🏡 shtepi me qera tek fresku

🕵 Online 447 lexues | ⏳ 56 njoftime ne pritje     Print

23,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera 2+1 tek fresku rruga muhamed deliu tek thesari e pamobiluar...

26/05/2024 13:42

23,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera tek zona e freskut...

07/04/2024 20:27

32,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet shtëpi me qera në fresk, tiranë.shtëpia ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, ka një dhomë gjumi, kuzhinë, aneks, banjo, ballkon, korridor.Është totalisht i mobiluar.jepet për kohë të gjatë, mbi 1 vit dhe për familjar...

25/02/2024 14:19

35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Prona te patundshme, me qera, apartamente 1+1 & garsoniereshtepi me qera - tek fresku, mbas restorant freskut, 70 m2, 35.000 lekei mobiluar, kati 5, ashensorpërshkrimdisponojme video per te krijuar nje ide me te qarte te apartamentitjepet me qer...

28/01/2024 11:46

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi me qera tek restorant fresku, ne zone shum te mire, kati i 2 dhe kati i 3 i nje vile ne vile perfshihen, kati 2: ka 2 dhoma gjumi+tualet + kati 3:ka holl bashke me kuzhin+tualet+dhome gjumi,me verand te madhe, sip totale 300 m2, i mobiluar...

01/06/2022 11:23

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet d...
📅 Date: 17/06/2024 19:13

400 Euro - Rruga Dibres Prane Viles Gold Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga dibres prane viles gold  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe  1 tuale...
📅 Date: 18/06/2024 10:47

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira apartamenti eshte i mobiluar  ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme me cdo gje kati i 2 banimi pallat me ashensor per me shume informacio...
📅 Date: 18/06/2024 15:45

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .i Mobiluar 37000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga  siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome ...
📅 Date: 18/06/2024 16:29

350 Euro - Apartament Ne Tirane, Qera Ditore, Mujore, Afatgjat.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamente familjare, te mobiluara totalisht. kontaktoni ne whatcap 00355698647610...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

460 Euro - Ne Zonen E Porcelanit Prane Universitetit Europian Te Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 Proces Mobilimi 460 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e porcelanit ,rruga xhanfize keko  prane universitetit europian te tiranes  jepet per here te pare me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 65𝐦2 ,ne proces mobilimi . apar...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

35,000 Leke - 1+1 Rr. Dibres (mbrapa Sp. Amerikan 2) K.4 (i Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Kuzh, E Re | Bllk Me Tende

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Me qera: apt 1+1 rr. dibres (mbrapa sp. amerikan 2) kati 4 (i fundit, pa ashensor) i mobiluar: me kuzhine, dollap dhe krevat te rinj | televizor i sapo vendosur | ballkon me tende | tualet funksional ...
📅 Date: 18/06/2024 20:40

42,000 Leke - Ne Zonen Astirit ,prane 2 Palmave Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 42,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen astirit ,prane 2 palmave  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 78 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2  dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 b...
📅 Date: 18/06/2024 21:10

450 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 𝐦², 1+1 i  mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 18/06/2024 21:23

35,000 Leke - Tek Ish Tregu Elektrik, Rr. Todi Shkurti Prane Kompleksit Grand, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish tregu elektrik, rruga todi shkurti  prane kompleksit grand, jepet me qera apartament  me siperfaqe 120  m2, 2+1  i mobiluar  dhe  organizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 18/06/2024 22:46

30,000 Leke - Ne Zonen E Freskut , Rr Muhamet Deliu Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.55 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e freskut , rruga muhamet deliu prane supermarket spar 2 jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngreni...
📅 Date: 18/06/2024 23:24

550 Euro - Apartament Me Qera 2+1 Myslym Shyri Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Në myslym shyri jepet me qera apartament 2+1 ,kati 1 banim, mobiluar ,ashensor, ballkone.cmimi i diskutueshëm!...
📅 Date: 19/06/2024 09:32

50,000 Leke - Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik | K.2 | I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Super apt.1+1 + ballkon me pamje nga liqeni artificial  📍liqeni artificial - afër kopshtit zoologjik (rruga peti, hotel sokrati )  ka pame te lire fantastike nga liqeni i tiranes | cdo g...
📅 Date: 19/06/2024 10:30

450 Euro - Qera(am442)apartament 1+1 Në Don Bosko Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Në don bosko ,pranë resorant bujtina e gjelit,jepet me qera apartament 1+1, kati i 6, ashensor, mobilim i ri....
📅 Date: 19/06/2024 12:19

40,000 Leke - Jepet Hyrje Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera, hyrje e mobiluar me te gjitha. ndodhet afer shkolles se "kuqe " rruga "qemal stafa " ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim, vetem 750 m nga qendra.  eshte e konceptuar ne ...
📅 Date: 19/06/2024 15:45

27,000 Leke - Apartment 1+1 Me Qera Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartment 1+1 mobiluar ndodhet prane ish venue ose varri bamit per me shume information me kontaktoni...
📅Date: 19/06/2024 16:43

28,000 Leke - 1+1,30.000 Lek,midis Fushes Aviacionit Dhe Zogut Te Zi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1ka nje siperfaqe prej 55 m2e organizuar ne:● dhome gjumi● sallon + ambient gatimi ● tualete mobiluar ne kushte komode kati 2,vile privatejepet vetem per goc...
📅Date: 19/06/2024 16:39

400 Euro - Apartament 1+1 Me Ballkon Me Qera Ne Astir, Prane Viles L Ne Tirane (id 42111083)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42111083,ne astir, prane viles l, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 70 m², kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientim me diell...
📅Date: 19/06/2024 16:38

600 Euro - Qera, Apartament 2+1, Ish Fusha E Aviacionit, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 90m2• kati i 4.organizimi i brendshem:• ambient ndenje.• ambient gatimi.• 2 dhoma gjumi.• 1 tualet.• ballkon.cilësime të tjer...
📅Date: 19/06/2024 16:36

900 Euro - Qera, Apartament 3+1, 21 Dhjetori, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Qera, apartament 3+1+depo, 21 dhjetori, tiranëapartamenti është i pozicionuar pranë "mozaikut".informacioni mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit: 140m2• kati 4.organizimi :• korrido...
📅Date: 19/06/2024 16:36

20,000 Leke - 🏠 Jepet Apartament 1+1 Me Qera Te Ura E Institutit, Tiranë!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Shtepi Private Garsoniere
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏠 jepet apartament 1+1 me qera te ura e institutit, tiranë!🏷 Çmimi: 20.000 lekë.📐 sipërfaqe: 60 m2.ℹ️ ofrohet e mobiluar ose bosh.❇️ falas uji dhe energjia elektrike.📱kontakton...
📅Date: 19/06/2024 16:34

20,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 3.60 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 pjeserisht e mobiluar ndodhet ne ali dem prane news 24 per me shume informacion na kontaktoni ...
📅Date: 19/06/2024 16:32

250 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Don Boko/ 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ne don bokosiperfaqe: 50m2 kati: 8 me ashensor i mobiluarorganizimi: - ambjent gatimi + sallon - 1 dhome gjumi - 1 tualet vendndodhja: don bo...
📅Date: 19/06/2024 16:32

740 Euro - Brand New** Qera 2+1+2wc Me1 Post Parkimi**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar Me Pare*

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera apartament 2+1+2wc+ post parkimi ( 125m2) me ballkon l bulevardi i ri brenda rezidences avid l brand new** pabanuar l kati 7 pallat me ashensor me cip l 1 post parkimi perfshire ne cmim l sapo...
📅 Date: 18/06/2024 10:08

400 Euro - Don Bosko Prane Supermarket Spar Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Don bosko prane supermarket  spar  me qera apartament  1+1, me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1  dhome  gjumi,1 tualet d...
📅 Date: 18/06/2024 12:09

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 18/06/2024 16:55

800 Euro - Me Qera: 2+1+2wc (rr. E Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - K9 (ashens) I Kompletuar, Me Sh. Ndricim | Elektro A++ Parke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
9 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc & ballkone ( rr. e kosovareve - afer kompleksit dinamo ) kati 9, pllt me ashensor | apt me shume hapesire dhe ndricim | mobilim cilesore, sallon open space | kuzhine me ...
📅 Date: 18/06/2024 21:02

350 Euro - Apartament Me Qira 1+1 Prane Restorant Freskut

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqer 75 m2 i cili ndodhet ne katin   6  ,ne nje pallat te ri prane restorant freskut .apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes bashke me sorxho...
📅 Date: 19/06/2024 08:48

600 Euro - Apartment Luksoz 2+1+bllk Te 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament luksoz 2+1+bllk te 21 dhjetoriorganizohet:🛌2 dhoma gjumi🛋ambient ndenje+gatimi🚿tualetballkon gjendja: shume e mire•e kompletuar me mobilje te reja•kondicione...
📅 Date: 19/06/2024 10:05

401 Euro - Jepet Super Ap Me Qira 1+1+bllk Te Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 pallate mobiluar plotesisht lirohet me 1 korrikfotot dhe detajet ne whatsapp...
📅 Date: 19/06/2024 11:36

