340x230    340x230

🏡 artistic services

🕵 Online 0 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Porositni tani portretin tuaj ose te njerezve tuaj me te dashur ne whatsapp ose ne faqen tone te instagramit @portreti.im ...
22/01/2023 16:47

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
🖼️ piktura xhami per festat e fundvitit✅ festat po afrojne, pikturoni bizneset tuaja me ne!💠 pikturojme fasadat e bizneseve tuaja per festat e fundvitit📍 adresa: rruga sami frasheri, tira...
15/11/2022 17:44

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
💃 lovedheamp;dance✅ ofron kurse te kercimeve latine si: 💠 salsa💠 bachata💠 merengue💠 cha cha cha💠 rueda de casino💠 bali di gruppo💠 jive💠 rumba 💠 tango behuni pje...
10/10/2022 22:40

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
⏩ punime dore me grep💠 bejme punime dore me grep sipas porosivedhenbsp;💠 mund te realizojme punime nga me te ndryshmet kundrejt porosivedhenbsp;💠 bejme dantella dhe punime te tjera💠 mari...
25/09/2022 16:28

Zona: Qender
Dhenbsp;Çifteli e punuar në mënyrë artizanale📍 adresa: shkoder📲dhenbsp;per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit! ...
22/09/2022 20:17

Zona: Brryli
⏩ kurse paino per femije🎹 ofroj kurse pianoje per femije (fillestare dhe jo fillestare). ✅ kam 12 vjet qe studioj ne degen e pianos, dhe momentalisht studente ne universitetin e arteve tirane. ...
07/02/2021 16:54

Zona: Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
💃 qendra performance✅ ofrojme kurse ne dege te artit si:💠 piano💠dhenbsp; kitare💠 violine💠 bateri💠 kenge💠 balet klasikdhenbsp;💠hip-hop💠 pikture💠 aktrim💠 zumba dheamp;...
12/01/2020 21:48

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
⏩ studio kavalet➡️ ne jemi pedagogë dheamp; studentë të mrekullueshëm dhe krijues të artit në studio kavalet. ne dëshirojmë të mësojmë, të eksplorojmë, të mendojmë, të ndjejmë, ...
11/01/2020 01:21

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New