Kopshti ofron Balet, Muzik, Anglisht, Udhetime te ndryshme dhe Aktivitete fizike ne natyre Tirana

Education Services 02/10/2023 20:10 Post ID: 80673


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania - Maps
Reads 429

Me nje eksperience shumevjecare, kopshti jone ofron komoditetin e duhur dhe gjithcka qe ben femijet tuaj te gezuar. 

Produktet dhe sherbimet qe ofrojme: 

📖Anglisht 

💃Balet 

⛹️‍♀️Aktivitete fizike ne natyre

✍️ Hapesire rekreacioni 

🎶Muzik

🌴Udhetime te ndryshme 


Ofrojme per te gjithe femijet tuaj mbeshtetje, harmoni, ngrohtesi dhe shume dashuri ne nje mjedis te sigurt dhe edukues. 


📍 Adresa: Rruga Nikolla Jorga, Tirane

📞📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: