🏡 ndarje qeraje me djem

🕵 Online 491 lexues | ⏳ 13 njoftime ne pritje     Print

550 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Shkolles Besnik Sykja Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,i Mobiluar 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.78 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga ramazan demneri prane shkolles se mesme besnik sykja jepet me qera apartament 2+1+2, 110 𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 d...
📅 Date: 10/12/2023 10:08

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Secret Garden Reidence, Teg, Tirane. Li35746

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 104 m2. • kati 1 • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. • ...
📅 Date: 10/12/2023 11:07

800 Euro - 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi ( Ngjitur Delijorgjit - Blv ) K5, Pllt I Ri - Mobilim Ciles. | Elektro A++ Kondicioner | Kuzh E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera 2+1+2wc ( bulevardi gjergj fishta/ ngjitur me deliorgjin  / hilton garden) me 1 vend parkimi - kondicioner, lavastovilje- njëra nga dhomat e gjumit e re - shumë shtëpi e madhe edhe e...
📅 Date: 10/12/2023 13:37

45,000 Leke - Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2, I Mobiluar. 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Tek vilat gjermane rruga fuat toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi ...
📅 Date: 10/12/2023 18:48

550 Euro - Rruga Mine Peza ,prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar. 550euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga mine peza ,prane prokurorise se tiranes jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 76𝐦2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet  , 1 dhome gjumi ...
📅 Date: 10/12/2023 21:20

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 10/12/2023 22:39

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate Fz Construction 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
2+1+1 verandesip 110m2kat 2 banimrr hamdi sina,kompleksi fz construksioncmimi 600 euro me post parkimi jasht pallatit...
📅 Date: 10/12/2023 23:03

43,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Ne Myslym Shyr

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet ap me qera 1+1 i mobiluar, 63 m2 ne rrugen myslym shyri buze rruges prane karburantit. ...
📅 Date: 11/12/2023 20:05

35,000 Leke - Fresku ,ngjitur Me Restorantin

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet ambient bashkohor i gjithi i arreduar parking personal i perfshire ne Çmim kontakt whatsapp ...
📅Date: 11/12/2023 20:13

250 Euro - Apartament 1+1.prane Marinaj Hotel.astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 prane marinaj hotel shtepi e re private me termoizolim e mobiluar dhe e pershtatshme per 3 persona jepet per cifte ose vajza mundesi parkimi prane baneses ...
📅Date: 11/12/2023 20:11

60,000 Leke - Rruga Kavajes Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar Cdo Gje E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga kavajes jepet me qira apartament 2+1i mobiluar ne gjendje te re .apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistus. sistem ngrohje ftohje, jepet per here te pare me qira...
📅Date: 11/12/2023 20:10

600 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rruga E Kavajes (id B210523) Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek rruga e kavajes, ne kompleksin square 21, jepet me qera apartament 1+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 70 m2, kati i 4, pallat i ri, me ashensor, e mobilur ne menyre bashkekohore. g.q.tarife sherbi...
📅Date: 11/12/2023 20:08

40,000 Leke - Jepet Me Qira Apatament 2+1 Tek Rr.durresit/ 40'000 All

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apatament 2+1 tek rruga e durrsit, prane colosseo kati 1 siperfaqja:80 m2 i mobiluar organizohet: *sallon ndenje + ambient gatimi *2 dhoma gjumi *1 tualet vendodhja: rrug...
📅Date: 11/12/2023 20:07

34,900 Leke - Jepet Me Qera 1+1 Mobilim I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 me nje mobilim te ri e cila jepet me qera per here te pare e pershtatshme per 2 persona e pershtatshme per 2 vajza shume prane stacionit te autobuzit ...
📅Date: 11/12/2023 20:02

250 Euro - Jepet Me Qera 1+1 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
41.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera gazonjere kati par pallat egzistus ne shkoll te bashkuar cmimi:250 euro tel,whatsapp:0692823663...
📅Date: 11/12/2023 20:02

400 Euro - Qera, Super Apartament 1+1, Ali Demi, Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar ne zonën e ali demit, pranë tregut elektrik. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja bruto e apartament...
📅Date: 11/12/2023 20:01

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar, Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar. 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 bal...
📅 Date: 10/12/2023 15:07

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 10/12/2023 18:55

1,100 Euro - Premium Ap 2+1+2wc & Post Parkimi **garazh ( Liq I Thate - Park Life Residence ) 37k€ Investim | Arreduar & Dizenjuar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira ultra apartament unik 2+1+2wc+1 ballkon ( zona e  liqeni te thatë, rezidenca park life ) (107m2) i investuar në detaje me arkitetekt një kosot mbi 37k  | Çdo gjë e re dhe e pa pë...
📅 Date: 10/12/2023 19:41

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 10/12/2023 22:02

1,600 Euro - Elite Apt: 3+1+**2wc & **2 Poste Parkimi ( Res. Secret Garden - Teg ) Investim I Ri & Dizajn Me Arkitekt - Parekt, Elekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera apartament unik: 3+1+2wc+2 ballkone dhe depo - te residenca secret garden - ngjitur me teg ***përfshirë dy poste parkimi - kompleksi secret garden eshte nje nga komplekset me me te inv...
📅 Date: 11/12/2023 17:47

700 Euro - 2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner & Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 2+1 (bllok - pas xhekos, spar) vendndodhje fantastike - k2, pllt i ri me ashensor | i kompletuar dheinvestuar se fundmi | mobilim cilesore | kondicioner dhepajisje funksionale | park...
📅 Date: 11/12/2023 18:04

35,000 Leke - Apartament 1+1 Rruga 5 Maj Prapa Concord 35.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 kati 1 ne nje pallat ekzistues i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndoshet tek rruga 5 maj, 5 minuta ne kembe nga qendra concord cmimi:35.000 leke i diskutushem ...
📅Date: 11/12/2023 20:00

32,000 Leke - Kerkohet 1 Vajze Per Ndarje Qeraje, Zona Brryl

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.24 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet prane shkolles 4 deshmoret ne brryl. esht e rikonstruktuar dhe mobiliet jan te reja. aktualisht jemi 2 vajza ...
📅Date: 11/12/2023 19:59

400 Euro - Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shtepia 400€ 2+1 ne kushte shume te mira...
📅Date: 11/12/2023 19:57

35,000 Leke - 2+1/ Per 3 Studente/35.000 Leke / Rruga E Durresot

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Kati perdhe pallat me 2 kate e mobiluar ambasada kineze per studente 35.000 leke eeja real estate 0683693320 ...
📅Date: 11/12/2023 19:54

600 Euro - Apartament 2+1+2, Te Pallati Me Shigjeta , 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Agjensi morina jep me qera apartament 2+1+2, te pallati me shigjeta , 600€• tipologjia: 2+1+2• adresa: te pallati me shigjeta, rruga e kavajes• i mobiluar e kompletuar• kati 9 me ashensor•...
📅Date: 11/12/2023 19:53

20,000 Leke - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje!...
📅Date: 11/12/2023 19:53

350 Euro - Qera(am360)apartament 1+1 Tek Thesari Shtetit Fresk Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Në fund te rrugës se thesarit jepet me qera apartament 1+1 ,kati i 3, ashensor, mobiluar, parket....
📅Date: 11/12/2023 19:52

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 10/12/2023 06:17

430 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Kodra E Diellit ) Pllt I Ri - Cdo Gje Akull E Re | Mobilim & Pajisje Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( kodra e diellit ) k1, pallat v 2019 | i investuar në detaje me cdo gjë te re dhe te pa përdorur- kondicioner - kuzhina ultra moderne me elektro a++ ndricim me spote, tava...
📅 Date: 10/12/2023 11:55

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Zona E Freskut/ 35'000 All

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 zona e freskut siperfaqe: 90 m2 kati 2 me ashensor jepet i mobiluar organizohet: - sallon ndenje + ambient gatimi - 2 dhoma gjumi - tualet hyrja ndodhet n...
📅Date: 11/12/2023 19:41

