Krijojme faqe Web-i per biznezin tuaj Tirane

Sherbime it dhe marketing 24/05/2023 12:47 Post ID: 29394


Pagesa

200 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Mihal Grameno, Tirana, Albania - Harta
Lexime 123

🖥Krijojme faqe webi per biznese te ndryshme.

▪ Faqe webi nga me te thjeshtat deri ne ato me te avancuara , e-commerce etj.

▪ Gjithashtu ofrojme support dhe mirembajtje per faqen pas krijimit.

▪ Cmimet jane nder me te arsyeshmet ne kete treg.

▪ Pune kryhet ne kohe rrekord ne varesi te kerkesave te klientit.

 📍 Adresa:Rruga Mihal Grameno ,Tirane

📞📩  Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin tone ne ose ne adresen e emailit: [email protected]

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje reklama ne tirane sherbime it dhe marketing sherbime marketingu per biznese marketing online ne facebook dhe instagram