Agjensi udhetimi per linjat Gjermani, Itali dhe anasjelltas Tirana

Transport and Infrastructure Services 24/11/2023 09:29 Post ID: 65577


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Astir - Maps
Reads 413


🌍 Agjensia Diamant Travel

📌 Shqiperi - Gjermani- Shqiperi

📌 Shqiperi - Itali- Shqiperi

➡️ Nisja e rradhes 
✔️ Vetem me pasaporte
🔴 Pa vaksine
🔴 Pa ftese pritese apo prenotim hoteli
🔴 Pa tampon
🔴 Pa prenotim bilete kthyese

📍 Adresa: Astir,Tirane 

📲 Per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!