450 Euro - 📣qera, Aparatament 1+1📍ish Stacioni I Trenit, Tiranë.✨

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
📣qera, aparatament 1+1📍ish stacioni i trenit, tiranë.✨⚜️rezidenca avid⚜️ ndërtim i ri🪜 kati 4 (ashensor)📐 sipërfaqe 65 m²🛋️ i mobiluar• i investuar• sistem kondicion...
📅Date: 11/12/2023 19:39

33,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar Tek Amerikan 2 Prane Rruges Dibres Qsut!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament. apartamenti ka mobilim bashkekohore. ndodhet ne pallat te ri me ashensor. per nje vizite ne prone na kontaktoni! agjensi imobilare. apartamenti ndodhet prane fakultetit te ...
📅Date: 11/12/2023 19:39

420 Euro - Apartament Modern 1+1 Me Qira Te Tregu Elektrik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet me qira apartament i tipologjise 1+1+ ballkon te zona e ish tregut elektrik. apartamenti ndodhet ne kat te 2 ne objekt te ri te sapoperfunduar. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i ...
📅Date: 11/12/2023 19:39

420 Euro - Apartament Modern 1+1 Me Qira Te Tregu Elektrik!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet me qira apartament i tipologjise 1+1+ ballkon te zona e ish tregut elektrik. apartamenti ndodhet ne kat te 2 ne objekt te ri te sapoperfunduar. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i ...
📅Date: 11/12/2023 19:36

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.59 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament ne yzberisht kati 3 e mobiluar 90m2 cmimi;35000l ne muaj ...
📅Date: 11/12/2023 19:31

400 Euro - Apartment Per Qera 1+1, Astiri, 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.05 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartment per qera 1+1 📍 astir, prane viles l mobilim i ri, i pabanuar me pare pallat i ri me ashensor cmimi 400 euro...
📅Date: 11/12/2023 19:29

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Prane Uet, Tirane.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 per qera pranë uet. informacion mbi garzioneren: • sipërfaqe ambienti : 62 m2 • kati 2 • tualet • kondicioner • e përshtatshme për 3 persona . për ...
📅 Date: 10/12/2023 23:01

600 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga Riza Cerova, Prane Shkolles 4 Deshmoret Ne Tirane Id 42214518

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42214518 tek rruga riza cerova, prane shkolles 4 deshmoret, jepet me qera apartament 2+1 ne ndertim te ri me ashensor, apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5, siperfaqe 115 m², apartame...
📅 Date: 11/12/2023 11:18

650 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Tualete, Don Bosko, Tirane,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 per qera, në rrugën don bosko. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe ambienti : 100 m2 • kati 7 • 2 tualete • ndërtim i ri • i mobiluar në më...
📅 Date: 11/12/2023 16:20

500 Euro - Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, Tirane. Area36206

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 per qera, në kompleksin arlis, rruga e dibres. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe ambienti : 72 m2 • kati 11 • tualet • ndërtim i ri • i mo...
📅 Date: 11/12/2023 16:40

480 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Rruga E Kavajes Prane Globe Ne Tirane (id 42211247)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Id 42211247 rr. kavajes, afer globe, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kati 8 me ashensor, hyrja organizohet ne 1 ambient ...
📅 Date: 11/12/2023 20:07

420 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1+2, Fusha Aviacionit, Kompleksi Turdiuu

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 me 2 tualete, apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te pajisur me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar dhe ndodhet te fusha e aviacionit, kompleksi turdiu. ...
📅Date: 11/12/2023 19:29

350 Euro - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M² 350 Euro (gjimnazi Partizani)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin : • ambient ndenjie + ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet me dritare • ballkon • kati 4 • pallat ekzistues • 80 m2 për informacione më të d...
📅Date: 11/12/2023 19:27

30,000 Leke - Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.88 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi me qera 1+1 kati 3 nje vile private e mobiluar me dy krevat tek dhome ndenje guzhine preferohen 2 vajza ...
📅Date: 11/12/2023 19:25

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim