🏡 shtepi me qera 20000 lek

🕵 Online 423 lexues | ⏳ 15 njoftime ne pritje     Print

20,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

🏠 jepet shtepi me qera 2+1 e pa mobiluar  📌 kati i dyte banim  💸 cmimi : 20000 leke ne muaj 📍 adresa : lagjia ali demi , rruga idriz dollaku te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit ...

16/07/2023 20:28

20,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Durres Qender |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera per goca studente ne shkollen a .moisiu , spitalle durres., lagjia 18shtepia eshte e kompletuar smungon asgjecmimi 20000 leke te rejadrita uje te pa perfshira ...

27/08/2022 12:26

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qera , Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.56 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne fresk, tiranë,rezidenca euro 3d informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit: 70 m2 apartamenti disponon: • korridor shpërndarës ...
📅 Date: 30/11/2023 17:25

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 30/11/2023 18:23

450 Euro - Rruga Dibres, Prane Medresese Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 13:04

1,100 Euro - Super Apartament 3+1+2 Per Qera Te Kompleksi Arlis,rruga E Kavajes.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament per qera 3+1+2+depo tek kompleksi arlis,rruga e kavajes. apartamenti eshte i mobiluar ne meyre luksoze siperfaqe 136 m2 kati 5 cmimi 1100 euro/muaj. kontaktoni 0693815891 ...
📅 Date: 01/12/2023 16:45

500 Euro - Rruga E Elbasanit Prane Drejtorise Se Tatimeve ,jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
44.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 01/12/2023 18:31

690 Euro - Super Apartament 2+1+2+verande (280m2) Per Qera - Rr. Dritan Hoxha, Prane Univ. Zoja E Keshillit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
280.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet per qera nje super penthouse 2+1+2+verande 150m2, me mobilim totalisht te ri, i pozicionuar ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ne rrugen " dritan hoxha", prane uni...
📅 Date: 01/12/2023 19:45

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 01/12/2023 23:47

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 02/12/2023 01:15

400 Euro - Super Apartament Me Wera Perball Kompleksit Molla

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament me qera ...
📅 Date: 02/12/2023 10:29

300 Euro - Apartament 1+1 Ne Alidem Mangalem 21

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 kati 1 ne alidem mangalem 21 rruga pasho hysa i sapo mobiluar sic. shihet ne foto ...
📅Date: 02/12/2023 12:43

300 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 rruga muhamed deliu, fresk. më shumë informacion mbi pronën: • sipërfaqe totale: 107 m2. • kati 2. organizimi: • ambient ndjenje. • ambient gatimi. ...
📅Date: 02/12/2023 12:43

54,000 Leke - Perball Me Delijorgjin, Super Apartament 2+1 Me Qera!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.80 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire, hyrje komode e shtruar me parket! hyrja ndodhet ne pallat te ri me ashensor shume prane delijorgjit, ngjitur me hotel ...
📅Date: 02/12/2023 12:42

300 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Ali Dem !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera ne ali dem ! pallati eshte ndertim i vitit 2013 me ashensor. ndodhet shume prane fushes ali demi tek bar kritea. apartamenti eshte ne katin e trete te nje pallati 8 kat...
📅Date: 02/12/2023 12:40

450 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Sheshi Willson

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 sheshi willson 1+1 siperfaqja 70m2 kati 5 i mobiluar cmimi 450€ ...
📅Date: 02/12/2023 12:39

600 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1, Prane Katedrales, Shkoder

❱ Shtepi me qera ❱ ShkoderQender
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🆕 jepet me qira apartament 2+1 sipërfaqe 📐 100 m2 👉 kati 4 ( me ashensor ) 🛏 2 dhoma gjumi 🛋 1 sallon 🍽 1 kuzhinë 🛁 2 wc 🌃 1 ballkon 📍 vendodhja prane k...
📅Date: 02/12/2023 12:39

500 Euro - Apartament 2+1 Per Qira, Komuna Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qira. 500eu  bosh dhe cmimi  eshte neto. i mobiluar me 600eu  apartamenti ka siperfaqe  90m2, me kondicioner ne cdo dhome, me 1 ballkon te bollshem, ku ne fakt i ...
📅Date: 02/12/2023 12:36

750 Euro - Rruga E Kavajes Tek Square 21 Jepet Apartament 1+1 Mobilim Luks 750 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet në rrugën e kavajes, ne kompleksin me te mire me ndertim teper cilesore. • sipërfaqja: 72 m2. • kati 7 • ambient ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet. dhe1...
📅Date: 02/12/2023 12:35

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar, Jepet Me Qera Apartament 1+1, , I Mobiluar.500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 ballkon  . ...
📅 Date: 30/11/2023 15:04

1,400 Euro - Deluxe 🥂 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc dhe2 poste parkime ne -2 ( qender - galeria, 150m nga 15 kateshi ) i pabanuar me pare - apt me investim premium **50k euro kosto | projektuar dhe arreduar me arkitekt | parket, ...
📅 Date: 30/11/2023 15:17

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 30/11/2023 15:59

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 30/11/2023 16:56

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 30/11/2023 19:22

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 01/12/2023 21:09

45,000 Leke - Rruga Mine Peza, Perballe Prokurorise, Jepet Me Qera 2+1, Pjeserisht I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.93 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera 2+1, perballe prokurosise. pjeserisht i mobiluar me k/bufe dhe kondicioner. cmimi 450 mije leke/muaj. lirohet ne 22 dhjetor 2023 ...
📅Date: 02/12/2023 12:34

430 Euro - Apartament 2=1 Per Qira Ne Astir !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
I mobiluar pallat i ri me ashnsor ...
📅Date: 02/12/2023 12:32

700 Euro - Apartament Per Qira 2+1 Komuna Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament per qira 2+1  - teresisht i mobiluar, me ✔️kondicioner ne cdo dhome, -me panel diellor-orientimi jug- ndodhet ne katin e 10 (i fundit )-pallat  me ashensor-mundesi parkim...
📅Date: 02/12/2023 12:30

250 Euro - Apartament 2+1, Me Qira, Ruga E Dajtit, Fresk, 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira apartament 1+1, fresk, 250 euro   • tipologjia: 2+1 • adresa: rruga e dajtit,fresk • e mobiluar • kati 4 • pallat i ri ashensor...
📅Date: 02/12/2023 12:29

400 Euro - Jepet 1+1 Mobilim I Ri Prane Me Uet

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
▪︎ne rrugen xhanfize keko, prane me universitetin europian jepet super apartament 1+1 per qera, i sapo mobiluar me cdo gje te re. hapesire 64m2, kati 3 me ashensor. sallon ndenje dhe kuzhine g...
📅Date: 02/12/2023 12:28

650 Euro - Qera, Apartament 2+1+2📍fiori Di Bosko

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
📣qera, apartament 2+1 📍 rruga "don bosko",  tiranë.✨⚜️ fiori di bosko ⚜️ ndërtim i ri  🪜 kati 8 (2 ashensor) 📐 sipërfaqe 100 m²🛋️ i mobiluar •...
📅Date: 02/12/2023 12:26

450 Euro - Jepet Me Qeta 1+1 Plus Post Parkim

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 kati i dyte i mobiluar ne menyre bashkohore plus dhe nje post parkimi i perfshire ...
📅Date: 02/12/2023 12:26

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 30/11/2023 18:05

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 01/12/2023 19:14

350 Euro - Qera(am359)apartament 1+1 Në Fresk Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Në fresk, rruga teleferikut, pak metra mbi fizikën berthamore, jepet me qera apartament 1+1, kati 5 , ashensor, sapo mobiluar, hera e parë qe jepet me qera. ...
📅 Date: 01/12/2023 19:25

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1+parkim adresa : ali demi kompleksi magalem kati : 4 i mobiluar dhe pabanuar me pare cmimi : 400€  ...
📅 Date: 02/12/2023 11:40

370 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 kati i pare i nje vile ...
📅Date: 02/12/2023 12:25

450 Euro - Apartament 1+1 Sheshi Willson

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.59 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
🏠jepet me qera apartament 1+1 sheshi whillson 🏗kati i 5 (ne pallat ekzistues) siperfaqe: 62m2 🛋organizohet: - sallon ndenje - ambient gatimi - 1 dhoma gjumi - 1 tualet ...
📅Date: 02/12/2023 12:24

390 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Mbi Kristal Center Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mbi kristal center,në rrugën bill klinton ,jepet me qera apartament 1+1, mobiluar ,ashensor....
📅Date: 02/12/2023 12:24

450 Euro - Astir, Green City Apartament 1+1 Me Qera!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.78 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1, totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire me mobilim komod, ne kompleks te ri! per me shume info na kontaktoni! agjensi imobiliare ...
📅Date: 02/12/2023 12:23

16,000 Leke - Jepet Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.86 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet shtepi me qera plotesisht e mobiluar per 2 ose 3 persona ...
📅Date: 02/12/2023 12:22

450 Euro - Apartament Rruga Kavajes 2+1 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament rruga kavajes 2+1 kusht 1 vit parapagim...
📅Date: 02/12/2023 12:22

400 Euro - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 1+1!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Komuna e parisit, jepet me qira apartament 1+1!! siperfaqe ; bruto 60 m2, neto 50 m2. kati: 1 i nje vile. me hyrje te vecuar dhe kopesht te shfrytezueshem. organizohet ne : - sallon ndenje dh...
📅Date: 02/12/2023 12:21

450 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Tek Ish Fusha Aviacionit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
 tek ish fusha aviacionit dhe pranë universitetit " zoja e keshillit te mirë" jepet me qera apartament 1+1,  mobiluar, ashensor.ashtualisht prona po rinovohet:- shtrohet me parket-vendoset...
📅 Date: 01/12/2023 13:44

47,000 Leke - Qera(am10202)apartament 1+1 Tek Blloku Ambasadave Rruga Durresit Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek blloku i ambasadave,në rrugën e durresit jepet me qera apartament 1+1  në pallat ekzistues, kati 3, në formë duplexi,mobiluar.pronari kerkon në fillim muajin e parë qera dhe 2 muaj gar...
📅 Date: 01/12/2023 14:54

550 Euro - Sheshi Willson Jepet 1+1 Mobilim I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.27 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Qera apartament 1+1 sheshi willson, tiranë. • sipërfaqja: 72 m2. • kati 3. • ndërtim i ri. • ambient ndenje. • ambient gatimi. •1 dhome gjumi. • 1 tualet. cilësime të tjera:...
📅Date: 02/12/2023 12:21

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Myslym Shyri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Ne nje prej zonave me qendrore dhe te preferuara te tiranes sic eshte myslym shyri, ofrojme per qira apartament 2+1.kjo zone ofron akses te menjehershem me qendren, zonen e bllokut, 21 dhjetori gjitha...
📅Date: 02/12/2023 12:21

30,000 Leke - Apartament 2+1 Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1 me siperfaqe 95m2 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor i ndohur ne zonen e freskut 300metra mbi restorant freskut. apartamenti ofrohet totalisht i arreduar. ku...
📅Date: 02/12/2023 12:20

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim