🏡 shtepi me qira ne kamez

🕵 Online 333 lexues | ⏳ 15 njoftime ne pritje     Print

400 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Top Market Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.42 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga jusuf vrioni prane top market jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 55m2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet, 1 dhome ...
📅 Date: 08/12/2023 01:18

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Secret Garden Reidence, Teg, Tirane. Li35746

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 104 m2. • kati 1 • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. • ...
📅 Date: 08/12/2023 11:06

550 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Shkolles Besnik Sykja Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,i Mobiluar 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.78 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga ramazan demneri prane shkolles se mesme besnik sykja jepet me qera apartament 2+1+2, 110 𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 d...
📅 Date: 08/12/2023 11:14

800 Euro - 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi ( Ngjitur Delijorgjit - Blv ) K5, Pllt I Ri - Mobilim Ciles. | Elektro A++ Kondicioner | Kuzh E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera 2+1+2wc ( bulevardi gjergj fishta/ ngjitur me deliorgjin  / hilton garden) me 1 vend parkimi - kondicioner, lavastovilje- njëra nga dhomat e gjumit e re - shumë shtëpi e madhe edhe e...
📅 Date: 09/12/2023 14:18

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar. 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 bal...
📅 Date: 09/12/2023 16:59

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate Fz Construction 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
2+1+1 verandesip 110m2kat 2 banimrr hamdi sina,kompleksi fz construksioncmimi 600 euro me post parkimi jasht pallatit...
📅 Date: 09/12/2023 18:57

600 Euro - 1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Premium: Parket, Elektro A++ & H

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 1+1+garazh (2 post parkime) ** totalisht i ri ( pazari i ri - gjimnz. ismail qemali ) k2 - pllt v 2020 - investim premium dhe dizenjuar me arkitekt | mobilim cilesore, kuzh me pajisje moderne...
📅 Date: 09/12/2023 20:25

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E Rruges Se Kavajes, Prane Spitalit American 3, Tirane (id 42214612)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Id 42214612 rruga e kavajes, afer spitalit american 3, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 140 m², kati 2 pa ashensor (ne proces vendos...
📅Date: 09/12/2023 22:53

35,000 Leke - Vila L, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1. i mobiluar. për më shumë informacion na kontaktoni! ...
📅Date: 09/12/2023 22:49

40,000 Leke - Rruga E Durresit E Diskutueshme

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
💥💥💥jepet me qera apartament 2+1 tek rruga e durresit💥💥💥 📍prane ambasades kineze kati i pare, hyrje me vete 🤑40.000 leke/muaji 🔷️🔶️🔶️ per vizitë në ...
📅Date: 09/12/2023 22:48

260 Euro - Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 3.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 .plotesisht i mobiluar . rruga e dajtit , prane bar restorant muraga. pa ashensor . preferohen familje te rregullta me nje femij. ...
📅Date: 09/12/2023 22:46

550 Euro - Me Qera Apartament 2+1 Prane Shkolles Se Baletit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
-apartament 2+1-shkolla baletit, rruga elbasanit -i mobiluar / ne pallat te ri -kati 4 ashensor -91 m2 -550 €jepet me qera apartament 2+1, 91 m2, kati 4, ashensor, apartamenti ë...
📅Date: 09/12/2023 22:44

420 Euro - Apartament Modern 1+1 Me Qira Te Tregu Elektrik!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet me qira apartament i tipologjise 1+1+ ballkon te zona e ish tregut elektrik. apartamenti ndodhet ne kat te 2 ne objekt te ri te sapoperfunduar. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i ...
📅Date: 09/12/2023 22:39

30,000 Leke - Shpi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet kati i par i nje vile private tek vila l astir i kompletuat 72 m2 1+1, preferohen familjar cifte osé vajza. ...
📅Date: 09/12/2023 22:38

25,000 Leke - Jepet Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.49 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
E kompletuar perballe pallatit me shigjeta...
📅Date: 09/12/2023 22:38

400 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga kongresi i manastirit , prane shkolles andon zako cajupi dhe qsut jepet me qera apartament 2+1, 80𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi me kr...
📅 Date: 08/12/2023 15:07

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 08/12/2023 19:23

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 09/12/2023 17:22

1,600 Euro - Elite Apt: 3+1+**2wc & **2 Poste Parkimi ( Res. Secret Garden - Teg ) Investim I Ri & Dizajn Me Arkitekt - Parekt, Elekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera apartament unik: 3+1+2wc+2 ballkone dhe depo - te residenca secret garden - ngjitur me teg ***përfshirë dy poste parkimi - kompleksi secret garden eshte nje nga komplekset me me te inv...
📅 Date: 09/12/2023 17:46

700 Euro - 2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner & Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 2+1 (bllok - pas xhekos, spar) vendndodhje fantastike - k2, pllt i ri me ashensor | i kompletuar dheinvestuar se fundmi | mobilim cilesore | kondicioner dhepajisje funksionale | park...
📅 Date: 09/12/2023 18:03

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 09/12/2023 22:52

370 Euro - Me Qira 2+1 Ne Zog Te Zi, 370€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 i nje vile private, zogu i zi informacion mbi apartamentin: • kati 0 • sipërfaqja e apartamentit: 120 m2 apartamenti disponon: • ambient ndenje • ambien...
📅Date: 09/12/2023 22:37