650 Euro - Qera, Apartament 1+1, 9-katshet,qender//opp42050

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 1+1, 9-katshet,qender informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 50m2 • kati 4 organizimi: • ambient ndenje • 1dhoma gjumi&nbs...
📅 Date: 19/06/2024 11:46

550 Euro - Firodi Di Bosko,apartament Per Qera 2+1+2,i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me qera 2+1+2 , don bosko i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndodhet ne katin e 5 banim cmimi 550 euro na kontaktoni ...
📅 Date: 19/06/2024 12:03

38,000 Leke - Apartament 1+1, Totalisht I Mobiluar, Pas Fabrikes Se Miellit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i mobiluar, 1+1, kati i 7 por jo i fundit, siperfaqe 70m2, me nje organizim shume te mire. aparamenti ndodhet vetem 500 m nga rrethi tek pallati me shigjeta ose pas fabrikes s...
📅 Date: 19/06/2024 12:31

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 + Post Parkimi , Prane Rruges Se Kosovareve

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga marko bocari prane le bon. ofrohet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 5000 leke.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. ka nje pozicionim sh...
📅 Date: 19/06/2024 13:43

930 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - Me Arkitekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2wc ( pazari i ri - qender ) kati 5, pallat me ashensor | investim premium me kosto 60-70k euro | arredim super cilesore, dizajn me arkitekt | kondicioner mitsubish dhe el...
📅 Date: 19/06/2024 15:44

450 Euro - Qera Apartament 2+1 , Rruga Mine Peza , Tiranë.//opp42094

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për qera tek rruga mine peza , tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit : 68 m2 • kati 4 banim • pallat ekzistues o...
📅 Date: 19/06/2024 15:49

730 Euro - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. I Thate ) K5, Pllt I Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament te liqeni i thatë 2+1+2wc +2 ballkon të madh 780 eu  - apartamenti modern dhe me mobilim ciësor me super ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha kor...
📅 Date: 19/06/2024 16:09

8,000 Leke - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ndarje qerajeapartament 2+1 te rruga e durresit, prane zogut te zi100m2e mobiluarashensorkati i 6...
📅Date: 19/06/2024 16:31

500 Euro - Qera, Apartament 1+1, Laprake. Una40490

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për qera.apartamenti ndodhet prane gjykates administrative,trio tower tiranë.informacion mbi apartamentin:• kati 8• sipërfaqja e apartamentit: 65 m2apartamenti dispo...
📅Date: 19/06/2024 16:30

24,000 Leke - Garsoniere Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere me siperfaqe 32m², totalisht e mobiluar ,ne zonen e 21 dhjetorit ,rruga ;shefqet musaraj  !...
📅Date: 19/06/2024 16:29

47,000 Leke - Tek Ish Parku Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobilar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.70 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje lokacion shume te preferuar prane kompleksit arlis, square 21, i arreduar me te gjitha kushtet e nevojshme per banim, per 4-5 persona....
📅Date: 19/06/2024 16:29

280 Euro - 1+1 Kodra Diellit.28.000 Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 mobiluar ne menyre te thjesht.pallat ri me ashensor...
📅Date: 19/06/2024 16:29

650 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Rruga Peti 650€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament me qera 2+2 +1 ballkon 100 m2📍rruga peti afer hotel sokrati 💶cmimi 650 euro...
📅Date: 19/06/2024 16:20

1,500 Euro - Apartament Me Qera 2+1+2 Ne Bllok

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
160.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Id: billion3509ofrojmë me qera apartament 2+1+2 në zonën bllokut,gjendur në zonën më të kërkuar të kryeqytetit, ky apartament ndodhet në katin e 4-të të një pallati të mireadministruar, ...
📅Date: 19/06/2024 16:20

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 17/06/2024 20:23

1,300 Euro - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *petrele, Me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim I Ri | 3 Kondicioner & Punime

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
350.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 18/06/2024 02:03

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Në Varri I Bamit, Tiranë - 450€ | 86 M²

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
apartament 2+1 me qira në varri i bamit, tiranë - 450€ | 86 m²ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë në varri i bamit, paticeri lika, dhe është i disponueshëm pë...
📅 Date: 18/06/2024 12:44

42,000 Leke - 2+1 Prane Bar Oslo Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i mobiluar me gjithcka ne menyre bashkohore. ndodhet prane bar oslos astir vetem 30 metra nga stacioni i urbanit tirana e re. apartamenti lirohet ne daten 18 qershor.nuk bashkepunojm...
📅 Date: 18/06/2024 19:16

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Kopshti Zoologjik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 kopshti zoologjikkati 1 totalisht e mobiluar sip 70 m2 per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!one real estate !...
📅 Date: 18/06/2024 19:29

