🏡 konvikte private

🕵 Online 514 lexues | ⏳ 37 njoftime ne pritje     Print

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 03/12/2023 14:15

500 Euro - Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 I Mobiluar. 500 Euro (i Diskutueshem )

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Tek vilat gjermane rruga fuat toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhom...
📅 Date: 03/12/2023 16:57

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2 wc+2 ballkonsiperfaqe 110m2kat 2 banim📍rr hamdi sina,liqeni i thate prane bar quen osecmimi 600 euroofrohet parkim me cmim shtese te bar quen,50 mije leke...
📅 Date: 03/12/2023 17:42

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 03/12/2023 20:24

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne amb...
📅 Date: 04/12/2023 01:16

45,000 Leke - Qera , Apartament 2+1, Qsut, Tower Bridge (area35994)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament për qera tek tek kompleksi tower bridge informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • kati 6 organizimi: • ambient ndenje • ambient ...
📅 Date: 04/12/2023 11:04

350 Euro - Ne Zonen E Astirit Prane Kompleksit Green City Jepet Me Qera Kati I Iii-te I Nje Vile 1+1, E Mobiluar 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e astirit  rruga kristaq mone prane kompleksit green city   jepet me qera kati i iii-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  1+1, e mobiluar. organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  ...
📅 Date: 04/12/2023 11:13

250 Euro - Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamen me qera 1+1 250 euro i mobiluar...
📅Date: 04/12/2023 17:59

30,000 Leke - Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar,astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 kati 0 pallati nela 5 buz rruges kryesore perball viles l ...
📅Date: 04/12/2023 17:56

30,000 Leke - 1+1 Perballe Pallatit Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.49 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 1+1 perballe pallatit me shigjeta mbas karbura t veliaj petrol buze rruges kati 3 ...
📅Date: 04/12/2023 17:56

32,000 Leke - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire. ndodhet ne katin e 6 te banimit. eshte 50 metra larg nga vila l....
📅Date: 04/12/2023 17:54

30,000 Leke - Qera Ap 2+1 Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera ap 2+1 ka qen dyqan eshte adoptuar ne apartament kati 0 cmimi 30.000 lek...
📅Date: 04/12/2023 17:52

350 Euro - Apartament Per Qera 1+1+post Parkimi,fusha E Aviacionit,kompleksi Turdiu.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament per qera 1+1+post parkimi ne kompleksin turdiu ndodhet ne kate te 2 eshte bosh vetem kuzhine te re mund te jepet per banim ose per zyre per me shume informacion na kontaktoni ne nr 069...
📅Date: 04/12/2023 17:50

350 Euro - Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi me qera 1+1 ne fresk 65 m2 📍vendndodhja :rruga e thesarit,prane ish reneas 🚪 apartamenti ndodhet në katin e 3- të të banimit ,organizohet nga : ➖tipologjia 1+1 🛋️ 1 a...
📅Date: 04/12/2023 17:49

50,000 Leke - Apartament 1+1 Prane Shkolles Se Kuqe

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 me sip 55 m2 i mobiluar te rruga dervish hekali prane pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine ekzistuese. ambjenti ka instalime elektrike dhe hi...
📅Date: 04/12/2023 17:48

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 02/12/2023 19:22

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 03/12/2023 17:20

330 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Porcelan - Tv Klan ) K2 - 100% I Ri **akoma Ne Qese & Tot. I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( porcelan - tv klan ) k2 - 100% i ri *** pajisje akoma ne qese | totalisht i mobiluar dhe sapo rikonstruktuar + lyer | tualet i ri q4380te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- ...
📅 Date: 03/12/2023 17:44

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 03/12/2023 18:00

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 03/12/2023 22:49

500 Euro - Qira, Ambient Per Zyra, Myslym Shyri (area35597)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme ambient per zyra per qira me vendndodhje buze rruge tek myslym shyri. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqe: 59 m2 •kubaturë e rregullt organizimi : •...
📅 Date: 04/12/2023 10:12

40,000 Leke - Astir Rruga Teodor Keko Prane Pasticeri Nela 5 Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Astir rruga teodor keko prane pasticeri nela 5  jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 72 𝐦2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome  gj...
📅 Date: 04/12/2023 15:06

40,000 Leke - Jepet 2+1 E Mobiluar Te Kopshti Botanik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet te xhamija siper kopshtit botanik, zone e qete me ajer te paster. vendoset kati 2 pallat i ri. organizohet 1dhome ndenje/ngrenie/gatim, 2dhoma gjumi, 2tualete me dritare dhe 2 ball...
📅Date: 04/12/2023 17:48

300 Euro - Apartament 1+1, Me Qira, Kinostudio, 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1, kinostudio, 300 euro   • tipologjia: 1+1 • adresa: rruga hysen xhura, prane rtv klan • e mobiluar • kati 1  ...
📅Date: 04/12/2023 17:48

350 Euro - Garsoniere 📍liqeni I Thate 350 Euro Ne Muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.50 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
 garsoniere 📍liqeni i thate350 euro ne muaj...
📅Date: 04/12/2023 17:47

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Tek Brryli!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament me siperfaqe totale 60 m2 tek brryli. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e kuzhines, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. ndodhet ne katin e d...
📅Date: 04/12/2023 17:43

250 Euro - Qera Apartament 1+1,fresk, Tiranë.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojmë apartament për qera 1+1, pranë bunkart 1, rruga fadil deliu, fresk. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 40m2. • kati 0. organizimi: • ambient ndenje. • ambient...
📅Date: 04/12/2023 17:41

30,000 Leke - 🏡 Jepet Për Qira Apartament 1+1 Te Pallati Me Shigjeta, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet për qira apartament 1+1 te pallati me shigjeta, tiranë 🏷 Çmimi: 30.000 lekë 📐 sipërfaqe: 56 m2 🛋 i mobiluar ❇️ ballkon 🔼 kati: 3 📱kontaktoni tani ...
📅Date: 04/12/2023 17:41

399 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Tek Oxhaku, Pallat I Ri, (id 29111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Tek oxhaku, prane karburant eiden, jepet me qera apartament 1+1, ne pallat te ri, kati i 9 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me te gjitha elektroshtepiaket (lavatrice, televizor, pjanure...
📅Date: 04/12/2023 17:41

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 03/12/2023 14:56

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 03/12/2023 19:15

1,200 Euro - Tek Park Gate Jetep Me Qira Apartament 2+1+2+2 Ballkone !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti organizohet ne ;* sallon + kuzhine gatimi e perbashket . * 2 dhoma gjumi . * 2 tualete . * 2 ballkone . ne cmim ekstra dhe 1 post parkimi !* i i  investuar dhe i pa banuar me pare . ...
📅 Date: 04/12/2023 10:58

800 Euro - Farke , Vile Me Qera +garazhd

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 5.78 Km nga qendra
Shtepi Private 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
330.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
3 Tualete
Ne farke , jepet me qera vile 3 kateshe e mobiluar . vila ka siperfaqe totale 330 m2 te organizuar ne: kati -1 garazhd (bodrum) kati i pare: sallon,2 dhoma gjumi, 1 tualete ,kuzhine me vete ,3 ...
📅Date: 04/12/2023 17:40

700 Euro - Qera ,apartament 2+1+2+post Parkimi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament me qera ne komuna parisit totalisht i mobiluar kati 2 115m2 post parkimi ...
📅Date: 04/12/2023 17:40

400 Euro - Qera, Apartament 2+1+2wc+2blk, Kopshti Botanik, 400 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, apartament 2+1, kopshti botanik, 400 euro/muajtipologjia 2+1+2wc+2blkadresa: rruga selita e vjeter referimi: kopshti botaniki mobiluarkati 2pallat me ashensorcm...
📅Date: 04/12/2023 17:39

37,000 Leke - Apartament 2+1 Me Qera Ne Rrugen E Durresit Prane Hotel Colosseo

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Ne rrugen e durresit prane hotel colosseo jepet me qera apartament 2+1. kati 0 (perdhe) me siperfaqe 80 m2. organizohet: sallon ndenieje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. i mobiluar si ne foto. ve...
📅Date: 04/12/2023 17:39

40,000 Leke - Jepet Hyrje 1+1+vendparkim Me Qera Ne Qytet Studenti , Prane Sparit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shtepi me qera 1+1 vil dy kateshe me mobilim bashk kohor, vend parkimicmimi 40.000 leke te reja ...
📅Date: 04/12/2023 17:36

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Tek Brryli Prane Drejtorise Se Policise Ne Tirane (id 4219331)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4219331 tek brryli, prane drejtorise se policise, jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 60 m², kati 1 i banimit (kati dyte nga toka), 2 kondicionere, tualet, ballkon, or...
📅Date: 04/12/2023 17:36

25,000 Leke - Jepet Garsoniere Me Qera ,ali Dem ,25000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsoniere me qera ali demi ...
📅Date: 04/12/2023 17:35

550 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1, Bllok

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e bllokut ...
📅 Date: 03/12/2023 21:13

420 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Tek Ish Fusha Aviacionit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
 tek ish fusha aviacionit dhe pranë universitetit " zoja e keshillit te mirë" jepet me qera apartament 1+1,  mobiluar, ashensor.ashtualisht prona po rinovohet:- shtrohet me parket-vendoset kËnd i...
📅 Date: 04/12/2023 00:02

500 Euro - Apartament 3+1 Me Kuzhine Me Vete Me Qera Ne Rrugen Pjeter Budi Prane Market Juland Ne Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.18 Km nga qendra)
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4239052 ne rrugen pjeter budi prane market juland, jepet me qera apartament 3+1 me kuzhine me vete ne nje kat vile, siperfaqa 150 m², kati 2. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ambient ...
📅 Date: 04/12/2023 11:53

27,000 Leke - Apartament 1+1+depo,

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Japim per qera apartament 1+1 , tek kompleksi "mangalem 21", tek ali demi, nje nga komplekset me te kerkuara dhe me komode . apartamenti eshte bosh, ka vetem pjesen e kondrabufes. apartamenti organizo...
📅Date: 04/12/2023 17:30

500 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Stacioni I Trenit 500€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 86.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
💥💥💥jepet me qera 💥💥💥apartament 2+1kati 1 pallat hyrje me vetee sapo investuar siperfaqe 124m²2 tualete 📍stacioni i trenit ; karl gega🤑500€...
📅Date: 04/12/2023 17:25

480 Euro - Jap Apartament Me Qera 2+1 Stacioni I Trenit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 16.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 90 m2. • kati i 5 • ndërtim i ri organizimi: • ambient ndenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualete • ballkon • ashensor cilësim...
📅Date: 04/12/2023 17:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim