🏡 hyrje me qera vlore

🕵 Online 394 lexues | ⏳ 16 njoftime ne pritje     Print

250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Vlore Qender |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

⏩ jepet hyrje me qera ne vlore.🏠 shtepia eshte e sapo mobiluar me cdo gje te re.✔ e pa banuar asnjehere.✅ cdo gje eshte disponibile.⏳ jepet per periudhe afatgjate jo per studente.💰 cmimi: 250 euro ne muaj📍 adresa: ngjitur me gjyka...

23/11/2022 11:07

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera , Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.56 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne fresk, tiranĂ«,rezidenca euro 3d informacion mbi apartamentin: ‱ kati 1 banim ‱ sipĂ«rfaqja e apartamentit: 70 m2 apartamenti disponon: ‱ korridor shpĂ«rndarĂ«s ...
📅 Date: 30/11/2023 17:25

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 30/11/2023 18:23

450 Euro - Rruga Dibres, Prane Medresese Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 13:04

1,100 Euro - Super Apartament 3+1+2 Per Qera Te Kompleksi Arlis,rruga E Kavajes.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament per qera 3+1+2+depo tek kompleksi arlis,rruga e kavajes. apartamenti eshte i mobiluar ne meyre luksoze siperfaqe 136 m2 kati 5 cmimi 1100 euro/muaj. kontaktoni 0693815891 ...
📅 Date: 01/12/2023 16:45

500 Euro - Rruga E Elbasanit Prane Drejtorise Se Tatimeve ,jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
44.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 18:31

690 Euro - Super Apartament 2+1+2+verande (280m2) Per Qera - Rr. Dritan Hoxha, Prane Univ. Zoja E Keshillit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
280.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet per qera nje super penthouse 2+1+2+verande 150m2, me mobilim totalisht te ri, i pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ne rrugen " dritan hoxha", prane uni...
📅 Date: 01/12/2023 19:45

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 01/12/2023 23:47

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐩2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 02/12/2023 01:15

400 Euro - Super Apartament Me Wera Perball Kompleksit Molla

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ...
📅 Date: 02/12/2023 10:29

370 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 kati i pare i nje vile ...
📅Date: 02/12/2023 12:25

450 Euro - Apartament 1+1 Sheshi Willson

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.59 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
🏠jepet me qera apartament 1+1 sheshi whillson 🏗kati i 5 (ne pallat ekzistues) siperfaqe: 62m2 🛋organizohet: - sallon ndenje - ambient gatimi - 1 dhoma gjumi - 1 tualet ...
📅Date: 02/12/2023 12:24

390 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Mbi Kristal Center Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mbi kristal center,në rrugën bill klinton ,jepet me qera apartament 1+1, mobiluar ,ashensor....
📅Date: 02/12/2023 12:24

16,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.86 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi me qera plotesisht e mobiluar per 2 ose 3 persona ...
📅Date: 02/12/2023 12:22

450 Euro - Apartament Rruga Kavajes 2+1 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament rruga kavajes 2+1 kusht 1 vit parapagim...
📅Date: 02/12/2023 12:22

400 Euro - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 1+1!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Komuna e parisit, jepet me qira apartament 1+1!! siperfaqe ; bruto 60 m2, neto 50 m2. kati: 1 i nje vile. me hyrje te vecuar dhe kopesht te shfrytezueshem. organizohet ne : - sallon ndenje dh...
📅Date: 02/12/2023 12:21

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Myslym Shyri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Ne nje prej zonave me qendrore dhe te preferuara te tiranes sic eshte myslym shyri, ofrojme per qira apartament 2+1.kjo zone ofron akses te menjehershem me qendren, zonen e bllokut, 21 dhjetori gjitha...
📅Date: 02/12/2023 12:21

30,000 Leke - Apartament 2+1 Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 95m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor i ndohur ne zonen e freskut 300metra mbi restorant freskut. apartamenti ofrohet totalisht i arreduar. ku...
📅Date: 02/12/2023 12:20

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar, Jepet Me Qera Apartament 1+1, , I Mobiluar.500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 ballkon  . ...
📅 Date: 30/11/2023 15:04

1,400 Euro - Deluxe đŸ„‚ 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc dhe2 poste parkime ne -2 ( qender - galeria, 150m nga 15 kateshi ) i pabanuar me pare - apt me investim premium **50k euro kosto | projektuar dhe arreduar me arkitekt | parket, ...
📅 Date: 30/11/2023 15:17

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 30/11/2023 15:59

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 30/11/2023 16:56

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 30/11/2023 19:22

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 01/12/2023 21:09

270 Euro - Apartament 2+1 Ne Ndertese Private Ne Qytet Studenti

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
-vile  2+1 qera-qytet studenti-shtepi -kati 1   -65  m2-270 € qera shtepi 1 kateshe 2+1 ne nje zone te qete dhe afer me qytetin studenti. kerkohen 1 muaj garanci dhe 1 muaj parapagim77 qeraje....
📅Date: 02/12/2023 12:19

700 Euro - Apartament 2+1 Me Qera,komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit ne katin e 10 banim me pamje nga liqeni artificial apartamenti ndodhet afer me tirana bank ...
📅Date: 02/12/2023 12:19

