Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 400 Euro. Tirane

Shtepi me qera 23/06/2023 12:38 Post ID: 135670


Pagesa

400 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 126.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 103,327 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Fatmira Agalliu - Harta
Lexime 20

Jepet me qera apartament 2+1 qe ndodhet ne kati i 3 i nje vile 5 katesh

Shtepia ka siperfaqe 125 M2 dhe organizohet ne :
* sallon plus ambjet gatimi
* 2 dhoma gjumi
* 2 tualetet
* 2 ballkone
Shtepia eshte e mobiliar dhe gjithashtu survejohet nga kamerat
Vendodhja: Selite e vogel, Rruga Fatmire Agalliu
Cmimi : 400 euro