Kompani qe operon ne treg ne sektorin e aksesoreve te ndryshem te mobilierise ,dyerve,dritareve. Tirane

Sherbime mobilerie 20/01/2023 17:01 Post ID: 98274


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania - Harta
Lexime 137

✨Geral shpk eshte kompani e cila operon ne treg nga viti 2009 ne sektorin e aksesoreve te ndryshem te mobilierise,dyerve,dritareve etj.Ne me shume se 160 vende prezente me me shumese 6000 punonjes dhe diku rreth 160000 kliente ne tere boten.

✅Ofron me nje cilesi te larte produkte si:

Mentesha,

Shina Sirtari,

Mekanizem Kanatash,

Pajisje orendi,

Pajisje Arkitektonike dhe Dialock etj


📍 Adresa:Rruga Mine Peza,Tirane

📞Per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te telefonit