🏡 shtepi me qera per studente

🕵 Online 112 lexues | ⏳ 26 njoftime ne pritje     Print

8,500 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Komuna e parisit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet shtepi me qera ,per vajza studente,ambienti eshte i ri i kompletuar,uj drita 24ore me ashensore. ...

24/05/2023 17:54

33,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera kati 1 i nje shtepie priavte siperfaqja: 110 m2 e organizuzar ne : * dhome ndenje+guzhine * 2 dhoma gjumi * 1 tualet cmimi per qera : 33,000 leke adresa : ish fusha aviacionit e pershtatshme per 5 studente....

20/04/2023 10:32

20,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Durres Qender |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera per goca studente ne shkollen a .moisiu , spitalle durres., lagjia 18shtepia eshte e kompletuar smungon asgjecmimi 20000 leke te rejadrita uje te pa perfshira ...

27/08/2022 12:26

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Jepet me qera dublex 3+1 ne shtepi private, siperfaqe 120 m2, me oborr siperfaqe 150 m2. duplexi organizohet nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, kuzhine, salle ngrenie, 2 tualete, kondicioner, verande. jepet me qera edhe per studente. jepet me qera ...

26/08/2022 12:37

280 Euro - Jepet Me Qera Apartamenti

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartamentiapartamenti eshte i pershtatshem per cift ose 2 studentecmimi: 280 euro ose 30.000 all*ju lutem kontaktoni vetem nepermjet whatsapp* ...
📅 Date: 31/05/2023 18:10

37,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera Rezidenca Marga Kontakt 1+1, 64 M2

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
🏠 jepet apartament me qera 1+1, 64 m2       rezidenca marga kontakt 💸 cmimi :  370 mije leke, perfshire edhe administrimin  📍 adresa: rruga jordan...
📅 Date: 01/06/2023 12:53

700 Euro - 2+1+bllk ( Sh. Willson - Posta 8 ) K.3, Ashensor | I Kompletuar: Mobilim Cilesor, Sis. Chiller

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1+ballkon, i madh (97 m2) sheshi willson- posta 8 - super lokacion me mnd parkimi | kati 3, ashensor me cip | mobilim cilesore | sistem ekonomik chiller ne cdo dhome | ndric...
📅 Date: 01/06/2023 21:03

37,000 Leke - 🏢ne Zonen E Selites Prane Kodres Se Diellit Nr 2 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2+post Parkimi I Mobiluar. 37,000 L

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
🏢ne zonen e selites ,rruga e zallit prane kodres se diellit nr 2   jepet me qera apartament 2+1+2  ,me siperfaqe 90 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dh...
📅 Date: 01/06/2023 21:33

350 Euro - Apt 2+1+2wc ( Eleonora - K. E Diellit ) I Kompletuar: Parket, Kondicioner -- Elektrosh. Funksionale | Me Sh. Diell

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera apt 2+1+2wc dhe2bllk (prane eleonores - kodra e diellit) k4, pa ashensor -- i kompletuar, parket dhekondicioner inverter | kuzhine me cdo pajisje funksionale | dhoma gjumi te bolleshme |...
📅 Date: 01/06/2023 21:33

300 Euro - Apt 1+1 I Madh ( Prb Sofres Se Ariut - Rr. Elbasanit, Qs ) I Kompletuar, Kuzh. E Re **plot Diell

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 i madh 300 eu përball sofrës së ariut- kuzhina dhe kolltuqet e reja- e lyer e pastruar q3905te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- 1 sallon- 1 kuzhinë- 1 tualet-- sip totale; 85m2- s...
📅 Date: 01/06/2023 22:56

38,000 Leke - 2+1 (brenda Kmp. Mangalem - Ali Dem) Pllt V 2021 - I Ri & I Kompletuar: Dh. Gj Me Parket, Kondicioner & Kuzh. E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.00 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apt i ri ** 2+1 (brenda kompleksit mangalem - ali dem) pllt i v. 2021 (k4, ashensor) i kompletuar (do vendosen disa orendi extra) kuzhine totalisht e re - pajisje funksionale | kondicioner inverter | ...
📅 Date: 01/06/2023 23:08

400 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Ambasada Amerikane , Tek Fish Shop

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera tek ambasada amerikane , fish shopsip 80 m2 kati 3 godine 4 kateshe cmimi 400€ i diskutueshem ...
📅 Date: 02/06/2023 00:20

25,000 Leke - Don Bosko,furra Euxhenio

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi private e organizuar si pallat e gjitha e arreduar zone e qete dhe shume e preferuar ...
📅 Date: 02/06/2023 07:30

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament I Kompletuar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti esht i pershtatshem per 3-4 vajza...
📅 Date: 02/06/2023 07:28

430 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Don Bosko

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 te don bosko prape vizion plusitapartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno,2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkonapa...
📅 Date: 02/06/2023 07:26

35,000 Leke - 1+1/ Rruga E Kavajes /35.000/ Kati 5

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 26.10 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
1+1/ rruga e kavajes /35.000/ kati 5 eeja real estate 0683693320...
📅 Date: 02/06/2023 06:47

25,000 Leke - Shtepi Me Qera 1+1 250 Milek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi me qera 1+1 250 milek...
📅 Date: 02/06/2023 02:48

26,000 Leke - 26.000 Lek,1+1,fundi Rruges Jordan Misja

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 siperfaqe 63 m2 organizimi: ● dhome gjumi ● sallon + ambient gatimi ● tualet e mobiluar kati 2,ndertes 5 katshe adresa: fundi rruges jordan misja ...
📅 Date: 02/06/2023 01:53

32,000 Leke - Astiri,te Ozone

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Ngjitur me st e autobusit jepet apartament shume i kendeshem zone e qete dhe me hapsira per femije ...
📅 Date: 02/06/2023 01:51

300 Euro - Jepet Me Qera 1+1 Komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.32 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ofrohet per qera 1+1 prane komunes se parisit !! ndodhet ne katin e 1 ne nje ndertese ekzistuese. organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 sallon ndenjeje, 1 ambient gatimi , korridor dhe 1 tualet. jepet t...
📅 Date: 02/06/2023 01:44

650 Euro - Super Apartament Me Qera 2+1+2 , 📍rruga E Kosovarve 💶650€ E Mobiluar Pallat I Vitit 2022

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.44 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament me qera 2+1+2 , 📍rruga e kosovarve 💶650€ e mobiluar pallat i vitit 2022...
📅 Date: 31/05/2023 19:24

35,000 Leke - I Pabanuar Me Pare: 2+1 ( Fresk - Spar 2 ) K.3 - Totalisht I Ri & I Kompletuar - Kondicioner & Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
- jepet apartament tek fresku tek supermarket spar 2  totalisht i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire e pa banuar me pare dhe mibilimi totalisht i ri 100 m mbi restorant freskun- Çdo gje e re e pa...
📅 Date: 01/06/2023 12:59

400 Euro - Me Qera: 2+1+kuzh Vec & Depo ( Pallati Me Shigjeta - Blv ) Kt.7, Ashensor - I Kompletuar + Kondicioner **plot Diell

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: apt 2+1+kuzh me vete & depo ( pallati me shigjeta - bulevard ) vendndodhje shume e mire | kati i 7, me ashensor | apt i kompletuar, hapesire e bolleshme | kuzhine me vete ** orientim shum...
📅 Date: 01/06/2023 18:41

40,000 Leke - 🏢rruga Fortuzi, Prane Ministrise Se Drejtesise Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 40,000

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
🏢rruga fortuzi, prane ministrise se drejtesise dhe eco market, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 65 𝐦2, i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome ...
📅 Date: 01/06/2023 18:52

400 Euro - 1+1 **totalisht I Ri (afer Shk. Se Baletit - Rr. Elbasanit) Arredim Premium, Elektro A++, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (0.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Super apartament i ri 1+1 afër shkollës së baletit- Çdo gjë e re i bëri i gjithi i ri si apartament.- mobilimi i gjithi i ri- elektroshtëpiaket cilësore të reja- parket - kondicionerq3937te d...
📅 Date: 01/06/2023 21:03

26,000 Leke - Garzoniere E Mobiluar,astir Ozone

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
47.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Garzoniere me qera e mobiluar astire tek ozone ...
📅 Date: 02/06/2023 01:32

25,000 Leke - Jepet Me Qera Shtepi 1+1 Ne Rrugen Rruga Llazar Shpatini

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake 2.81 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera shtepi 1+1 ne rrugen rruga llazar shpatini shtepia ndodhet ne katin e 2 te nje vile , ka siperfaqe 97 m2 organizohet ne : * sallon + ambjent gatimi * 1 dhome gjumi * 1 tualet ...
📅 Date: 02/06/2023 01:32

400 Euro - 1+1 (perb. Delijorgjit - Rr. Kavajes) K.4, Ashensor - I Kompletuar: Mobilim Cilesore & Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: apartament 1+1+bllk, i bollshem dhe i mire investuar (perballe delijorgjit - rr. e kavajes) ballkon me pamje nga brenda pallatit pra i ndare nga zhurmat q3996te dhenat e ndarjes:- 2 dhom...
📅 Date: 02/06/2023 01:09

550 Euro - Modern: 2+1+verande ( Ish Restorant Durresi ) K.1 - 100% I Ri & Investim Premium: Elektro A++ *ndricim Me Spote Led

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Me qera: 2+1+verande - vendndodhje strategjike vetem 7 min nga qendra dhe me lidhje direkt me blv e ri dhe medresene- apartament i investuar ne detaje dhe me pajisje luksoze-mundesi parkimi para palla...
📅 Date: 02/06/2023 00:54

550 Euro - Apartament 2+1+2+parkim Me Qera Tek Fiori Di Bosko

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1+2 tualete + 1 post parkimi i perfshire ne cmim ne don bosko tek kompleksi me cilesor i zones "fiori di bosko" ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministrua...
📅 Date: 02/06/2023 00:44

200 Euro - Jepet Garzoniere Me Qera Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet garzoniere me qera tek rezidenca kodra e diellit 1 garzonierja eshte me sip. 30 m2 jepet e mobiliuar si ne foto per nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692031247 status new ...
📅 Date: 02/06/2023 00:43

23,000 Leke - Hyrje 1+1, Në Fund Të Rrugës 5 Maji, 23.000 Leke/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera apartament 1+1, në fund të rrugës 5 maji, 23.000 leke/muaj • tipologjia: 1+1 • adresa: në fund të rrugës 5 maji • e mobiluar • kati 1 në sht...
📅 Date: 02/06/2023 00:39

200,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Sheshi Willson

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament apartament 3+1 tek sheshi wilson perballe shkolles deshmoret e lirisekati 5 me 2 ashensorsiperfaqja 106 m2 cmimi 200.000 euro...
📅 Date: 01/06/2023 14:04

360 Euro - Jepet Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete & Oborr - K. E Parisit (prane Un. Barletit) I Kompletuar | Tualet I Ri - Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kati i pare i nje vile: 1+1+kuzh. me vete dheoborr - k. e parisit (prane un. barleti) i kompletuar | me hapesire te bolleshme | kondicioner inverter | kuzhine me cdo pajisje funksionale | tualet total...
📅 Date: 01/06/2023 18:55

14,000 Leke - Vajze Per Ndarje Qeraje-14 000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje, ne nje apartament 1+1, 50 m2, kati i 4, ashensor, prane ish fushes se aviacionit. shtepia e banueshme vetem per 2 persona. pagesa mujore 14 000 leke/muaj per pers...
📅 Date: 01/06/2023 22:27

27,000 Leke - Afer Shkolla& Kopeshti Publik & Urbani.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneZone Periferike 5.31 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Autobuzi kamez/institut-qender vetem 5 min, shkolla dhekopesht publik shume afer,,...
📅 Date: 02/06/2023 00:30

400 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Tek Ambasada Amerikane , Tek Fish Shop

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera tek ambasada amerikane , fish shopsip 80 m2 kati 3 godine 4 kateshe cmimi 400€ i diskutueshem ...
📅 Date: 02/06/2023 00:20

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apt.1+1 Tek Rruga E Kavajes.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Hyrje me ndricim natyral. totalisht e mobiluar. preferohen kliente afatgjate. zone e preferuar e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme , shume e preferuar per banim. ...
📅 Date: 02/06/2023 00:18

40,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera, Komuna E Parisit.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira tek komuna e parisit. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ambient ngrenie i vecuar, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri...
📅 Date: 01/06/2023 23:34

400 Euro - Apartament Me Qera Tek Kompleksi Kikat 1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet per here te pare -me qera te komuna e parisit - komplexi kika 1 - hyrja 74 metra katror kati 7 e mobiluar - pamja shum e bukur - 400 ero muaj - jo studente...
📅 Date: 01/06/2023 23:32

380 Euro - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 380 Euro , Stacioni I Trenit Te Ish Restorant Durresi.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1 380 euro , stacioni i trenit te ish restorant durresi. ndodhet ne katin e 2 pallat egzistues pa ashensor. organizimi: koridor, sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi , 1 tualet ...
📅 Date: 01/06/2023 23:20

350 Euro - Jepet 1+1 Rr Kavajes Perball Deliorgjit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 apartamenti ndodhet ne rr e kavajes perball deliorgjit kati 3 me 2 ashensor ballkon i mobiluar siperfaqia 90m2 cmimi:350€ i padiskutueshem&...
📅 Date: 01/06/2023 23:15

350 Euro - Japim Meqira Apartament 2+1 Te Rruga Besim Alla!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti nodhen ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor . jepet i mobiluar . organizohet ne dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje sallon ndenje . per me shume informacione me kontaktoni. ...
📅 Date: 31/05/2023 12:44

350 Euro - Jepet Garsionere Me Qera Kompleksi Kontak

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Garzoni me qera te kontakti...
📅 Date: 31/05/2023 21:58

600 Euro - Jepet Apartament Per Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament per qera te kompleksi turdiu ish fusha e aviacionit i sapo perfunduar.apartamenti eshte 120 metra guzhin ne vete dhome ndenje, 2 dhoma gjumi 2 banjo, ballkon.ndodhet ne katin e 5 i sa...
📅 Date: 01/06/2023 11:02

800 Euro - Jepet 2+1+2 Me Qera Ring Center

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament me qera 2+1+2 adresa : zogu i zi ( ring center ) kati 4 i mobiluar dhe pabanuar me pare siperfaqe: 114 m2 kondicjoner ne cdo ambjent cmimi : 800€ i diskutues...
📅 Date: 01/06/2023 17:16

350 Euro - Jepet 1+1 Rr Kavajes Perball Deliorgjit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 apartamenti ndodhet ne rr e kavajes perball deliorgjit kati 3 me 2 ashensor ballkon i mobiluar siperfaqia 90m2 cmimi:350€ i padiskutueshem&...
📅 Date: 01/06/2023 23:15

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1,i Mobiluar,kompleksi Kontakt.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Japim me qera apartament 1+1+garderobe te kompleksi kontakt prane 21 dhjetorit! apartamenti ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri. apartamenti ka mundesi per pos...
📅 Date: 01/06/2023 23:11

30,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar Te Kopshti Botanik , PranË XhamisË , TiranË

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar te kopshti botanik , pranË xhamisË , tiranË Çmimi :30.000 lekë / muaj vendndodhja: kopshti botanik,tiranë. apartamenti ndodhet në katin e 2- të t...
📅 Date: 01/06/2023 23:08

38,000 Leke - 2+1 (brenda Kmp. Mangalem - Ali Dem) Pllt V 2021 - I Ri & I Kompletuar: Dh. Gj Me Parket, Kondicioner & Kuzh. E Re

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.00 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apt i ri ** 2+1 (brenda kompleksit mangalem - ali dem) pllt i v. 2021 (k4, ashensor) i kompletuar (do vendosen disa orendi extra) kuzhine totalisht e re - pajisje funksionale | kondicioner inverter | ...
📅 Date: 01/06/2023 23:08

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim