Servis,Riparim Bilardo Tirane

Sherbime Profesionale 28/09/2023 09:34 Post ID: 108014


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Demi, Tirana, Albania - Harta
Lexime 99

Ofrojm servise riparime per Bilardo ( te cdo lloj marke ) Si dhe riparime te xhetoniereve . Cmimet me konkuruese,shpejtesi dhe korrektesi !!! Nr:


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje aparat kerkim floriri profesional aparat floriri aparat kerkimi floriri