32,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Ish Tregu Elektrik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera tek tregu elektrik. kat i pare i nje vile kater kateshe. ...
📅Date: 02/12/2023 12:19

350 Euro - Qera Ap 1+1, I Mobiluar, Kompleksi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 3.29 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
DisponojmĂ« apartament 1+1 ,pĂ«r qera. apartamenti ndodhet tek rr. “veli dedi”, kompleksi “grand’’ . informacion mbi apartamentin: ‱ kati 7 banim ‱ sipĂ«rfaqja e apartamentit: 7...
📅Date: 02/12/2023 12:19

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Fusha Aviacionit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1, totalisht i mobiluar me kushte shume te mira. hyrja ndodhet ne pallat te ri me ashensor. per me shume info na kontaktoni! agjensi imobiliare ...
📅Date: 02/12/2023 12:18

45,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1,astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 2+1,astir apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati apartamenti organizohet ne: ambjent ndenje+gatimi 2 dhoma gjumi 1 tual...
📅Date: 02/12/2023 12:17

35,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qera,astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 per qera astir kati 2 rruga:loni ligori ...
📅Date: 02/12/2023 12:15

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 30/11/2023 18:05

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 01/12/2023 19:14

350 Euro - Qera(am359)apartament 1+1 Në Fresk Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Në fresk, rruga teleferikut, pak metra mbi fizikën berthamore, jepet me qera apartament 1+1, kati 5 , ashensor, sapo mobiluar, hera e parë qe jepet me qera. ...
📅 Date: 01/12/2023 19:25

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1+parkim adresa : ali demi kompleksi magalem kati : 4 i mobiluar dhe pabanuar me pare cmimi : 400€  ...
📅 Date: 02/12/2023 11:40

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Teksti: jepet me qera apartament ne zonen e freskut rruga sul alla. apartamenti jepet i mobiluar me mobilje bashkohore. eshte i pajiusr me te gjitha elektroshtepiaket e reja. apartamenti ka nje siper...
📅Date: 02/12/2023 12:15

25,000 Leke - Tirane, Jap Me Qera Garsonier - 25.000 Leke (rr. Selaudin Zorba Pranë Fakultetit Të Mjekësisë)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.18 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere (dhomë + ambient gatimi + banjo + verande), e mobiluar, e një banese private, kati i. eshte nje lagje shume e qete per sa i perket zhurmave dhe me vendndodhje të favorsh...
📅Date: 02/12/2023 12:14

400 Euro - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.51 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jemi momentalisht 2 djem ...
📅Date: 02/12/2023 12:13

400 Euro - Jepet Me Qera 1+1 ,kinostudjo

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 shum afer me universitetin uet ne katin e 2,i mobiluar ...
📅Date: 02/12/2023 12:12

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1,vasil Shanto

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1,vasil shanto apartamenti ka nje siperfaqe prej 40m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues apartamenti organizohet ne: ambjent ndenje+gatimi 1 dh...
📅Date: 02/12/2023 12:12

650 Euro - Apartament 2+1 Per Qira Tek Zogu I Zi !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Ofohet me qira apartament 2+1 tek zogu i zi.pallati eshte i mireadministruar me ashensor.apartamenti eshte i organizuar me korridor, salloni bashke me gatimin, 2 dhoma e gjumit, tualeti, verande. .ori...
📅Date: 02/12/2023 12:11

53,000 Leke - Kristal Center, Apartament 1+1 Me Qera!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.97 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera prane kristal center, totalisht i mobiluar me arredim modern dhe kushte bashkekohore. hyrja ndodhet ne pallat te ri me ashensor. per me shume info na kontaktoni! agjensi imobi...
📅Date: 02/12/2023 12:10

450 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Tek Ish Fusha Aviacionit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
 tek ish fusha aviacionit dhe pranĂ« universitetit " zoja e keshillit te mirĂ«" jepet me qera apartament 1+1,  mobiluar, ashensor.ashtualisht prona po rinovohet:- shtrohet me parket-vendoset...
📅 Date: 01/12/2023 13:44

47,000 Leke - Qera(am10202)apartament 1+1 Tek Blloku Ambasadave Rruga Durresit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek blloku i ambasadave,nĂ« rrugĂ«n e durresit jepet me qera apartament 1+1  nĂ« pallat ekzistues, kati 3, nĂ« formĂ« duplexi,mobiluar.pronari kerkon nĂ« fillim muajin e parĂ« qera dhe 2 muaj gar...
📅 Date: 01/12/2023 14:54

550 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1,prane Viles Gold

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1,prane viles gold apartamenti ka nje siperfaqe prej 91m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor apartamenti organizohet ne: ambjent ndenje+gati...
📅Date: 02/12/2023 12:09

600 Euro - Apartamewnt 2+1 Per Qira Tek Rruga E Barrikadave !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.90 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti rruga barrikadave, prane gjimnazit sami frasheri.  ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 2007, me ashensor. pallati ndodhet ne nje zone mjaft te mire per banim, ku ...
📅Date: 02/12/2023 12:06

450 Euro - Liqeni I Thate, Apartament 2+1 Me Qera!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire. hyrja ndodhet ne pallat te ri me ashensor ne rrugen peti! per me shume info na kontaktoni! agjensi imobiliare ...
📅Date: 02/12/2023 12:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim