Blejme/shesim mobilie,bejme montime/cmontime si dhe transport. Tirana

Furniture services 02/12/2023 08:14 Post ID: 43674


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Kosovareve - Maps
Reads 694

Ofrojme:

▪ Blerjen-shitjen e mobilieve te perdorura

▪ Berja e montimeve-cmontimeve

▪ Riparime mobiljesh

▪ Transporte te ndryshme

📞Per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit

📍Adresa:Rruga Kosovareve ,Tirane