Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 250 Euro. Tirane

Shtepi me qera 09/12/2023 18:14 Post ID: 106134


Pagesa

250 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 95.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 71,356 Euro
Distanca 4.36 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Muhamet Deliu, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3909

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 I sa po investuar, totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mire administruar, pallati eshte me termoizolim, uji dhe drita 24 ore parkim falas.


Nuk bashkpunoj me agjensi.

Nuk lejohen kafshe shtepiake.

Jepet vetem per ├žift pa femije ose 2 vajza.