Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 650 Euro. Tirane

Shtepi me qera 13/08/2023 17:31 Post ID: 162415


Pagesa

650 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 166,228 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa qytet studenti - Harta
Lexime 60

Tek Qytet Studenti, rruga Gramoz Pashko jepet shtepi private me qera 2+1, 2 tualete, oborr, kati 1, me siperfaqe 130 m2, e mobiluar ne menyre bashkekohore, me pasrket, Disponon edhe vend per parkim,

Tarife sherbimi agjencie gjysme qeraje.                        Kerkohet muaji i pare, muaji i fundit dhe 2 muaj garanci.

Jepet me qera   650 euro/muaj