35,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera 2+1 Mobiluar Pran Union Bar Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet shtepi 2+1 mobiluar pran union bar astir cmimi...
📅Date: 09/12/2023 22:36

30,000 Leke - Apartament 1+1. 30000 Leke.tregu Elektrik.prane Bar Its Ok

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.55 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 ne zonen e tregut elektrik,rruga mihal grameno kati 2 i nje vile ne forme pallati i mobiluar ne menyre bashkohore mundesi parkimi prane baneses i...
📅Date: 09/12/2023 22:36

40,000 Leke - Qera(am20312)apartament 2+1 Tek Tregu Elektrik Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.55 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Tek tregu elektrik ,pranë kompleksit grand,jepet me qera apartament 2+1, kati 5, jo i fundit, ashensor, mobiluar.preferohen vetëm familje me 1 fëmijë, cift ose 2 motra ( shoqe). ...
📅Date: 09/12/2023 22:36

25,000 Leke - Garsoniere Me Qera Prane Komunes Se Parisit 25.000 All

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
-garsoniere qera-komuna parisit-i mobiluar / ne pallat ekzistues -kati 1-40 m2 -250 alljepet apartment me qera garsoniere e mobiluar, 40 m2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjend...
📅Date: 09/12/2023 22:29

20,000 Leke - Jepet Me Qera Gazonjere 200lek Rruga 5 Maj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera gazonjere kati par te rruga 5 maj cmimi:200 milek tel,whatsapp:0689917800 ...
📅Date: 09/12/2023 22:17

450 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Astir 450€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Rr teodor keko prane bar famed kati 10 i fundit ...
📅Date: 09/12/2023 22:03

800 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 3+1+2 Tek Komuna E Parisit!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
195.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qira apartament 3+1+2 prane qendres kristal te komuna e parisit.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualeteapartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati t...
📅 Date: 09/12/2023 11:21

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 09/12/2023 14:59

430 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Kodra E Diellit ) Pllt I Ri - Cdo Gje Akull E Re | Mobilim & Pajisje Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( kodra e diellit ) k1, pallat v 2019 | i investuar në detaje me cdo gjë te re dhe te pa përdorur- kondicioner - kuzhina ultra moderne me elektro a++ ndricim me spote, tava...
📅 Date: 09/12/2023 19:16

400 Euro - 1+1 E Sapo Mobiluar Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 kati3 ashensor e sapo mobiluar fusha e aviacionit vatra bar 400€ ...
📅Date: 09/12/2023 22:01

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 09/12/2023 21:59

21,000 Leke - Kat Vile Me Qera 1+1 Tregu Elektrik 21000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kat vile me qera tregu elektrik 1+1...
📅Date: 09/12/2023 21:58

450 Euro - Rruga Durresit ,pas Ministrise Se Arsimit Jepet Me Qera Kati I I-re I Nje Vile 2 +1i Mobiluar 450 €

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga durresit , pas ministrise se arsimit   jepet me qera kati i  i-re  i nje vile   me  siperfaqe 100  m2,  2 +1  i mobiluar dhe  organizoh...
📅Date: 09/12/2023 21:56

45,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1+parkim Astir Vila L 450 Mije Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 2  ashensor ne proces mobiilimi  gati ne 25 dhjetor...
📅Date: 09/12/2023 21:55

320 Euro - 2+1 Apartament Mobiluar Prane Pallatit Me Shigjeta

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 12, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 mobiluar shume prane palllatit me shigjeta prane stacionit te autobuzit ...
📅Date: 09/12/2023 21:52

300 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen E Astirit!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1+bllk ne zonen e astirit organizohet: 🛌1 dhoma gjumi 🛋ambient ndenje+gatimi 🚿tualet - 67 m2 gjendje shume e mire plotesisht e mobilluar.(jepet per cifte...
📅Date: 09/12/2023 21:51

500 Euro - Qera(am20311)apartament 2+1 Tek 5 Maj Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Tek 5 maj jepet me qera apartament 2+1, kati i 6, pallat 6 katesh me ashensor,siperfaqe 100 m2, mobiluar. ...
📅 Date: 09/12/2023 11:34

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Zona E Freskut/ 35'000 All

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 zona e freskut siperfaqe: 90 m2 kati 2 me ashensor jepet i mobiluar organizohet: - sallon ndenje + ambient gatimi - 2 dhoma gjumi - tualet hyrja ndodhet n...
📅Date: 09/12/2023 21:48

900 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Kopshti Botanik 900€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
2+1 banjo+1 ballk me pamje nga liq i thatesip 90 m2kat 2 banim📍rr selite e vjeter te xhamia e k botanikcmimi 900 euro me post parkimi te perfshire...
📅Date: 09/12/2023 21:46

33,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar Tek Amerikan 2 Prane Rruges Dibres Qsut!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament. apartamenti ka mobilim bashkekohore. ndodhet ne pallat te ri me ashensor. per nje vizite ne prone na kontaktoni! agjensi imobilare. apartamenti ndodhet prane fakultetit te ...
📅Date: 09/12/2023 21:43

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim