Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 250 Euro. Tirane

Shtepi me qera 26/03/2023 22:07 Post ID: 110977

Pagesa

250 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 68.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 74,776 Euro
Distanca 1.93 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Bib Pasha, Tirana, Albania - Harta
Lexime 4310
File list: Screenshot-2023-03-19-at-23.24.29.png, Screenshot-2023-03-19-at-23.25.56.png, Screenshot-2023-03-19-at-23.26.07.png,

Apartament me qera 1+1 me 2 banjo ne rrugen Besa ne zonen e Frigoriferit prane Hotelit Meridian.
Apartamenti esht i pershtatshem per 3 persona, sepse ka 1 krevat dopio dhe 1 tek dhe ka 3 dollape.

Vetem 2 km larg qendres se Tiranes ose 1 km larg Bulevardit Zogu I. Ka nje pozicion strategjik midis rruges 5 maji dhe ish stacionit te trenit mund te aksesohen te dyja lehtesisht vetem per pak minuta ne kemb.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti 4 katesh dhe disponon 2 ballkone te brendshme ku ka ndricim gjate gjithe dites.

Apartamenti eshte i kompletuar plotesisht sic shihet dhe ne foto. Mobilimi eshte i ri. Cmimi eshte 250€ ne muaj.

Nuk jam agjensi dhe nuk bashkpunoj me agjensi.

Per me shum info kontaktoni ne cel ose whatsapp ne nr: