhetimi per linjat:📌 greqi 📌 maqedoni 📌gjermani📌 austri📌 zvicer📍adresa: tirane📲 per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit! ...
25/05/2024 17:01

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚌ola traveldhenbsp;✅ ofron:🔹bileta avioni🔹bileta tragetidhenbsp;🔹bileta autobusidhenbsp;🔹paketa turistikedhenbsp;🔹 rezervime hoteleshdhenbsp;🔹siguracione shendeti ne udhetimdhen...
25/05/2024 14:16

Zona: Zone Periferike
🚚 alushi-trans✅ ofron shërbim:💠 transporti të pjesshëm dhe të plotë të mallrave 💠 nga shqipëria- itali, portugali, gjermani, angli etj.dhenbsp; dhe anasjelltas💠 asistencë doganor...
25/05/2024 14:10

Zona: Zone Periferike
“el trans logistik” eshte nje kompani transporti ne shqiperi e themeluar ne vitin 2008 me kapital teresisht shqiptar.aktiviteti kryesor i kompanise eshte transporti i mallrave brenda dhe jashte ...
25/05/2024 14:01

Zona: Qender
🚌agjensi udhetimesh "leo dheamp; daniele travel belsh ✅ ofron:💠 paketa turistike ne te gjithe europen✈️ bileta avioni🚢 bileta trageti🚌 bileta autobusidhenbsp;📌itali, greqi, gjerma...
25/05/2024 10:37

Zona: Zone Periferike
🚌 agjensi udhëtimi mario✔️për më shumë komoditet,korrektësi dhe çmime shumë konkuruese për të gjitha udhëtimet jashtë vendit.📌shqiperi - itali - shqiperi 📍adresa: rruga jorgji...
25/05/2024 09:00

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
🌍 agjensia diamant travel📌 shqiperi - gjermani- shqiperi📌 shqiperi - itali- shqiperi➡️ nisja e rradhesdhenbsp;✔️ vetem me pasaporte🔴 pa vaksine🔴 pa ftese pritese apo prenotim ho...
25/05/2024 08:17

Zona: Lungomare
🚕 kerkoni taksi?➡️ 'alo taxi' eshte zgjidhja juaj! 👉merrni sherbimin me te mire te taksise ne qytetin e vlorës.✔️personel korrekt dhe te besueshem.dhenbsp;📍adresa: vlore📲na konta...
24/05/2024 20:40

Zona: Patos
🚌 ne ju ofrojmë kontejnerë transporti të përdorur dhe udhëtime (të reja) të para me çmimet më të mira.✅ ne ofrojmë kontejnerë prej 6 m (20 këmbë), 12 m (40 këmbë), 3 m për kontej...
24/05/2024 18:45

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Dhenbsp; 🚐marjusi transport dhenbsp;✅ofron transport mallrash kudo ne shqiperi dhe jashte shqiperise🔹 transport mallrash🔹 kombetar dhe nderkombetar🔹 Çmontim dhe ambalazhimdhenbsp;🔹 t...
24/05/2024 17:36

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
✅ ofrojme:💠 transport mallrash💠  puntor per ngarkim-shkarkim⏳ jemi ne dispozicionin tuaj 24 ore📍 adresa: astir, tirane📲 per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit! ...
24/05/2024 17:34

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🚌 helios travel është nje kompani autobusash me qendër në itali e cila ofron udhëtime me autobus nga italia për në shqipëri e anasjelltas. mbulojmë pjesën më të madhe të qyteteve it...
24/05/2024 03:28

Zona: Qender
🚗agjensia e udhetimeve “elba travel” ✅ ofron:🔹autobuza per udhetime ne greqi🔹autobuza per udhetime ne stamboll🔹agjensi turistike🔹profesioniste ne fushen e udhetimit🔹planifikim ...
23/05/2024 11:34

Zona: Zone Periferike
Sherbime per transportimin e mallraveju mundesojme transferimin e: zyrave , shtepiave , lokaleve , dyqaneve dhe magazinaveÇ’montim-montim dhe paketimi i materialevepunetoret per ngarkim dhe shkarki...
22/05/2024 18:30

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New