Ofrojme mobilie me porosi sipas kerkesave te klienteve! Tirane

Sherbime mobilerie 19/07/2023 23:11 Post ID: 3701


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania - Harta
Lexime 946

💥Mobileri Demneri shpk  e cila operon qe prej vitit  1995 ofron mobilje me porosi sipas të gjithave kërkesave të klientëve.

✔Ofron:

♦   prodhimin e mobilieve me teknologjine me te re ne forma dhe dizajne te ndryshme 

♦   realizimin e montimin e mobilieve 

♦   produkte cilesore

♦   kujdes ndaj klientit

📞Per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit .

 📍  Adresa:Rruga Mihal Grameno ,Tirane


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje mobileri ne tirane mobilier ne tirane mobileri ne fush kruj cmimet dyer te brendahme mobilje ne nikel punishte marangozi krevate per beb sherbime mobilerie ysberisht kombinat selite tirane mobilje ne fushkruje sherbime mobilerie dyer per dhoma tavolina televizori mobileri qe shet ne internet raft dosjesh