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qera 📍brryl

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.57 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 19/06/2024 16:05

500 Euro - Apartament 2+1 - Me Qera - Pallati Me Shigjeta - Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 125.67 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qera , ura e nisharakut, prane kompleksit delijorgji.apartamenti jepet totalisht i mobiluar.cmimi 500 euro i padiskutueshem.na kontaktoni per nje vizite ne prone!...
📅Date: 19/06/2024 16:19

600 Euro - Qera Apartament

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
2+1banjo+3 ballkonesip 90 m2kat 4 banim ashensore📍rruga bilal sina,kopshti zologjik cmimi 600€🚗post parkimi ne -1...
📅Date: 19/06/2024 16:19

500 Euro - Qera, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar pranë "kristal center".informacioni mbi apartamentin:* sipërfaqja e apartamentit: 66m2* kati i 11.organizimi :* ambient ndenje.* ambient gatimi.* 1 dhomë gjumi.* 1...
📅Date: 19/06/2024 16:15

30,000 Leke - Shtepi Me Qera 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.83 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
10.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet banese me qera 2+1 e mobiluar e pershtatshme per 4-5 persona. nr:0682778266...
📅Date: 19/06/2024 16:14

300 Euro - Garsoniere Per Qira Tek Kodra E Diellit, Te Rruga Bill Klinton

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.10 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
27.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Garsoniere per qira tek kodra e diellit, te rruga bill klinton 💥cmimi 300💶siperfaqe bruto: 33 ne totalsiperfaqe neto: 27 m2ndodhet ne katin e pare.i mobiluar. per me shume informacion ose n...
📅Date: 19/06/2024 16:14

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Selvia (vr004)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
✅apartament 1+1 me qera📍selvia🏡i mobiluar🚪kati 4 📏55 m2💰400 euroapartamenti ndodhet ne katin e 4,i mobiluar dhe i pershtatshem per familjare.per te marre kete apartament duhen 2 ...
📅Date: 19/06/2024 16:13

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate Rruga E Ullishtes 450€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.58 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
2+2 banjo+2 ballkonesip 112 m2 brutosip 98 m2 neto kat 4 pa ashwnsorete rr e ullishtes liq i thatecmimi 450 euroshitje 190.000 euro i diskme hipoteke...
📅Date: 19/06/2024 16:12

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1 Stacioni I Trenit 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.02 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Te posta shqipetare , stacioni i trenit ...
📅 Date: 18/06/2024 12:17

400 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tualete+2 Ballkone,prane Pallateve Çabej,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete+2 ballkone, e mobiluar,orientim jug-perendim, gjendja e re,kati 4 me ashensor, sip 100m2.prane pallateve Çabej,cmimi 400 euro i padiskutueshem.pardhenie:1 ...
📅 Date: 18/06/2024 13:41

1,550 Euro - Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Ne Rezidencen The Olive Grove, Mullet(id 4251316)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4251316ne zone e mulletit, rezidenca the olive grove, jepet me qera vile 2 kateshe, siperfaqe totale 250 m², ndertim i ri dhe shume cilesor, e mobiluar totalisht, shtruar me parket, sistem kondici...
📅 Date: 19/06/2024 09:10

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Prane Konvikteve Te Inxhinierise Se Ndertimit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42211276,ne zonen e 21 dhjetorit, prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit, jeper me qera apartament 2+1, siperfaqa 80 m², kati 2 nga toka ne nje pallat te ri. apartamenti organizohet ...
📅 Date: 19/06/2024 09:57

40,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 Te Medreseja 400 Mij Lek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
2+1 kati i 2medreseja400 mij lek...
📅 Date: 19/06/2024 15:52

35,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Astir Te Bohemi 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 4 ashensor ...
📅 Date: 19/06/2024 16:10

34,900 Leke - 2+1+ballkon Whatsapp Per Foto

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 ne pallateshte ne astir, afer rrethit te bulevardi migjeniwhatsapp per foto...
📅Date: 19/06/2024 16:11

300 Euro - Qera 1+1 K.diellit. 30.000 Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 pallat ri me ashensor,kati 2,mundesi parkimi  ne zone.i pershtatshem dhe per student.mobiluar ne menyre te thjesht....
📅Date: 19/06/2024 16:10

300 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Ali Demi (vr003)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
✅apartament 2+1 me qera📍ali dem🏡e mobiluar totalisht🚪kati 2🛗 pa  ashensor📏120m2💰300euroorganizohet ne:2 dhoma gjumi1 ambient ndenje dhe kuzhine1 tualetballkon apartamenti...
📅Date: 19/06/2024 16:10

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim