Albweb Ofron sherbime IT dhe Marketing per Hotele, B2B, Agjensi Turistike, Imobiliare, Autokoncesionale etj. Tirane

Sherbime it dhe marketing 12/02/2024 14:41 Post ID: 1339


Pagesa

100 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 778

💻 Albweb 

✔️ Ofron sherbime IT dhe Marketing


⏩ Misioni yne eshte te shfrytezojme teknologjine aktuale te kohes per te qene gjithmone ne te njejtin hap me zhvillimin e teknologjise.

✅ Sherbimet qe Ofrojme:

💠 Faqe Responsive
Dizenjimi responsiv bën që faqja juaj të ndryshojë përmasat në mënyrë automatike, në varësi të ekranit ku aksesohet.

💠 Optimizim në Motorrët e Kërkimit
SEO është një praktikë e rritjes së pozicionimit të faqes suaj të internetit në motorrët e kërkimit si: Google, Yahoo, etj

💠 E-Commerce
E-Commerce përfshin një shumëllojshmëri mënyrash të shitjes së produkteve apo shërbimeve të bizneseve, në formën e dyqaneve online.

💠 Marketing në Rrjetet Sociale
Marketingu në rrjetet sociale përdoret në platforma të ndryshme për të promovuar një produkt apo shërbim.

💠 Menaxhimi i Përmbajtjes
Një Sistem i Menaxhimit të Përmbajtjes ose CMS ju lejon të menaxhoni faqen tuaj të internetit vetë me njohuri bazë.

 💠Web Site Hosting
Hostimi profesional i faqeve te internetit i mundeson biznesit tuaj te kete suport teknik dhe siguri te larte.

💠 Google Street View
Tashmë me Google Street View ju mund te keni pamje panoramike nga pozicione të ndryshme të biznesit tuaj.

💠 Google My Business
Google My Business ndihmon bizneset dhe organizatat të menaxhojnë prezencën e tyre online në Google, duke përfshirë Search dhe Maps.

💠 Certifikatë Sigurie
Certifikata e Sigurisë (HTTPS), lejon lidhje të sigurtë nga një web server tek një shfletues për përdorimin e kartave të kreditit, shkëmbimin e informacioneve, autentifikimet etj.

💠 Hotele
Ofrojme faqe interneti për hotele me sistem rezervimi online për të rritur rezervimet dhe për ti menaxhuar ato.

💠 Imobiliare
Ofrojmë faqe interneti për agjensi imobiliare me filtra specifik të karakteristikave të pronave për të bërë të mundur aksesimin e shpejtë nga vizitori.

💠 Autokoncesionale
Ofrojmë faqe interneti për autokoncesionarë për shitje ose dhënie me qera të të gjitha llojeve të makinave me mundësi pagese online.

💠 B2B
Ofrojmë sisteme B2B përmes të cilave ju i ofroni mundësinë partnerëve tuaj të aksesojnë lehtësisht cmimet preferenciale të produkteve tuaja.

💠 Agjensi Turistike
Ofrojmë faqe për agjensi turistike me filtra specifikë për destinacionet dhe paketat e ofruara për tu siguruar që cdo vizitor do të gjejë pushimet e ëndrrave.

💠 ERP
Ofrojmë faqe interneti për institucione të ndryshme dhe organizata duke ofruar prezantim të plotë të aktiviteteve të tyre.


📍 Adresa: Rr. Elbasanit Nd.274 tek Hotel Baron Sauk , Tirane , Albania
📲📩 Per me shume na kontaktoni ne nurin tone te telefonit ose ne adresen e e-mail!
[email protected]