Bejme mobilje me porosi si dhe ofrojme kende divanesh me cmim te leverdisshem Tirana

Furniture services 06/05/2024 14:25 Post ID: 30267


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Fresku/Linze
Address Rruga Marie Kraja, Tirana, Albania - Maps
Reads 2313

βœ… Ofrojme:

πŸ’₯ Kende divanesh me cmim duke filluar nga 32000 

πŸ“Œ Bejme dhe me porosi sipas deshires suaj( cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore )

✨ Shumellojshmeri ngjyrash


πŸ“žPer me shume informacion na ndiqni ne faqen tone te instagramit: kende_divanesh_poni si dhe na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

πŸ“Adresa:Rruga Marie Kraja ,Tirane