🏡 marketing online ne facebook dhe instagram

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje
Zona: Narte
✅ hedh program deti maxsea me harta, rruge dhe ngecje🗺️harte e kompletuar🛳️ perdoret per cdo lloj mjeti lundrimi por kryesisht e kemi shituar per anije peshkimi🚢 ka rruge dhe ngecje qe ...
29/05/2023 13:06

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Digital head eshte kompania me e madhe digitale ne shqiperi.kemi mbi 100 biznese te kenaqura nga sherbimi yne!✅ sherbimet tona:➡️ konsulence marketing-konsulence e vazhdueshme marketing ne perpu...
25/05/2023 10:59

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
🖥krijojme faqe webi per biznese te ndryshme.▪ faqe webi nga me te thjeshtat deri ne ato me te avancuara , e-commerce etj.▪ gjithashtu ofrojme support dhe mirembajtje per faqen pas krijimit.▪ ...
24/05/2023 12:47

Zona: Qender
⚙️ servis per: 💠laptop💠 pc💠 printera 💠 fotokopje etj.💻keni probleme me laptopin pc-ne apo printerin tuaj?✔️zgjidhja eshte vetem nje telefonate larg📍 adresa: rruga osman haxh...
18/05/2023 10:39

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Krijojme logo design per biznesin tuaj ne menyre profesionale dhe kreative. ne cmim perfshihet: • projekt-konceptet e propozuara, deri ne 3; • nje draft i zgjedhur nga klienti • permirsim n...
06/05/2023 13:56

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔴 marketing one🔴 👉 agjensia e marketingut dixhital marketing one ☑️ menaxhim i rrjeteve sociale ☑️graphic design ☑️video dhe foto promocionale ☑️branding ( logo, fot...
24/04/2023 11:12

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
✅ krijojmë faqe web-i profesionale, moderne dhe të aksesueshme nga celulari apo tableti, që do t'ju ndihmojë të arrini strategjinë e marketingut tuaj, 💰 duke filluar nga €250📍 adresa: ...
10/04/2023 16:26

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Karta.al dizenjojmë kartën tuaj falas. prodhojmë karta plastike, karta të printuara, akses kontrolli (me chip), mini karta klienti 3-she, karta plastike të bardha, me barcode, qr code, identite...
10/04/2023 16:24

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✔️ evolve studio⏩ mediat sociale jane nje mjet mjaft i fuqishem i komunikimit. ato mund te ndihmojne kompanite te arrijne klientet shpejt dhe lehte. kjo i ndihmon ato qe te rrisin pranine e tyre...
09/03/2023 23:59

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ofrojme menaxhim te rrjeteve sociale me teknika organike per arritjen e rezultateve ne targetin e klientit te interesuar per biznesin tuaj. zoterojme nje portofol te gjere menaxhimi mbi 5 vjecar klien...
30/01/2023 12:38

Zona: Komuna e parisit
💻 kompani it💻 tetra solutions është kompania lider në fushën e teknologjisë së informacionit që ofron zgjidhjet më të mira, shërbime cilësore dhe trajnime profesionale për të gjith...
12/01/2023 10:28

Zona: Qender
💻 web design dheamp; logo design ofron per te gjitha bizneset:dhenbsp;📑ndertim faqesh website🏷️koncept te ri te logos se biznesit tuaj🔖risjellja e logos ne realitet 3d📍 adresa: rruga ...
08/01/2023 13:31

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✅ ofroj sherbimi:💠 ndertimi faqe web per prezantim personal dhe biznes 💠 website woocommerce per shitje dhe marketing onlinedhenbsp;💠 ndertim aplikacionesh web dhe crm te personalizuara sip...
07/12/2022 12:31

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
⏩ we were born as a digital house 20 years ago. our foundational strength in digital could not have better prepared us as we evolved into a full-service marketing and branding agency.we are looking ...
07/09/2022 02:18

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
💻 dizenjoj logo ne adobe illustrator✅ sherbimi perfshin:💠 imazh vektor (kualiteti nuk do ndryshoje nese zmadhohet imazhi)💠2 here ripunim i punes nese nuk ju pelqen ose doni te shtoni dicka....
04/08/2022 01:06

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
...
07/06/2022 23:14

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✅dhenbsp; 92 degrees life solition ofron:🖥️ sherbime web🏷️krijimin e faqeve web per biznese ekzistuese ose biznese te rejadhenbsp;📍krijimin e dyqaneve ne amazon dhe e-bay📍 adresa: ti...
28/05/2022 06:16

Zona: Don Bosko
✅ shtojme ndjekes ne platformat tuaja online:dhenbsp;💭 instagramdhenbsp;🖥️ tik tok📲 facebook🎶 youtube etj💰cmime me te lira ne treg 📍 adresa: don bosko, tirane📲 te interesuarit...
08/03/2022 11:10

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
⏩ ofroj sherbimin tim si agjent imobiliar per shitje,blerjen, marjen dhe dhenien me qera te cdo lloj tipologjie prone✅ fusha ne te cilen ofroj sherbim:💠toke shitje-blerje dhe marje-dhenie me qe...
04/03/2022 23:15

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
💻 albweb ✔️ ofron sherbime it dhe marketing⏩ misioni yne eshte te shfrytezojme teknologjine aktuale te kohes per te qene gjithmone ne te njejtin hap me zhvillimin e teknologjise.✅ sherbime...
23/02/2022 12:03

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim