Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 470 Euro. Tirane

Shtepi me qera 01/09/2023 15:36 Post ID: 169313


Pagesa

470 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 85.00 m2 me 2 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 1
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 113,869 Euro
Distanca 7.97 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa KAMEZ - Harta
Lexime 23

Disponojmë 2 kate të një shtëpie private , për qera,, perkatesisht kati i dyte dhe kati i trete i cili nuk ka akses në katin e parë.
Shtëpia ndodhet pranë Rotondos së ullishtes në kamëz.

Informacion mbi shtëpinë:
• Kati 2 dhe 3
• Sipërfaqja : 85m2

Kati 2 disponon:
• Sallon +kuzhinë
•Dhomë gjumi
• Tualet
• I mobiluar

Kati 3 disponon:
• Dhomë gjumi
• Tualet

Cilësime të tjera:
• Oborr
• 2 vende për parkim

UNA33646

Adresa: Tiranë, KAMEZ
Çmimi: €470
Siperfaqja totale: 85 m²
Numri i kateve: 3
Dhoma gjumi: 2
Banjo: 2
Mobilimi: E Mobiluar


📞 Kontakti: Future Home
[email protected]