Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 300 Euro. Tirane

Shtepi me qera 12/03/2023 17:13 Post ID: 107103


Pagesa 300 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 78,336 Euro
Distanca 3.10 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa laprake - Harta
Lexime 686

Ne Laprake, ne Rrugen Iliria, prane Fabrikes se Tullave, jepet me qera apartament 2+1, 2 tualete, ballkon, me siperfaqe 110 m2, kati i 5, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre moderne. a.r.

Tarife sherbimi agjensie gjysem qeraje

Kerkohet muaji i pare i qerase, muaji i fundit dhe nje granci

Jepet me qera 300 euro